koliko kosta pamet???

monti7-krstas:
Ja sam ubijedjen da kad bi svak svoju pamet stavio na gomilu pa bog reka, biraj ---
svaki bi opet svoju izabra.
ne slazem se u jednoj "sitnici", ja mislim da bi pola njih cekalo bilo drugaga da izabere, pa bi onda rekli "... e bas tu pamet ja htedoh", mislim da je to najvece balkansko prokletstvo, a mozda i gresim, daj boze....
 
adem_ks:
pa nisam se osilio, nego... zar i ti ne mislis da je ovo ipak previse bre gde se god okrenes isto, i sta kada od nekoga cujes da ima fakultet, a zavrsio ga u zadnjih nekoliko g., zar ti ne dodje da ga pitas, koliko
...nikad nisam imao para za tako nešto....
...tako da nisam razmišljao o tome...
...moje je da pošteno radim,i ako je potrebno da se ratuje za svoju Otadzbinu a za ostalo nisam nadležan....
 
Није,него су наши "политичари" паметни,па ће сахранити и факултете,и гомилу људи који су добили дипломе преко реда.После оволико провлачења кроз медије нико паметан неће ићи да студира на тим факултетима.А после тога ће ти исти политичари да постану власници нових факултета и виших школа,који ће бити реномирани,и школовати студенте сагласно Болоњској декларацији!
 
ova zemlja je u kaljuzi i da bi se isčupala mora da se odgurne od nešto tvrdo....
mislili su svi da je to pamet i obrazovanje, ali ispade i tu kaljuga, i to ona bez dna.
Privatnim fakultetima je ovo palo kao budali šamar. Još malo pa će se te diplome jednako vrednovati i pravnik sa privatnog i pravnik sa državnog će vrednovati isto.
 
adem_ks:
nemam nista protiv toga, ali ti si taj koji treba da odluci, a ne da ti neko naredi.
....ja sam odavno odlučio šta mi valja činiti ali mora biti organizovano inače oni to nazivaju krivičnim delom....
...tako da sam ja za akciju odavno da se jednom zauvek reši problem i očisti dvorište od smeća....
 
sinmbad:
....ja sam odavno odlučio šta mi valja činiti ali mora biti organizovano inače oni to nazivaju krivičnim delom....
...tako da sam ja za akciju odavno da se jednom zauvek reši problem i očisti dvorište od smeća....
kada sam rekao ti treba da odlucis, mislio sam u moralnom smislu, ali...
 
...šipac nemoj meni da prosipaš te pacifističke fore...
...da vam ameri nisu naoružali ućk-a i da niste toliko agresije načinili prema Srbima nikada ne bi imali priliku da otimate svetu Srpsku zemlju....
....toliko o moralu....
 
adem_ks:
pa nisam se osilio, nego... zar i ti ne mislis da je ovo ipak previse bre gde se god okrenes isto, i sta kada od nekoga cujes da ima fakultet, a zavrsio ga u zadnjih nekoliko g., zar ti ne dodje da ga pitas, koliko
Čini mi se da je onaj "VAŠ" ili ona vaš od Haradinaja Ramuša, završila "pravni" u Приштини!!!
 
jomini:
Šta je poenta teme? Preciznan odgovor mi treba, ako je moguće.

Poenta može biti sledeća:
Koliko staju ispiti na fakultetu tako da budući student može proceniti koliko love treba pripremiti za studiranje uz onaj 'fakultetski' harač, zatim, koje ispite može naučiti, a koje mu se, ako su jeftini, isplati platiti!:)
 
adem_ks:
kragujevac, beograd, novi sad, nis, pristina, ko je na redu sada???
pojedinac, moze, mislim toga ima svugde, ali ovo kod "VAS" da nije previse??????

ademe, a koliko bi tek toga bilo na Kosovu da se tamo razvijaju poslovi za koje treba diploma!!??:):):)

Sreća vaša da 'poslodavci' za šverc droge, oružja i ljudi ne traže radnike sa diplomom!
 
Stepski vuk:
Čini mi se da je onaj "VAŠ" ili ona vaš od Haradinaja Ramuša, završila "pravni" u Приштини!!!


Zaboravio si da spomenesh julovskoespeesovu elitu
ZORICA BRUNCLIK (brus li)
BUBA MORINA
Uspeshno "diplomirale na Prishtinskom univerzitetu
"Ministarka" za folkkulturu na temu "od kolevke pa do groba najlepsha je kolevke i to 5-6 puta
Komesarka za prognana lica diplomski rad na temu kako sedeti na dve stolice, bukvalno,
polagala samo "praktichni deo
 

Back
Top