Heroes of Might and Magic

ender:
Alex.L:
Od svih strategija jedna od najboljih je Age of Mithology :wink: ili Warcraft 3 Frozen Throne :wink: . Pričajte šta hoćete.Alex.L
Pravo da ti kazem AOM nije nista novo niti posebno sve smo to vec videli U AOE, a sto se tice W3 to ne mogu nista da kazem igra je stvarno ekstra 8)
Upravo mi je drug javio da mi je doneo patch 1.17 za WarCraft III presao sam sve kampanje, ostalo mi je jos dva act-a iz tog patch-a.
WC i HoMM su definitivno najbolje igrice koje sam igrao.
Uskoro cu da nabavim i AoM pa cu da se javim da kazem da li mi se svidja.

Imam neki ispit za 10 dana, ali posle toga se igra WoG :-) (devojka se vec ljuti na mene sto sam joj najavio da se zatvaram na tri dana, ortak i ja cemo da umrezimo kompove posle roka, pa tuci... :lol:)
 
Ne znam. Dvojku nisam nikada u zivotu igrao. A sa herojima sam se zarazio kada sam sasvim slucajno dobio treci deo. Prva pomisao je bila "O ne, opet neko njesra". A sada je slucaj obrnut. Kompjuter me se plasi kada djuskam na najtezem nivou. Nekako podrhtava monitor i tastatura se znoji od straha. Cetvrti nije los. Mada mi je ono, malkice slinava.

Ali recimo, mnogo vise mi se dopada Might and Magic serija. Pocev od 6, 7, 8. Ovaj poslednji mi je mnogo veliko smece. Samo sam ga overio do kraja da ne bude da ga nisam igrao.

Pozdrav svim ljubiteljima...
 
Evo, ko nije video do sada... da zna sta da ocekuje u petici... nasao sam neke slikice...

phoenix1-s-1.jpg
H5mine-s-1.jpg
h5mapbuilding-s-1.jpg
H5city-s-1.jpg
H5city2-s-1.jpg

H5cavalier-s-1.jpg
H5archer-s-1.jpg
H5archangel-s-1.jpg
capitalenecro-s-1.jpg
 
Ja sam nesto davno cuo glasinu da je firma koja je pravila Heroes M&M 4(a najverovatnije i ranije) skroz pukla i bankrotirala,bese tekst nesto tipa "igrica legendarna ali dzabe im to ubila ih piraterija".Otkud sad novi deo???!!!
 
To sto su je ekipa pukla ne znaci da je pukao i serijal. Kupe ga veci igraci. Znate kako to vec ide na zapadu.
Heroje je radio New World Computing. Prva dva dela su radili i izdali samostalno, trojku su radili, ali je izdavac bio 3DO.
Cetvorka je vec presla u druge ruke, a za peticu vidim da se pominje Ubisoft.
 
vidim da ste tu puno pisali. neda mi se sve čitati pa da samo napišem da su mi heroji 3 najbolji. jedinicu nisam igral, dvojka mi se ne sviđa, četvorka je loša.

najbolje mi je igrati s Rampatrom, jer imaju najbolje jedinica, a najjače magije su earth magic, a najkorisnija je town portal.

to bi to bilo ukratko, neda mi se više pisat. drugom prilikom napišen nešt više. za sad je dosta to da sam napisal da je trojka najbolja :D
 
ovo vec svi manje vise znaju... ali evo cisto pregleda radi, kada se vec ubijamo od cekanja petice... ovo se ocekuje od igre:


The Big Picture: ... based on the answers provided by Fabrice:
the game will use a 3D engine;
the game will lean more towards strategy than RPG;
the system requirements will remain low, and offer some scalability;
a simultaneous turn system is considered, but only as a means to speed up the early parts of the game;
the game will not be released in 2004, but should be announced some time after the E3;
there will be a demo;
demons and the undead might form separated factions again;
the multiplayer mode will focus on Internet play, but hotseat might be included;
there will be a unique storyline for the single-player campaigns;
the story style will be the faction switching / linked storyline style;
stacks, dragons, upgrades, a combat grid and other basic concepts from the previous games will be back;
a combat-grid resembling the one in H3 will be implemented;
towns will seem more "alive" than before;
lots of changes\improvements in the combat-fase of the game; that part of the game is starting to get playable;
heroes will probably not participate in combat as in H4, but they'll be more involved than in H3;
diplomacy will not be a major key in the game, but creating alliances during missions will be possible;
official homepage to open with the official announcement of the game;
former New World Computing staff members, such as Jon Van Caneghem and Rob King, might work with Ubisoft;
game-development is considered to be on schedule.
 

Back
Top