Srbinu 34g robije za silovanja, islamisti 2g za ubistva ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nacionaldemokrata

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
344
Gledam i jednog i drugog kao kriminalca koji trebaju da odgovaraju za svoje zlocine i robijaju. Samo mi nije jasno kako jedan moze za ubistva biti oslobodjen posle 2g, a drugi osudjen na 34g za masovna silovanja.

Jos jednom za sve balije tipa eraser, goxy, venesa, inagadadavida itd. itd. ova tema ne opravdava ovog silovatelja, vec poredi kaznu za tesko krivicno delo i najteze krivicno delo.
 
Nacionaldemokrata:
Gledam i jednog i drugog kao kriminalca koji trebaju da odgovaraju za svoje zlocine i robijaju. Samo mi nije jasno kako jedan moze za ubistva biti oslobodjen posle 2g, a drugi osudjen na 34g za masovna silovanja.

Jos jednom za sve balije tipa eraser, goxy, venesa, inagadadavida itd. itd. ova tema ne opravdava ovog silovatelja, vec poredi kaznu za tesko krivicno delo i najteze krivicno delo.

Jedno je rat drugo je bolest.
Za vredjanje korisnika - ban.
 
Nacionaldemokrata:
Gledam i jednog i drugog kao kriminalca koji trebaju da odgovaraju za svoje zlocine i robijaju. Samo mi nije jasno kako jedan moze za ubistva biti oslobodjen posle 2g, a drugi osudjen na 34g za masovna silovanja.

.

Filozofija života i smrti: Ubiješ nekoga, i taj se više ne pati...siluješ neku, ta teoretski može imati traume za celi život!!???
 
Bogart:
Колико дуго траје бан за овако нешто? Мислим, може човеку и да се омакне.

Čisto za prvu opomenu - kratko. Ovde se jedino "omaklo" - dužina spiska.
Iznet zaključak korisnika je oprečan a vojne bukvice "imenovanih" su sa različitim sadržajima.


Torrente-BG:
Znaci da zakljucimo: "Ipak je gore nekog silovati i ostaviti ga u zivotu nego nekog zverski ubiti"

Ova tema "Politika" je ubedljivo najgore vodjena od svih ostalih tema na ovom forumu.
Nije ni cudo sto u zadnje vreme sve vise ljudi ne dolazi na ovu temu.I meni je ovo zadnji post na istoj.

Krivi su urednici što neki dodju da pišu uvredljive prostoproširene rečenice dok su najpametniji kada zveknu CTRL+C CTRL+V?
Bar imaj poštovanja zbog svih natpisa koje kolega i ja MORAMO da pročitamo.

Pretpostavljam da je razlog "intelektualne suše" frka oko Kosova pa nema skandaloznih afera u "Kuriru"...

Politika nije CIRKUS, već puko odradjivanje onoga što je zapisano u Ustavu, zakonu i programu stranke koja je dobila poverenje gradjana.
Bar ja tako doživljavam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top