DSS-ovci ga uterali DS-ovcima

JerryRopero

Primećen član
Poruka
835
Sa ovom platformom DSS-a o Kosovu , DSS-ovci su ga tako uterali do balcaka DS-ovcima i isterali ih na cistinu da ovi ne znaju sta da urade?

Ako podrze platformu DSS-a bice na vlasti ali ce preci u patriotski tabor i nece vise moci da budu izdajnici i strani placenici?

A ako ne prihvate DSS platformu nikada vise nece sesti na vlast :D :D :D

U svakom slucaju DS sta god da uradi gubi :D

Sve u svemu koalicija DS-a i DSS-a nikada nije bila dalja nego danas .

Bravo Kostunice :D
 
koštunica samo pokušava da se opere pred svojim biračima. jasno je da će ići u koaliciju sa ds-om, nažalost. trebalo bi da sklopi koaliciju sa srs-om, jer je to prosto prirodno. jedini problem je što on nema herza za to :D ne zovu ga badava tunjavi... :D
 
Uterao nam je, nemam reči
Evo panika, ceo dan mi zvoni mobilni, novosadski žuti u histeriji
"Šta ćemo, šta ćemo?"
a065.gif
 
mozda je tunjav al kad ga utera utera ga bas do balcaka :lol: . Uostalom to vi iz DS-a najbolje znate ;)

Znaci imate dve opcije:

1. da prihvatite platformu za Kosmet , budete na vlasti a istovremeno pogorsate odnose sa zapadom
2. da ne prihvatite platformu, odrzavate dobre odnose sa zapadom, ali iz opozicionih klupa :D

Sve u svemu Kostunica rulz :D
 
pa mozda otme kojeg , no ja glasam za radikale sve dok ne dodju na vlast :D

Ovime sto je Kostunica uradio se ostvaraju moje postizborne i predizborne prognoze da vlada nece biti formirana i da ce doci do novih izbora gde ce pobediti Radikali jos ubedljivije nego na proslim. Ja racunam jedno 35% da uzmemo :D
 
gica:
Bas lepo. A ko ce da trpi stetu?


Pa DS i LDP . Jer sve one pare koje su uzeli od zapada da finansiraju dolazak na vlast i da kasnije rasture Srbiju u paramparcad su se pokazale kao pogresna investicija :D

Ne da nece ucestvovati u vlasti nego ce morati da uzmu jos para za novu kampanju :D

Ja navijam za jedno 3-4 izborna ciklusa zaredom dok ih ne svedemo na prosijacki stap :D
 
JerryRopero:
mozda je tunjav al kad ga utera utera ga bas do balcaka :lol: . Uostalom to vi iz DS-a najbolje znate ;)

Znaci imate dve opcije:

1. da prihvatite platformu za Kosmet , budete na vlasti a istovremeno pogorsate odnose sa zapadom
2. da ne prihvatite platformu, odrzavate dobre odnose sa zapadom, ali iz opozicionih klupa :D

Sve u svemu Kostunica rulz :D







Тера мачак мишеве на чистину ........хехехе.......
 
JerryRopero:
pa mozda otme kojeg , no ja glasam za radikale sve dok ne dodju na vlast :D

Ovime sto je Kostunica uradio se ostvaraju moje postizborne i predizborne prognoze da vlada nece biti formirana i da ce doci do novih izbora gde ce pobediti Radikali jos ubedljivije nego na proslim. Ja racunam jedno 35% da uzmemo :D

Zemljak, 30% je vaša misaona imenica
Sledeći slogan 30%+ tvoj glas + cunami
nezgodna ova visoka izlaznost. :lol:
 
nama patriotama ga nece uzeti nikada. Jer mi to necemo priznati nikada , i trudicemo se ako treba sledecih 100.000 godina da im !@#*(!@*(#! okupatorsku i da ga vratimo. a vama da da covek 3 nacrtane ovce da sacuvate i to bi izgubili kakvi ste nesposobni....
 
pa ako su jaja nas , koji odbijamo da kapituliramo, koji odbijamo da izdamo, koji odbijamo da se pokorimo - mala , kakva su tek jaja vas koji ste kapitulirali, izdali, dezerterirali i pokorili se okupatorima i agresorima nase zemlje? Ja mislim da ih vi i nemate. Recimo smem da se kladim da Lidija Vukicevic ili Natasa Jovanovic imaju veca jaja od 99% DS-a .

Bezmudost u demokrata je urodjena mana :(
 
JerryRopero:
Sa ovom platformom DSS-a o Kosovu , DSS-ovci su ga tako uterali do balcaka DS-ovcima i isterali ih na cistinu da ovi ne znaju sta da urade?

Ako podrze platformu DSS-a bice na vlasti ali ce preci u patriotski tabor i nece vise moci da budu izdajnici i strani placenici?

A ako ne prihvate DSS platformu nikada vise nece sesti na vlast :D :D :D

U svakom slucaju DS sta god da uradi gubi :D

Sve u svemu koalicija DS-a i DSS-a nikada nije bila dalja nego danas .

Bravo Kostunice :D

koj retard :D :D :D
jel ovaj djeri slusha nekad sebe?

a ova platforma znachi samo jedno
"Voja za dozivotnog premijera! bolje izbori nego Miki Maus!!!"
 
@ đeri

Ta ista Lidija , o kojoj pišeš je fasovala doggy od ovog kako kažeš "bezmudog" na spratu u jednoj kancelariji u Domu Sindikata.Nešto se ne sećam da joj nije bilo lepo....(za tvoju informaciju o bezmudom).
"Ono" drugo ja ne smatram ženom...
 
Ja ne znam zbog cega vi mislite da vecina Srbije muku muci sa Kosovom? Pa ako ne prihvate platformu mogu samo da idu napred! Pojma vi nemate :D Ljudi koji glasaju za DS ne razmisljaju o Kosovu vec o MNOGO bitnijim pitanjima. A ovo ce samo Kostunicu da razotkrije kao novog Slobu i da sroza Eremite na statisticku gresku. Vi interpretirate sve u zivotu kako vam je lepo i ne zelite da posmatrate realno stvari. Zato cete VI uvek biti opozicija!
 

Back
Top