svashtaroidna...

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
jel imate neke ozhiljke?...ja imam na sred chela od boginja kad sam bio deca...i imam jedan na delu shake od malog prsta do ruke "donji deo dlana"...to sam pao na neko staklo na livadici kad smo igrali fuce...mozhda imam josh neke sitne al ne mogu da se setim...imash li ih ti i u kakvoj si ih zgodi zaradio?...
 
Ožiljak preko brade... u školi smečovao luster, parče mi se zabilo tu. Još jedno mi je probilo šaku, ali to se slabije primeti. Zatim ožiljci od boginja, jedan na čelu i par na stomaku, takođe ožiljak od injeckije na ramenu. Da, i jako mali na zenici, neko besno kuče me svojevremeno zakačilo, mislili su da ću ostati bez oka. To bi bilo to, valjda. A vi kako te?
 
Imao sam chir na kolenu kad sam bio mali..mali a debeo pa prso chir,sav se zagnoio..curilo ono belo kao blesavo,bolelo me dok hodam...stavljao sam neshto crno kao katran da mi izvuche to belo,pa paradajz,..nishta nije uspevalo..na kraju sam samo ostavio da se sasushi...i otpao je:)
Anyway....drugi chir,manji koji se neshto kasnije pojavio al nije bio tolko strashan sam bockao tamno plavom drvenom bojicom i ostala mi do dan danas kao plava tachka...samotetovaza.:)
Imam neshto na ramenu..ko pliqovi,ne znam kad mi se to pojavilo ko da sam imao opeqotine,al nikad nisam.
Imam i chmichaq na oku...mrzi me da idem do ogledala i vidim na kom..i tu mi curio gnoj iz ugla oka kad sam bio mali.Prao qamilicom...pa se pvuqlo al chmichaq ostao.
 
Krvolok ozbiljno odgovorio :shock:

Imam na sred nosa, nije tragičan ali se vidi kad se zagleda. Trebala sam u drugom osnovne na nekom zimovanju da pevam, pa minut pred "nastup" provalim uzdužnu krasticu na sred nosa i to je napipam, a nemam pojma odakle mi :shock: Pa je, tako, zarad publike, otkinem i... Eto ožiljka :)
Na kolenima isto zbog preuranjenog skidanja krastice, na ruci od korena malog prsta sa strane još nekih 5 cm uzdužno, kad me je mačka sredila :) i na zglobu pre stopala kad sam jurila glupog psa da ne pobegne iz dvorišta pa sam bosom nogom nagazila neko osušeno drvo :lol:
I to bi bilo to. E da, imam neki na ruci koji nemam pojma odakle mi. I strije, i one su vid ožiljka valjda...
Jedino što nemam ni jedan jedini trag od vakcine. Šmrc.
 
na levoj butini immam oiljak od operacije kuka 14 konaca,i jos jedan preko tog,tanji od operacije vadjenja stranog tela od 10 konaca.
na desnom srednjem prstu imam odmah ispod nokta tanak oziljak od 5 mm,ujeo me neki pas.i na levom domalom prstu na istom mestu,isti takav oziljak - ujeo me jorksirski terijer :roll:
imam od boginja oziljke po glavi na neidentifikovanim mestima za sada,ali znam da kad sam bila mala da mi je bio gust guliti onih par krasti na glavi jer sam znala da se nece videti.imam isto od boginja a licu jedan oziljak,ja mislila da je to neki cir,bubuljica sta vec,kad ono to bila prva boginja.ja cackala i cackala i sad mi ostao oziljak :?
e da jednom mi dlaka zaglavila pod kozom,ja jao aj da je pustim,sama ce da izadje medjutim ona se zagnojila pomodrila i na kraju sam uzela iglu i danima kopala dok nisam unistila tu dlaku,sada tu imam dve rupice.
imam od padova na oba kolena neke rane sto sam ih gulila a nije trebali ( bas volim da gulim rane :? ) i hm mislim da je to prilicno to.
e imam oziljke u ustima od operacije osmica ako se to racuna,i sjebanu desnu stranu vilice kao posledicu operativnog prerascepljenja iste,sad kako je pocela kosava da duva i kako se promenilo vreme mene evo vec danima boli,ne znam za sebe :(
 
Lexa:
Krvolok ozbiljno odgovorio :shock:

Imam na sred nosa, nije tragičan ali se vidi kad se zagleda. Trebala sam u drugom osnovne na nekom zimovanju da pevam, pa minut pred "nastup" provalim uzdužnu krasticu na sred nosa i to je napipam, a nemam pojma odakle mi :shock: Pa je, tako, zarad publike, otkinem i... Eto ožiljka :)
Na kolenima isto zbog preuranjenog skidanja krastice, na ruci od korena malog prsta sa strane još nekih 5 cm uzdužno, kad me je mačka sredila :) i na zglobu pre stopala kad sam jurila glupog psa da ne pobegne iz dvorišta pa sam bosom nogom nagazila neko osušeno drvo :lol:
I to bi bilo to. E da, imam neki na ruci koji nemam pojma odakle mi. I strije, i one su vid ožiljka valjda...
Jedino što nemam ni jedan jedini trag od vakcine. Šmrc.
'eeeeebo te, Lexo, pa ti si veći avanturista nego što se moglo i pretpostaviti, sudeći po uglađenoj sadržini i formi tvojih postova !!! :lol:
 
uklanjanje tetovazhe...jbte ima li neshto teshko shto nisi prezhivela (:

ozhiljak od boginja...chooooveche koja klasika...

ja nisam imao avanture s chirevima al jesu neki moji drugari i chak smo ih zajedno chachkali...ok nismo bash al smo gledali kako oni chachkaju...meni su rekli da chmichak otje od prljavih ruq ne verujem da je to tvoje chmichak on se pojavi i nestane...pa samo ime kazhe - chmichak (:
na samom pochetq...odma sam znao da je krvolok ubica ! (:

ne rise gico haha...aj postuj sliq da vidimo bubuljicu na dupetu...to je tako neverovatna stvar...

da uz boginje dolaze ozhiljci od zhivotinja imam i ja jedan zub kera koji jede kosq a ja ga ometam...al je mali skoro da se ne vidi...pored kolena...strije jesil radjala?...shta sve chovek ne uradi zarad publike...mental note : lexa nije pelcovana (:

hehehe nisam te pitao shta si vetj kakve ozhiljke imash...ja sam kao podrum

uuu hard kor qk...pitanje je vremena sve tje nas setji!...to je tretja grupa ozhiljci od operacije...ja zasad nisam al pitanje je vremena!...banshi je sve grupe objedinila...zhivotinje boginje josh samo da je ko krvoloka pogodio geler...al kao mlada si ima vremena (:
da guljenje chaprkanje rana to je neka sasvim druga tema i predlazhem da je odma pokrenemo...chachkanje da ili ne? (:

e krvoloche ne smaraj sa formom...aman ti pishesh crvenim slovima eeeej...
 
e malochas sam se sistematski pregledala.... nishta al bash nishta.... neka beda koja ne znam da je moja imaginacija ili je zaista tu... na kolenu... al ono 2 i po milimetra....
e tetoviranje nije teshko... malo pecka.... drugi put kad radi na istom mestu onda boli.... al na sve se zhiv chovek navikne.... : )
eto na rukama.... na veni sa unutrashnje strane lakta..... posekla se ruzhama.....
nigde nishta..... neam ozhiljaka.. ja sam ochuvana brrre :D
 
Bila sam pametno dete, nikada nisam volela da skidam kraste, ali me tata podmitio čokoladom koju mi, na kraju, nije ni kupio :lol:
Pazi što je njemu smetala :?
Loš trip je kada zgulite krasticu a ispod krene krv...
Livija ima ožiljak na veni. Hm... :mrgreen: od ruže...
 
krvoloche pa ta slika ne mozhe da se uvecja.... a i stvarno je red da obnovish album.... znash od kad sam ja svima razdelila tu sliku? :D
e lexa, pa prigrlila sam cvecje ko da mi je zadnje..... nisam posekla samu venu.... nikad nisam imala petlju da se sechem.... jako slabo podnosim krv... ne bih istrajala do kraja.....
 
Iivija:
krvoloche pa ta slika ne mozhe da se uvecja.... a i stvarno je red da obnovish album.... znash od kad sam ja svima razdelila tu sliku? :D
e lexa, pa prigrlila sam cvecje ko da mi je zadnje..... nisam posekla samu venu.... nikad nisam imala petlju da se sechem.... jako slabo podnosim krv... ne bih istrajala do kraja.....
Znam !!! I sam Karla del Ponte je, lično, dolazila po posvetu !!! :-D
 
Iivija:
krvoloche pa ta slika ne mozhe da se uvecja.... a i stvarno je red da obnovish album.... znash od kad sam ja svima razdelila tu sliku? :D
e lexa, pa prigrlila sam cvecje ko da mi je zadnje..... nisam posekla samu venu.... nikad nisam imala petlju da se sechem.... jako slabo podnosim krv... ne bih istrajala do kraja.....
meni nisi :(
zasto sam ja iskljucena iz podela tudjih slika :(
stvarno ljudi kako niste solidarni i kolegialni :lol:
 

Back
Top