NESTO OKO FORUMA LLJUBAV i SEX

evo i mene...

da li ste normalni sa tim brisanjem? evo primer. tema: moj decko je seksualni manijak....ostavite Huricana da ke*a po devojci i vredja je a obrisete mene koja sam u odgovorila NA TEMU. sta je trebalo? da ga tapsem po ramenu?? da odgovorim nesto u stilu Blondi "ah a moja guza je spremno cekala ispod kratke suknjice i tiho saputala hoču hočuuu da!" ...pa jasno mi je da me onda ne bi brisali ne sluzi ovaj forum (koji put????) da bi ljudi balavili na vase pregloope postove!

i na tudje isto tako glupe postove!
 
anakin:
evo i mene...

da li ste normalni sa tim brisanjem? evo primer. tema: moj decko je seksualni manijak....ostavite Huricana da ke*a po devojci i vredja je a obrise te mene koja sam u odgovorila NA TEMU. sta je trebalo? da ga tapsem po ramenu?? da odgovorim nesto u stilu Blondi "ah a moja guza je spremno cekala ispod kratke suknjice i tiho saputala hoču hočuuu da!" ...pa jasno mi je da me onda ne bi brisali ne sluzi ovaj forum (koji put????) da bi ljudi balavili na vase pregloope postove!

i na tudje isto tako glupe postove!

E bas super... nismo mogli bez tebe...

a) vredjanja (kao sto si napisala gore 'yebo vas bog' glupe') nece biti tolerisana, i automatski ce biti brisana
b) Ovo je svastara, pa se ovde raspravlja o mnogo tema... Tako da imamo cak i temu koja je namenjena iskljucivo za forum-chat...
c) Odakle tebi pravo da nekog nazivas glupim? Posto moderatori pisu preglupe postove, i ostali isto tako glupe postove, sta ostade... ti? ... Ako mislis da svi grese, a ti si jedina u pravu, bolje porazmisli da nije problem u tebi.
d) Po ko zna koji put: ko je tebe izlagao da na forumu postoji demokratija? Nas nisu ucenici foruma birali, vec smo odabrani po raznim kriterijumima, i trudimo se da budemo sto objektivniji mozemo... Svetu se ne moze ugoditi, pa ce se tako neko uvek osecati uskracen, ali zao mi je - tako je... Ako ti nesto smeta, a ti se zali Bozi... a ako i njega smatras isto tako glupim i sta vec, a ti slobodno napusti forum... zasto bi se motala na mestima gde su svi glupi?

Daj malo 'oladite... I naucite da ne moze biti sve kako vi zelite...
 
anakin:
a zasto si se ti osetio prozvanim da odgovaras na pitanja vezana za forum Ljubav i sex?

Ovo je Svastara, a ja sam moderator ovde, i necu dozvoliti psovanje i prozivanje bilo koga, ukljucujuci i kolege moderatore...

Sticajem okolnosti upoznat sam zasto je tvoj post obrisan, i slazem se sa odlukom... Hurricane je rekao doticnoj da ode u manastir ako joj nije do seksa, i to meni ne deluje nista napadno... A ti si na to pocela da pljujes doticnu osobu, i logicno je da je tvoj post obrisan... Uostalom, moderatori nemaju obavezu da objasnjavaju svoje postupke... Kao sto vec rekoh, ako se neko nadje uvredjen postupkom istih, neka se obrati Bozi...
 
i jos nesto....pitanje "demokratije" si shvatio sasvim pogresno. bas zato sto si u poziciji da mozes da brises sta ti se ne svidja, da krsis forumska pravila, da vredjas ljude - e pa bas zato to ne treba da radis.
to je jedini kriterijum po kojim bi trebalo da se biraju moderatori. to sto se tebi moze, mene stvarno ne interesuje. ako ti ne mozes da odolis koriscenju svoje pozicije u ovakve svrhe (pa jos se time i hvalis - a na to se odnosilo ono "glup") onda ti prosto nisi za moderatora.

a da...kako to da ni na jednom forumu nema ovakvog haosa kao na LJS-u? pogledaj kako rade npr. Sizif ili Rasta.

hm da....ona totalna ignorancija od strane moderatora LJS, to sto nece da nas udostoje jednog jedninog objasnjenja ili odgovora je prosto stvar loseg vaspitanja i potpune nezainteresovanosti da se taj posao radi stvarno kako treba.
 
Incognito:
anakin:
a zasto si se ti osetio prozvanim da odgovaras na pitanja vezana za forum Ljubav i sex?

Ovo je Svastara, a ja sam moderator ovde, i necu dozvoliti psovanje i prozivanje bilo koga, ukljucujuci i kolege moderatore...

Sticajem okolnosti upoznat sam zasto je tvoj post obrisan, i slazem se sa odlukom... Hurricane je rekao doticnoj da ode u manastir ako joj nije do seksa, i to meni ne deluje nista napadno... A ti si na to pocela da pljujes doticnu osobu, i logicno je da je tvoj post obrisan... Uostalom, moderatori nemaju obavezu da objasnjavaju svoje postupke... Kao sto vec rekoh, ako se neko nadje uvredjen postupkom istih, neka se obrati Bozi...



ne deluje ti napadno sto on savetuje devojci da ostavi decka da ga ne bi sputavala? i da ne glumi kaludjericu?

a ja sam mu odgovorila da li bi svoju cerku isto tako savetovao.

izvini, ili treba da se obrisu oba ili nijedan! potpuno se mnenja tok diskusije!
 
anakin:
ne deluje ti napadno sto on savetuje devojci da ostavi decka da ga ne bi sputavala? i da ne glumi kaludjericu?

a ja sam mu odgovorila da li bi svoju cerku isto tako savetovao.

izvini, ili treba da se obrisu oba ili nijedan! potpuno se mnenja tok diskusije!

Ne deluje napadno... To je njegovo misljenje, pa kakvo-takvo, treba se postovati...

Druga je stvar nazvati nekoga debilom, i cime vec, a onda se tu umesala i Margott, pa i Hurricane... I krenulo opste pljuvanje i sta vec... Zato su obrisani i tvoji, i Margott-ini i Hurricane-ovi postovi koji se nisu odnosili na temu i koji su se svodili na vredjanje... Ne vidim da se je Hurricane bunio zasto su i njegovi kasniji postovi obrisani...

A rasprava o tome 'zasto je taj i taj post obrisan', je bespredmetna i dovodi samo do daljeg prepucavanja... Tako da, kao sto rekoh, moderatori nisu u obavezi da pravdaju svoje postupke.

Stoga, opet bih zamolio sve ucesnike foruma da se ne prozivaju, prepucavaju i sta vec, jer kad novi korisnici vide kako se neko ziv popljuje i okarakterise raznim imenima, normalno je da ne osecaju potrebu da ista pisu, a to nije cilj foruma.

Poz.
 
O moj Boze,ima li te? Aj,bolje da cutim.Toliko gluposti,jos ne procitah.Al boljh da cutim.Ne nosi mi glava vise.Jedino mi krivo,sto me malopre zvao prijatelj iz Banja luke,Tomo Maric....da dodjem na premijeru dokumentarca o VELIKOM MARIJANU BENESHU,u bioskop Palas.Steta sto ne mogu.E to mi krivo.A ovo....mmmmmmmda...bolje da cutim.I ovako ode sasvim drugim tokom,al ne bese pameti kad je trebalo.
 
anakin:
hm da....ona totalna ignorancija od strane moderatora LJS, to sto nece da nas udostoje jednog jedninog objasnjenja ili odgovora je prosto stvar loseg vaspitanja i potpune nezainteresovanosti da se taj posao radi stvarno kako treba.
na koja pitanja ti nije odgovoreno.....

btw. svako kome nije jasno zasto je nesto odradjeno kako je odradjeno me uvek moze kontaktirati putem pp-a, i dobice objasnjenje!
 
d1:
anakin:
hm da....ona totalna ignorancija od strane moderatora LJS, to sto nece da nas udostoje jednog jedninog objasnjenja ili odgovora je prosto stvar loseg vaspitanja i potpune nezainteresovanosti da se taj posao radi stvarno kako treba.
na koja pitanja ti nije odgovoreno.....

btw. svako kome nije jasno zasto je nesto odradjeno kako je odradjeno me uvek moze kontaktirati putem pp-a, i dobice objasnjenje!



postavila sam pitanje ovde a i tebi na pp.
i nisam dobila odgovor.
 
d1:
odgovor je zbog nepristojnosti.... yebo vas bigB je razlog a da li je usledila kasnije rasprava ili ne ne znam..... nisam cak ni citao ono o cemu se ovde prica pa ne mogu ni da komentarisem.... :roll:

haaaaaahaha!
da razjasnimo. rekla sam Yebo vas bog glupi ovde a ne na LJS.
ti rece da je to razlog sto mi je obrisan post na LJS.

e a posto moderatori na ostalim forumima nisu tako agilni, idem da ih obavestim da mi obrisu par poslednjih postova jer sam u Svastari (ej, u svastari!!!!) rekla Incu (zaboga, Inku!!!!) da je glup.

hm? sta mislis o tome?
 
srasno je sto neki hoce ovde inicijativu!
VLAST NA TUDJIM MISLJENJIMA DA IMAJU
A TO NIJE DOBRO1
BUKVALNO ISPIRANJE MOZGA1
to iritira ljude i zato se ponasaju agresivnije!
HVALISANJE I UVELICAVANJE SOPSTVENE LICNOSI
NIJE DOBRO ZA OVAJ FORUM1
komplekse treba leciti na drugom mestu!
NADAM SE DA CE NEKI SHVATITI NASTA SAM MISLILA1
pozdrav svima
 
MILICA-S:
srasno je sto neki hoce ovde inicijativu!
VLAST NA TUDJIM MISLJENJIMA DA IMAJU
A TO NIJE DOBRO1
BUKVALNO ISPIRANJE MOZGA1
to iritira ljude i zato se ponasaju agresivnije!
HVALISANJE I UVELICAVANJE SOPSTVENE LICNOSI
NIJE DOBRO ZA OVAJ FORUM1
komplekse treba leciti na drugom mestu!
NADAM SE DA CE NEKI SHVATITI NASTA SAM MISLILA1
pozdrav svima


Ako je ovo napisala MILICA-SD sa čata,onda i ne čudi ovakav komentar.A po ne greškama u kucanju,ona je.
 
DRAGA SNEZNA !
JA SAM U PITANJU I IMAM PRVO PROBLEMA SA TASTATUROM
A DRUGO DOK SAM CITALA NEKE CLANKE KOJI SU PISANI
MUKA ME JE UHVATILA,PA NISAM BILA SKONCETRISANA NA PISANJE!
NADAM SE DA NISI I TI LEKTOR DA ISPRAVLJAS MOJE GRESKE,:)
NEMAM FILOZOFSKI FAKS ALI ZATO MI JE
PSIHOLOGIJA LICNOSTI JACA STRANA,::)
POZDRAV.:)
 
anakin:
haaaaaahaha!
da razjasnimo. rekla sam Yebo vas bog glupi ovde a ne na LJS.
ti rece da je to razlog sto mi je obrisan post na LJS.

e a posto moderatori na ostalim forumima nisu tako agilni, idem da ih obavestim da mi obrisu par poslednjih postova jer sam u Svastari (ej, u svastari!!!!) rekla Incu (zaboga, Inku!!!!) da je glup.

hm? sta mislis o tome?

odgovor na ovakvo pitanje ce verovatno postati pitanje generacijskog ischekivanja...
znachi, morat' tjemo, for better or for worse, sachekat' da se u njegovoj lozi prvo "zapati" sposobnost mishljenja.

Nu evo jednog praktichnog saveta za sledece prilike: kada otjesh da kaes Incognjidu da je
imbecil kazi mu nesto u ovakvoj formi: "Incognjido, ne kazem da si totalni imbecil i/ili monkey-brain...
samo kazem *da je moje mishljenje* da ti si totalni imbecil i/ili monkey-brain..."

tvoje mishljenje ce biti uvazeno a uvreda *nikada* izrechena...

Incognito:
To je njegovo [Hurricane-ovo] misljenje, pa kakvo-takvo, treba se postovati...

et... sta kae baja.
 

Back
Top