Na svetu 946 milijardera sa imovinom preko 3500 milijardi dolara

Politika prepisuje Vesti sa Foruma..
Kasnije objave vest nego Forum Krstarica...

Pre 2 sata i 11 minuta

BEOGRAD - Privrednik iz Srbije Miroslav Mišković, vlasnik "Delta holdinga", nalazi se na 891. mestu najnovije "Forbsove" liste najbogatijih ljudi sveta.

Prema tom magazinu, Mišković deli 891. mesto sa još pedesetak privrednika čija se imovina procenjuje na po milijardu dolara.

"Forbs" uz Miškovićevo ime, pored vrednosti imovine, navodi da je iz Srbije, star 61 godinu i da posluje na sektorima osiguranja i bankarstva.

Lista je sastavljena na osnovu podataka prikupljenih tokom istraživanja koje je trajalo od početka 2006. do 9. februara ove godine.

Najnoviju listu svetskih milijardera predvode Amerikanci, Vilijam Gejts "težak" 56 milijardi dolara i Voren Bafet sa 52 milijarde, a sledi Meksikanac Karlos Slim Helu sa 49 milijardi.

Vrednost imovine svih milijardera sa "Forbsove" liste dostiže 3,5 hiljada milijardi dolara i za 900 milijardi je veća nego lane.

Dve trećine prošlogodišnjih bogataša je u međuvremenu postalo još bogatije, a samo 17 odsto je "osiromašilo", uključujući 32 kojima je vrednost imovine pala ispod milijardu dolara.
 
savin:
Bogatiji su sve bogatiji..
2006 godina je "najbogatija godina u Istoriji covecanstva"..
Bil Gates je i dalje najbogatiji covek na planeti-Srbija je dobila zvanicno prvog milijardera..
http://news.independent.co.uk/world/americas/article2341353.ece

ja da sam na premjerovom mjestu Hrvatske

ponudio bih tim 946 milijardera besplatno da dođu živjet u Hrvatsku i sagradio im vile...:)

kad bi se nastanili i bolje upoznali Hrvatsku i zavoljeli ju
a to sigurno bi jer je prelijepa

počeli bi svoje milijarde ulagat u nju
i za 5-10 godina

ovo bi bila zemlja gdje bi nam bilo jako dobro živjeti i svi bi imali posla i dobre plaće :lol: :lol: :lol:
 
tokyo:
ja da sam na premjerovom mjestu Hrvatske

ponudio bih tim 946 milijardera besplatno da dođu živjet u Hrvatsku i sagradio im vile...:)

kad bi se nastanili i bolje upoznali Hrvatsku i zavoljeli ju
a to sigurno bi jer je prelijepa

počeli bi svoje milijarde ulagat u nju
i za 5-10 godina

ovo bi bila zemlja gdje bi nam bilo jako dobro živjeti i svi bi imali posla i dobre plaće :lol: :lol: :lol:
Бла,бла,бла...:roll: 8-) 8-) :D :D :D :D :D
 
tokyo:
ja da sam na premjerovom mjestu Hrvatske

ponudio bih tim 946 milijardera besplatno da dođu živjet u Hrvatsku i sagradio im vile...:)

kad bi se nastanili i bolje upoznali Hrvatsku i zavoljeli ju
a to sigurno bi jer je prelijepa

počeli bi svoje milijarde ulagat u nju
i za 5-10 godina

ovo bi bila zemlja gdje bi nam bilo jako dobro živjeti i svi bi imali posla i dobre plaće :lol: :lol: :lol:
Covece, oni su i bogati zato sto nemaju emocija, ako je objektivno Hrvatska dobra za ulaganje, oni ce i bez toga da je zavole , ulagati u nju, a ako je vec zasicena investicijama u tim granama koje imaju potencijal , nema nista od toga!
Posebno mi ta prica ne pije vodu zato sto su verovatno svi oni vec bili u Hrvatskoj i znaju koje su mogucnosti ulaganja u nju! Ili imaju svoje portfolio menadzere koji to rade, ili imaju kapital u investicionim fondovima, a to su veruj mi izuzetno objektivne institucije koje emocije ne zanimaju!!!!
Imate vi vec svoje nacine da dovedete investitore u svoju zemlju, kao i sve druge zemlje, preko privrednih komora, tako da , to vam je sto vam je!
Nemoj se zavaravati!
 
joca111:
A imate vi svoje milijardere, ne boj se , u granama koje su su vas fah, samo je njihov novac manje dostupan, a grane su:
1) trgovina narkoticima
2)trgovina ljudima
3)trgovina oruzjem
Ima jos toga....
I drzite bre monopol , u tim granama!:)

zato rad na planu propojenja Kosova, Makedonije, Crne Gore, Sanđaka i dijela Bosne

da prošire tržište:)
 
Mišković na Forbsovoj listi najbogatijih ljudi u svetu
stana - 9. mart 2007.

2007_03_09_miskovic.jpg

Privrednik iz Srbije Miroslav Mišković, vlasnik „Delta holdinga”, nalazi se na 891. mestu najnovije „Forbsove” liste najbogatijih ljudi sveta. Prema tom magazinu, Mišković deli 891. mesto sa još pedesetak privrednika čija se imovina procenjuje na po milijardu dolara. „Forbs” uz Miškovićevo ime, pored vrednosti imovine, navodi da je iz Srbije, star 61 godinu i da posluje na sektorima osiguranja i bankarstva. Lista je sastavljena na osnovu podataka prikupljenih tokom istraživanja koje je trajalo od početka 2006. do 9. februara ove godine. Najnoviju listu svetskih milijardera predvode Amerikanci, Vilijam Gejts „težak” 56 milijardi dolara i Voren Bafet sa 52 milijarde, a sledi Meksikanac Karlos Slim Helu sa 49 milijardi. Vrednost imovine svih milijardera sa „Forbsove” liste dostiže 3,5 hiljada milijardi dolara i za 900 milijardi je veća nego lane. Dve trećine prošlogodišnjih bogataša je u međuvremenu postalo još bogatije, a samo 17 odsto je „osiromašilo”, uključujući 32 kojima je vrednost imovine pala ispod milijardu dolara. (RTS)
Наш понос и дика!Нисмо ни ми најгори!:D
 
Niti zalim za time sto nemam milijarde,niti zavidim,niti me to uopste zanima. Pol Geti je bio jedan od najbogatijih ljudi na planeti,tamo negde sedamdesetih godina,veliki brodovlasnik itd. pa je lezao mesec dana u kapeli od 1000 kvadrata i smrdeo unaokolo,jer nije imao ko da ga sahrani,oni koji su to trebali da obave nisu hteli.
Iskreno,da mi neko sutra pokloni milijardu dolara ne bih znao sta bih sa tim parama,ma ni sa milion ne bih znao.
 

Back
Top