Amerikanci ne veruju u zvanicnu verziju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Esoteric:
http://www.theinsider.org/news/article.asp?id=2385

Zahvaljujuci internetu, danas je tesko proturiti laz cak i prosecnom Amerikancu...Treba, zaista biti izvanredno glup, pa poverovati u zvanicnu verziju 11-tog sepembra.

Amerikanci su ukapirali, a da li su i Srbi?

Vas komentar?

Ne znam za Amere, ali Tiletovi bi namerno prosipali glupe fore i fazone, a onda onaj ko bi to shvatio, bio bi iznad proseka, kvario bi celinu i jedinstvo mase..pa onda:
A jel' ti mi se nešto mnogo praviš pametan i bla, bla...nisi ti plaćen da misliš, nego da radiš, šta je ovo svi bi mudrovali, niko ne bi radio....
 
@Markelja

Ma, hajde! Ti bi da cenzurises i odredjujes o cemu ce se raspravljati ovde? Kako te nije sramota! O ovoj temi se na ovom forumu vrlo malo raspravljalo, ali tebi i to smeta. Verovatno imas licne razloge, u to necu da ulazim, samo bih te zamolio, dsa, ako nemas sta da dodas na temu, ne izigravaj dezurnog udbasa. Ovo ti nije prvi put!
 
Esoteric:
@Ober

Nego o cemu? Nemoj mi samo reci da si i ti poverovao u zvanicnu verziju? Drzim te za ozbiljnog sagovornika, nemoj da me razocaras. :roll:

:)
pa u "delimicno" zvanicnu...ono sto ne sumnjam je da su se 2 aviona zakucala u 2 zgrade, i jedan u pentagon.
ono u sta sumnjam je da ameri nisu imali pojma o tome...
sto se samoh rusenja zgrada tice, sta ja znam...zvanicno obrazlozenje o celiku koji menja svojstva na visojoj temperaturi izgleda sasvim uverljivo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top