šamar

trofazna

Aktivan član
Poruka
1.332
mene zanima koliki je šamar muškarcu ako se cura koja je pre "umirala" za njim spetlja sa njegovim drugom? ne najboljim drugom ali nekada jako dobrim drugom, koji nije tako zgodan?
 
Mislim da to nije nikakav shamar muskarcu. Vishe mu dodje kao dokaz da je dobro postupio sto nije bio /nije vise sa doticnom. I dokaz nemoci i sujete. Pravi samar muskarcu je zamahom desne ruke pa onda u trk...
 
То је шамар тој роспији,не шамар нокаут боље!
Тиме показује колика је бедница кад не може да смисли ништа оригиналније да
нашкоди свом бившем
 
istina pipi slažem se! ali ja govorim o onim prepotentnim tipovima, koji misle do su popili svu pamet svijeta...ne o normalnim muškarima...takvi i ne postoje:D
 
jesam ja sam u pitanju naravno...ne jok, moja keva...istina nije baš idelana situacija...ali ja sam se stvarno zaljubila u tog njegovog druga i zabole me...imao je priliku a sad neka priča i neka misli šta hoče...nije to nikakva osveta jer ja se ne spuštam na taj nivo...
 
trofazna:
istina pipi slažem se! ali ja govorim o onim prepotentnim tipovima, koji misle do su popili svu pamet svijeta...ne o normalnim muškarima...takvi i ne postoje:D
...e strujo nemoj da mi generalizuješ i te priče "svi su muški isti"i bla bla bla....
...jer nije istinita....
 
trofazna:
mene zanima koliki je šamar muškarcu ako se cura koja je pre "umirala" za njim spetlja sa njegovim drugom? ne najboljim drugom ali nekada jako dobrim drugom, koji nije tako zgodan?
Cek, cek, malo...
Znaci, on je imao sansu da bude sa tobom, a nije hteo i ti si sad sa nekim njegovim, ajd` tako da kazemo, poznanikom?
Cim se pitas ``koliki je samar`` znaci da ti je do tog, kom hoces da ga opalis, ipak stalo.Ali, posto si ti sa njegovim drugom, i kako kazes ``stvarno mi se svidja``, nema razloga da ovom decku koji nije hteo da bude sa tobom, zelis bilo kakvo zlo.
Mozda se ovom prvom nisi svidela u nekom smislu...Ispravi me slobodno ako gresim negde...
A sad, da li ce ga taj tvoj ``samar inata`` boleti ... hmm... :?:
 
pa šamar inata nego šta...dobro malo lepše upakovan ....jeste volela sam toga momka puno, ali mi je posle svega ipak ostalo krivo što sam zbog takvog dripca svašta prepatila...jeste sviđa mi se njegov bivši školski drug....ne želim mu nikakvo zlo, očito je lud kad je prpoustio takvu priliku....tamo sam se na nekoj temi šta nikad niste tekli a hteli ste ispalila da kraja...
 
Uuuu...pomislih, da je neko nekome zalepio samar, pa se taj neko naljutio...pa je neka treca osoba to videla i iskoristila u svoju korist...pokusala, da rastavi osobe koje su isamarale jedna drugu...i sl...

Mogu scenario napisat....sapunica prava...blablabla.... :lol: :lol: :D ;) :p
 
trofazna:
pa šamar inata nego šta...dobro malo lepše upakovan ....jeste volela sam toga momka puno, ali mi je posle svega ipak ostalo krivo što sam zbog takvog dripca svašta prepatila...jeste sviđa mi se njegov bivši školski drug....ne želim mu nikakvo zlo, očito je lud kad je prpoustio takvu priliku.....
Pa dobro. Nemoj sad biti besna i osvetoljubiva. Prestani da razmisljas o starom i posveti se novom ``prazniku za dusu``.
Ne bi bilo fer da taj ``skolski`` oseti da ti jednim svojim delom osecanja i dalje pripadas njegovom drugu, a on te zaista voli.Mislim, zamisli se u njegovoj kozi...

E, a da te pitam, ovako usput, kol`ko imas godina?
 
trofazna:
mene zanima koliki je šamar muškarcu ako se cura koja je pre "umirala" za njim spetlja sa njegovim drugom? ne najboljim drugom ali nekada jako dobrim drugom, koji nije tako zgodan?

Taj drugi nije tako zgodan, ali mozda je nezgodan, pa pocne da lupa samare svima... A inace, ovog prvog si uyebala nacisto (ne kao nacista, nego na-cisto :) )
 

Back
Top