Resident Evil 4

E sad ja ne kapiram.
Kazes izlazi u aprilu a na rapidu sam nalazio za skidanje.
Da ne narusavam pravila foruma evo samo slike i konfiguracije.

Supported OS : WindowsR 2000/XP (only)
Processor : 1 GHz PentiumR III or AMD Athlon? (or better)
RAM : 256 MB
Video Card : 128 MB DirectXR 9.0c-compliant AGP or PCI Express graphics card
(256 or higher for High Graphics Detail support) (see supported list*)
Sound Card : DirectX 9.0c compliant (or better)
DirectX Version : DirectX 9.0c or higher (included on disc)
CD-ROM : 12x or faster CD-ROM
Hard Drive Space : 1.2 GB minimum
Peripherals Supported : Gamepad

i vrlo bitan detalj
Supported Video Cards at Time of Release
NVIDIAR GeForce? FX/6/7 families
ATIR RadeonR 9200-9800/X families

 
Pa pogledaj link koji sam stavio :) Ja sam samo na osnovu njega "zakljucio" (procitao zapravo) da igra izlazi u aprilu- nista nisam izmislio. Nisam proveravao jedino kada igra izlazi u USA a kada u EU, ali pretpostavljam da razlika ne moze da bude drasticna... A super im je zahtevnost- moci cu na max :) Inace, cover izgleda drugacije na gamespot-u, mada to i nema neke veze, al evo ga:
 

Prilozi

  • re4.JPG
    re4.JPG
    36,6 KB · Pregleda: 8
moj prijatelju shadow 6600 je i po mom misljenju trenutno bestbuy opcija ali daleko od toga da ce moci nesto da te boli posto je ta karta pre godinu dana imala svoj vrhunac i novi naslovi ce polako i za nju biti prezahtavni. Bolje da si uzeo nesto iz serije 7 kad si vec uzimao.
 
Ja sam nedavno pitao nesto u vezi torenta upravo zbog toga sto sam nasao fajl Resident Evil 4 for PC iso ili tako nesto.Receno mi je da se ne cimam bezveze zato sto je to neki fake.
U svakom slucaju ovo je dobra vest.
 
Na ovom forumu vesti bas stizu sa zakasnjenjem, prvo RE 4 je izasao u verzij za Azijsko trziste i u izdanju EA a ime je Biohazard. Drugo u pitanjuje jedan od najgorih portova na PC ikada, grafika je kao dao je igra iz 98 tako da cete nove graficke morati da isprobate na nekom drugom naslovu. Osnovna razlika izmedju PC, Game cube i PS2 verije jeste sto ne postoji dinamic lighting u PC verziji tacnije ne postoji nikakva uptreba osvetljenja, tako da bez tih efekata igra izgleda ko Wolfenstein, mozda cak i gore, takodje ne postoje opcije za graficka podesavanja u igri. Sto se tice upravljanja nema podrske za mis tako da je igra skoro neigriva bez gamepada i to dual analog, mada kazu ljudi da moze sa nesto manje komfora da se odigra i sa obicnim gamepadom, naravno ko odluci da igra ovaj shit od porta. E sad izdavac porta za PC za USA i EU trziste je Ubisoft i on se ocekuje pocetkom aprila, ali izgleda da mozda moze da se ocekuje podrska za mis ali od grafickih poboljsanja izgleda nista. Za sve one koji zele da se uvere u "kvalitete" ovog porta evo linka gde ce moci da vide o cemu ja to pricam.

http://forums.ngemu.com/pc-misc-gam...il-4-pc-crappy-conversion-very-good-game.html

Pozdrav i iskreno saucesce
 
tiberije:
Na ovom forumu vesti bas stizu sa zakasnjenjem, prvo RE 4 je izasao u verzij za Azijsko trziste i u izdanju EA a ime je Biohazard. Drugo u pitanjuje jedan od najgorih portova na PC ikada, grafika je kao dao je igra iz 98 tako da cete nove graficke morati da isprobate na nekom drugom naslovu. Osnovna razlika izmedju PC, Game cube i PS2 verije jeste sto ne postoji dinamic lighting u PC verziji tacnije ne postoji nikakva uptreba osvetljenja, tako da bez tih efekata igra izgleda ko Wolfenstein, mozda cak i gore, takodje ne postoje opcije za graficka podesavanja u igri. Sto se tice upravljanja nema podrske za mis tako da je igra skoro neigriva bez gamepada i to dual analog, mada kazu ljudi da moze sa nesto manje komfora da se odigra i sa obicnim gamepadom, naravno ko odluci da igra ovaj shit od porta. E sad izdavac porta za PC za USA i EU trziste je Ubisoft i on se ocekuje pocetkom aprila, ali izgleda da mozda moze da se ocekuje podrska za mis ali od grafickih poboljsanja izgleda nista. Za sve one koji zele da se uvere u "kvalitete" ovog porta evo linka gde ce moci da vide o cemu ja to pricam.

http://forums.ngemu.com/pc-misc-gam...il-4-pc-crappy-conversion-very-good-game.html

Pozdrav i iskreno saucesce
AUH! :( Dobro... Postoji nada do Aprila... Mislim, ja cu ovo preziveti, tj. vec sam preziveo, Ali je pitanje kako ce oni koji su ovo napravili da prezive! RE4 je na konzolama dobio ocenu 95/100 i zbog toga mi je najvise krivo sto su je usrali za PC...
Ajde da se potajno nadam da ubisoft na kraju ipak nece sebi dozvoliti ovakvo skrnavljenje...
Inace, svakako cu da nabavim igru, jer nije mogla da dobije toliku ocenu samo zbog grafike... Imam analog gamepad pa bar to nece biti prob. Morao sam vremenom da ga nabavim, jer mnoge igre jedu govna!
 
matori ja cu da probam da igram pa makar grafika bila dosovska :P
re4 je re4 eh kad se setim re1 directors cut..cak sta vise nedavno sam ga igrao ponovo :P
"where is cris " (lol starting sequence on entering mansion)


sledeca stvar je (zalosna nada) gran tourismo na pc :(
 
Nabavio sam igru... grafika je stvarno slaba, a na kontrole se treba navici (iako imam dual analog)... ali je igra dobra, samo joj treba pruziti sansu... "Uskoro" izlazi i u USA, mozda ta verzija bude bolja sto se tice grafike.
 

Back
Top