VIDOVITOST

STEFANELI

Obećava
Poruka
88
Htela bih da pitam sve one koje ova tema interesuje (ali ozbiljno)DA LI VERUJETE DA POSTOJE VIDOVNJACI,ali stvarno ljudi koji su vidoviti a ne ovi koji se tako predstavljaju i da li ste imali dodirnih tacaka sa njima.
DA LI MISLITE da je uredu da ako je nekome nesto od Boga dato da pomaze ljudima (recimo da leci) da zato uzima pare.Molim vas ukljucite se u ovu temu jer mi je jako bitna.
SRDACAN POZDRAV.
 
Da li je vidovitost Boziji dar kod svakog? Da li uopste covek sme da se bavi svojom i tudjom buducnoscu? Pre bih rekao da se mudar covek ne bavi previse buducnoscu ili drugim stvarima koje mu nisu date da se njima bavi a koje se ne vide.
 
ja sam gledala u sholjicu.... i karte i kojeshta... mis znam i sad ponekad iz zezanja.. i kao tripuju se neki ljudi da ja neshto vracham... u stvari lupam bzvz.. .a posle se navodo desi... pitanje dal bi se desilo da im nisam rekla shta da rade? chisto sumnjam....
gluposti... buducjnost se grana u millionima tachaka i samo navodjenje smera u kome cjemo se kretati je sasvim suludo.....
ok mozhda postoji neko preslikavanje.. tipa fleshevi.... al to je skoro nemogucje objasniti... jer ne mozhemo nishta da tvrdimo o buducjnosti.... nema oslonca
 
pa ja nikad nisam ni tvrdila da sam nadarena.. ja chak i ne verujem u sve to.... a da sam se bavila jesam..... trebala mi je kinta.... :lol:
strashno u shta sve ljudi veruju....
 
Vidim da se prepucavate ali dobro i to je dobro.Nisam mislila na vidovitost kao vidovitost da nesto neko vidi nego da taj koji to poseduje (nesto vidi) moze da pomogne.A za sada svima odgovaram vidovitim ljudima ne trebaju karte ,pasulj ,kafa isl.To je gatanje a ne vidovitost.POZDRAV
 
STEFANELI:
Htela bih da pitam sve one koje ova tema interesuje (ali ozbiljno)DA LI VERUJETE DA POSTOJE VIDOVNJACI,ali stvarno ljudi koji su vidoviti a ne ovi koji se tako predstavljaju i da li ste imali dodirnih tacaka sa njima.
DA LI MISLITE da je uredu da ako je nekome nesto od Boga dato da pomaze ljudima (recimo da leci) da zato uzima pare.Molim vas ukljucite se u ovu temu jer mi je jako bitna.
SRDACAN POZDRAV.

Hm...i Crkva za svoje usluge uzima lovu...što bi se ti ljudi razlikovali?I jedni i drugi uglavnom prodaju maglu i ništa više...lažnu nadu... Mnogo njih je vidovito...na ovaj ili onaj način i svi su po pravilu veliki vernici...svi veruju i savetuju da i 'mušterije' budu takve...dakle da veruju...isto kao i Crkva...na kraju balade...svi hoće keš... Pogledaj,skoro u svim crkvama u Srbiji imaš cenovnik usluga...zašto???Mislim,baš me zanima koliko je Jovan naplatio Isusu krštenje...ccccc...
Naš narod je sklon tome...retko kad traži krivca u sebi za neke svoje nevolje...uglavnom su svi drugi krivi ili mu je neko nešto 'namestio'...pa onda kod raznih vidovnjaka,baba vračara i tako to...muka mi je kad pogledam koliko ih ima na tv-u...sve moj do moga...a koriste i lap-topove...mislim...valjda vode evidenciju ili ko zna šta...a možda su to neki retro...malo moderniji ili šta već...pa 'glede' u lap-topove...
 
Iivija:
pa ja nikad nisam ni tvrdila da sam nadarena.. ja chak i ne verujem u sve to.... a da sam se bavila jesam..... trebala mi je kinta.... :lol:
strashno u shta sve ljudi veruju....
Ti i ne znaš da si vidovita. Jedan savet: finansijski ćeš mnogo bolje proći ako ne ističeš tarifu, nego ostaviš klijentima da plate po ličnom nahođenju. Tada ćeš i promeniti mišljenje o svojoj vidovitosti.
Inače, znam čoveka koji ima tu moć i ne naplaćuje usluge jer, kako kže, kad bi naplatio izgubio bi tu moć. (Navodno mu je Bog tako rekao).
 
verujem da postoje vidoviti ljudi.

svi smo citali orvela..deda miloje je predvideo i unapred zapisao sva ona desavanja iz devedesetih..
na nekom od sat kanala imas dok emisiju - policija (usa ili engl) na pojedinim slucajevima angazuje proverene vidovite osobe u otkrivanju ubica..
 
Bila je vec ovakva tema.... :roll:
Elem, ja sam, ne bih rekla " vidovita", pre '' naglaseno intuitivna" 8-)
Ne mogu da izazovem " vidjenje" ali mi se "javlja" :lol:
Da -postoje vidoviti ljudi, ali to nisu TV zvezde tipa, Zorka i sl.
I ne uzimaju pare
 
Maha-maja:
Bila je vec ovakva tema.... :roll:
Elem, ja sam, ne bih rekla " vidovita", pre '' naglaseno intuitivna" 8-)
Ne mogu da izazovem " vidjenje" ali mi se "javlja" :lol:
Da -postoje vidoviti ljudi, ali to nisu TV zvezde tipa, Zorka i sl.
I ne uzimaju pare
Mnogi će se narugati tvojoj izjavi, ali ne i ja.
Šta je intuicija, savest, osećanje morala...? Mogu li to biti sugestije?
Svakome se skreće pažnja na mogući događaj iz bliske (možda i dalje) budućnosti. Nažalost, mnogi ne ukapiraju. Preporučio bih da obratiš više pažnje na sve detalje svakodnevnih događanja. Ako može i neki konkretan primer.
 

Back
Top