Uhapsiti Mladica... Da ili Ne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mali_Oglasi:
Nisamo krivi za genocid pred medjunarodnim sudom... Gde su sada radikali i neki koji su govorili da cemo biti krivi ako ga uhapse? Ako je neko optuzen za ubistvo, zar ne bi trebalo i odgovarati? Ako je nevin zasto bezi?

Pitaj Šešelja, već 4 godine a gde je tek početak suđenja? I na kraju recimo presuda glasi: Za verbalno učestvovanje u zbivanjima osuđuje se na GODINU DANA zatvora?

Btw: Neka nam Ratka, pa posao u BiH nije još gotov, tek smo odigrali prvo poluvreme, u pauzi smo promenili sve trenere, tj. SMrada, Njo-Fru i bAaliju, sada čekamo drugo sa novim trenerima:)
 
E da, jel' bi pokušaj hapšenja Ratka u Srbiji mogao dovesti do vojnog udara?

Iako nije dokazano, teoretski bi možda Ratko mogao biti neugodan svedok za vojno-političke strukture Srbije?

Pa kaže: To što je Srbija oslobođena optužbi, ne znači da ne bi mogli odgovarati neki POJEDINCI iz Srbije?
 
Seselj je veoma velika pretnja za strane investitore koji su pokupovali pola Srbije za bagatelu tako da ne verujem da ce nazalost ikada ziv izaci iz Haga.

Svi znamo da ce SRS ponistiti sve ugovore koji su prethodno podmazali DOS dzepove a tu je mnogo stranog kapitala u igri.
 
anntaylor:
Seselj je veoma velika pretnja za strane investitore koji su pokupovali pola Srbije za bagatelu tako da ne verujem da ce nazalost ikada ziv izaci iz Haga.

Svi znamo da ce SRS ponistiti sve ugovore koji su prethodno podmazali DOS dzepove a tu je mnogo stranog kapitala u igri.

Zar ne može neko zameniti Šešelja, ako tamo ostavi kosti?
Nije valjda nezamenjiv kao što je bio JeBoTito?:)
 
Mali_Oglasi:
Nisamo krivi za genocid pred medjunarodnim sudom... Gde su sada radikali i neki koji su govorili da cemo biti krivi ako ga uhapse? Ako je neko optuzen za ubistvo, zar ne bi trebalo i odgovarati? Ako je nevin zasto bezi?

Изгледа да и ти (и не само ти) верујете да је ђенерал Ратко Младић ТУ НЕГДЕ, ПИЈЕ КАФИЦУ И ЧЕКА ДА ГА НЕКО УХАПСИ... каква кратковидост, људииииии...
па сигурно да би био ухапшен да било ко зна где је...

Србија само треба ДА ПРУЖИ ДОКАЗЕ ДА ЈЕ УЧИНИЛА СВЕ ДА БИ ГА УХАПСИЛА - ништа више.
 
Mene je sramota zbog njega sto se nije sam predao... stvarno je sramno takvo ponasanje. Uvek sam vojnike zamisljala kao ljude koji jasno znaju sta je njihova duznost, oni su uvek bili iznad individualnog, radili su za interese vecine (bar bi tako trebalo da bude).

I ne mislim da ga treba uhapsiti, nego on sam da se preda negde u proslosti, onda kada su poceli da nas ucenjuju sa njim. Necastan je to covek...
 
eremita:
Изгледа да и ти (и не само ти) верујете да је ђенерал Ратко Младић ТУ НЕГДЕ, ПИЈЕ КАФИЦУ И ЧЕКА ДА ГА НЕКО УХАПСИ... каква кратковидост, људииииии...
па сигурно да би био ухапшен да било ко зна где је...

Србија само треба ДА ПРУЖИ ДОКАЗЕ ДА ЈЕ УЧИНИЛА СВЕ ДА БИ ГА УХАПСИЛА - ништа више.

prosto nemogu vjerovati da ovo progovara eremta??? :confused: :lol: :lol:

da se nije neki Čedista domogao njenog passworda :lol: :lol: 8-)
 
tokyo:
DAAAAAAAAAAAA

TO VAM JE OBVEZA!!!!
pogotovo nakon jučernjašnjeg dana!

Nema potrebe, da ga je htela medjunarodna zajednica imala bi ga.On je bio samo kec u rukavu za prolongiranje (zna se sta je sve za to vreme odradjeno).
Najsmesnija mi je izjava na TV-u bila pred referendum u CG, da ako ga neisporuce Srbiji prete sankcije hahahahaha, koja budalastina.(Jos jedan vid manipulacije, da zaplase malo one ljde u CG, posebno neodlucne...).
 
Koliko već danas.
I sa ovom presudom i njegovim hapšenjem mi zatvaramo tu priču. Ko je bolje slušao presudu, čuo je o "vojnom vrhu" i generalu Mladiću. Što će reći, Karadžić više ne bi bio naša brigu. Da budem iskren, on izgleda i nije ničija briga, niko ga i ne spominje.
Elem, njega u Hag ili dokazati da nije u Srbiji i rešeni haški problemi.
 
pogledajte nase "zlocince", hag pozove, oni lepo u privatan avion, narod ih isprati... posle im se dozvoli da sudjenje cekaju kuci, pa ponovo hag ... privatni avion... ispracaj... bacanje cveca... a sto ne pa jos je NEVIN... sta ce sud reci neznam, ali je lepo kada je neko ponosan...
 
adem_ks:
pogledajte nase "zlocince", hag pozove, oni lepo u privatan avion, narod ih isprati... posle im se dozvoli da sudjenje cekaju kuci, pa ponovo hag ... privatni avion... ispracaj... bacanje cveca... a sto ne pa jos je NEVIN... sta ce sud reci neznam, ali je lepo kada je neko ponosan...
Nije poenta u tome da li je nevin, to uglavnom zavisi od strane koja razmatra zlocin... nego je stvar u tome da jedan covek treba da bude spreman da se suoci sa posledicama svojih akcija, ma kakve one bile... ako nije spreman, ne treba ni da zapocinje akciju

Bas simpaticno da jedan Siptar kaze za Mladica da je nevin... nisam to ocekivala, stvarno sam iznenadjena.
 
adem_ks:
pogledajte nase "zlocince", hag pozove, oni lepo u privatan avion, narod ih isprati... posle im se dozvoli da sudjenje cekaju kuci, pa ponovo hag ... privatni avion... ispracaj... bacanje cveca... a sto ne pa jos je NEVIN... sta ce sud reci neznam, ali je lepo kada je neko ponosan...

Tvoje boldiranje dovoljno govori o tome koliko mislis i sam da su nevini, da si pisao normalno slagalo bi se sa kontekstom recenice, ovako odskace i to p[oprilicno.
Sto se tice samog odnosa Haga prema vasim NEVINIMA-a je ocit, tamo su svi drogirani :lol: :lol: :lol: , privatni avioni (narko mafija) ... sto se kod nas kaze k*rva k*rvu stiti.
 
ra-ta-tat:
Nije poenta u tome da li je nevin, to uglavnom zavisi od strane koja razmatra zlocin... nego je stvar u tome da jedan covek treba da bude spreman da se suoci sa posledicama svojih akcija, ma kakve one bile... ako nije spreman, ne treba ni da zapocinje akciju

Bas simpaticno da jedan Siptar kaze za Mladica da je nevin... nisam to ocekivala, stvarno sam iznenadjena.
ja se zaista izvinjavam sto cu te razocarati, ali ja sam rekao "nas", a tu, mozda mogu ubrojiti tebe ili bilo kojeg postenog, ali ne i gorenavedenog, makar dok ne ode dostojanstveno i ne bude oslobodjen optuzbe.a pod onim "nas" mislio sam na NASEG optuzenog, koji se dostojanstveno odazvao sudu.
 
Lucca:
Tvoje boldiranje dovoljno govori o tome koliko mislis i sam da su nevini, da si pisao normalno slagalo bi se sa kontekstom recenice, ovako odskace i to p[oprilicno.
Sto se tice samog odnosa Haga prema vasim NEVINIMA-a je ocit, tamo su svi drogirani :lol: :lol: :lol: , privatni avioni (narko mafija) ... sto se kod nas kaze k*rva k*rvu stiti.
lucca, lucca... pazi malo.... mislim em zensko, em takav recnik... i to na javnom mestu...
 
fosilvaso:
E da, jel' bi pokušaj hapšenja Ratka u Srbiji mogao dovesti do vojnog udara?

Iako nije dokazano, teoretski bi možda Ratko mogao biti neugodan svedok za vojno-političke strukture Srbije?

Pa kaže: To što je Srbija oslobođena optužbi, ne znači da ne bi mogli odgovarati neki POJEDINCI iz Srbije?
Pa ne bi Ratko mogao biti neugodan svedok po strukture jer niko od danasnjih politicara nije drektno ucestvovao u ratu ,doduse Kostunica je nesto lajao i rezao tih godina ali je tada imao opozicionu kombi stranku i nije se nista pitao,a ti pojedinci koji su umesani koje ti spominjes i treba da odgovaaju jer nije lepo saznanje da se ubice i zlocinci setaju medju nama .Jedini ko bi mogao da bue nezgodan svedok je Raso Karadzic al ne za Srbiju nego za neke zapadne politicare sa kojima je pravo dilove pa ga zato cuvaju ko belog medveda i ne pomisljau da ga uhapse.
 
anntaylor:
Seselj je veoma velika pretnja za strane investitore koji su pokupovali pola Srbije za bagatelu tako da ne verujem da ce nazalost ikada ziv izaci iz Haga.

Svi znamo da ce SRS ponistiti sve ugovore koji su prethodno podmazali DOS dzepove a tu je mnogo stranog kapitala u igri.
Aha oce isto ko sto u i u Novom Sadu to uradili ne samo da nisu ponistili nego skopise jos ugovora i dobro podmazase sopstvene dzepove a kada su im dzepovi i provizije u pitanju nisu se gadili ni firmi iz mrske Slovenije i jos mrskije Hrvatske Recimo kada je radkalska vlast izvrsila cuveno polocavanje centra i SPENSa behaton-plocama nisu uzeli ponudu domace firme iz Pazove ili Smederva vec se nesecam odakle oja je bila niza vec su prihvatili skuplju ponudu firme iz Karlovca pa sad vidimo sta je njihov "ekonomski patriotizm" doduse Igor Mirovic koji je rukovodio operacijom je kupio najnoviji Mercedes C klase i sepuri se njime po gradu tako da nije bs da nije bilo koristi.
 
adem_ks:
lucca, lucca... pazi malo.... mislim em zensko, em takav recnik... i to na javnom mestu...

A zasto molicu lepo, zbog narodnih poslovica, pa nisam ih ja izmislila....... ako hoces mogu i da preformulisem kinta vrti gde burgija nece ........ Holandija i narko mafija ...... privatni avioni, jer to od drzavne plate :roll:

P.S.Samom sebi uskaces u stomak, a posle Lucca pazi na recnik ili jos bolja varijacija na temu... sa tobom necu da polemisem=0 8-) :lol: :lol: :lol:
 
mada da si ju i postavio
opet bi radikali nahrupili sa tezama o "nevinom" i "časnom" čovjeku :roll: :roll:

trebalo bi napravit politički forum gdje bi bili forumaši iz cijele ex-YU
to bi bio uvelike velik doprinos ka razumjevanju
jer bi se dalo štešta naučiti

ovako
svaki tupe po svom

a nas liberala i umjerenih ni za šaku
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top