Da li je moguće "Satelitski komplet za 7990 din"

sabahudin

Početnik
Poruka
2
Neznam ništa o satelitskoj opremi ali bih voleo da nabavim neku najosnovniju varijantu, moj prijatelj iz Banja Luke je zaluđenik za tim i redovno nešto skida sa interneta, otključava zaključano itd. Pitao sam ga šta mi je najeftinija varijana da ja sebi ugradim tako nešto i gde da kupim. Poslao mi je nekakav mail koji je on kaže dobio i nezna valja li, ali je dobra cena.
Sad me zanima od vas koji se razumete u to da li to za te novce vredi nečemu ili je neka zajebancija, vidim da se radi o sajtu u Srbiji pa pošto sam često u Srbiji ja bi to i pazario ako valja. Neću da sad bacam novac za neko čudo tehnike, hoću nešto osnovno da se upoznam kako tu šta ide. Evo o čemu se radi ima dva kompleta, kako sam razumeo jedan je za ugradnju u računar a jedan sa resiverom nezavisno o računaru:

Prvi:
* Technihus Nova DS digitalni satelitski risiver.
* Universal LNB konvertor 0,5dB
* Satelitski tanjir 90 cm.
* Nosač satelitske antene
* Tiple, šrafovi, F nastavci...
=7990 din.

Drugi:
* Sky Star II digitalna satelitska kartica.
* Universal LNB konvertor 0,5dB
* Satelitski tanjir 90 cm.
* Nosač satelitske antene
* Tiple, šrafovi, F nastavci...
=8790 din.

Imam neki računar i internet pa bih voleo malo da se upoznam sa tim, vredi li da kao početnik pazarim ovo. Ako vredi, šta mi savetujete od ovo dvoje? Ne očekujem ništa posebno da sad tu dobijem na hiljade kanala. Čisto da kao početnik uđem u te vode.

Ako nekog zanima izvor ove informacije je sa sa http://satelitskeantene.com
 

Back
Top