Nadogradnja kose

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto se toga tice,nekada sam i ja, imala tu zelju,i da se nisam posavetovala,sa svojim dobrim prijateljom,koji inace drzi,jedan od naj ekskluzivnijih frizerskih salona ,u Beogradu,to bih i napravila.Radi se o tome prvenstveno,sto unistavas svoju kosu u potpunosti,a zavisno od rada frizera,i duzine kose,moze na mestima gde nadogradjena kosa otezava i vuce tvoju kosu,sto je i bio slucaj,upravo kod njega,jednoj nasoj pevacici,koja je imala,upravo dosta dugu kosu,da pocne tvoja kosa da se tegli i otpada,a da li ce ti posle porasti,s obzirom da je iscupana,to je pitanje.Odrzavanje je katastrofalno,tako da ti to ne bih preporucila.
 
Draga/i Koko,
I ja sam se raspitivala.Blizu korena se uhvati mali snop kose i lepkom ulepi dodatni snop kose (koju treba da kupis kod njih) i ostaje cvoric lepka velicine zrna pirinca koji polako silazi dole kako ti kosa raste pa ne znam sta ces sa tim kad bude isplivavalo na sve strane. Ja sam platila razgovor na tu temu u salonu u noviu cene jednog sisanja i feniranja ali sam se spasla grdnog bacanja para i problema.Plus ovo sto ti je u prethodnom odgovoru receno? Grozno.
 
hej ne mogu da verujem.Ja bas danas razmisljam da odem da se raspitam o tome.Nisam imala pojma da je to tako bez veze.Bez razmisljanja bih je nadogradila ali da znam za neki dobar salon koji mi nece unistiti kosu.Ako cujete za neki takav salon obavezno me obavestite
 
Bolje da pitas nekog ko vec ima iskustva. Shvatas li da je verovatno u pitanju veliki rizik da se mnogo kajes. Inace cifre su od 3ooo DM pa na dalje u zavisnosti od duzine i gustine kose a o tome da zbog cvorica moras da ponavljas sve cim izraste kosa....
U svaom slucaju srecno pa nam javi kakvi su ti utisci
da bar sve cujemo iz prve ruke
 
E pa ljudi,ja nadogradi kosu pa cemo videti sta ce biti nadalje.Zasada je super,lepa duga kosa,ne vidi se da je nadogradjena...ALi otom potom.Mozda je stvaro samo bacanje para,ali za sada sam prezadovoljna.
Hvala svima
 
uzmi sa klipsama..mozes da skines kad god hoces..al vidi da uzmes cvrste klipse da ti ne bi spadalo...ja imam tu nadogradnju sa klipsama i jako sam zadovoljna..moje klipse su cvrste i dobro drze..nije mi se desilo da mi nijednom spadnu..cak ni u onim divljim situacijama..';)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top