oskrnavljen sam...

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
jel vam se dogodilo da vas startuje feg na ovom forumu?...pazi mene startovo...mrtav ladan...kao mushki nik i kao postova-0 i pita me da razgovaramo...ja kao wtf?...kao ja sam taj i taj odatle i odatle pametan duhovit idem u tu i tu shkolu...i pitah ga dal je feget al ne reche...mislim da jeste...
nemam moda..aaajmo kandidati...bitje zanimljivo gledati ko tje se zaleti...ajmo se kladimo to nam je u krrrviiiii...shteta nije bio to ni losh moderator ne znam ga kao choveka...al obrisa chovek nalog...to je neki sindrom trebalo bi da ga whitewater il dr dijagnostiqju i registruju...
 
sxtoys_gimpster.jpg


a da te homosexualci malo nabadaju iglama za pletenje a?
 
a shto da ga registruju? mis... chovek 'teo da cjska... svidjash mu se.... shta sad....
mene nijedna riba nije stratovala.... osecjam se tako.... zapostavljenom..... a ja se stidim nemam hrabrosti....
 
Pa Pera mje je jednom zvao na pivo al to jer je umislio da sam zensko tako da nije gej...valjda...
Jednom mi je isto neki s 0 poruka poslao PP naslova"Cao,Novosadjanko"ali mislim da je u pitanju bila greshka....
To je sve od veze mene i gej lobija....nije bilo takvih iskustava.
E da bio je neki....poslao mi PP podrshke...kad sam branio prava homosexualaca na nekoj temi..kad svi homofobi nasrnuli,a ja nikad od te neke netrpeljivosti spram gej populacije nisam patio...nikad mi nije bilo jasno..dok moju bulju ne pipa nek se yebe s kim koji hoce....
 
Neki me je lik pitao da li gledam Rebelde... ili nesto u tom smislu... sta li... ali to nekako nije fegetski... Benji mi je slao PPove jedno vreme... ali nisam izolovan slucaj... a ni on nije feget... Jos par forumasa su mi slali PPove... ali to je bilo reklamiranje nekih drugih foruma...
 
AntunTun:
dve rechi strani program.....klik klik...."dobar dan dajte mi to i to"...

ti za kog mislim da je feg...zhelish li me dok provokativno vrtim uvojak kose oko kazhiprsta desne ruke...dok te gledam "odozdo"...dok se dodirujem po butinama...oh oh...


Moze vako?
k042dh6.gif
 
Silent Bob:
Neki me je lik pitao da li gledam Rebelde... ili nesto u tom smislu... sta li... ali to nekako nije fegetski... Benji mi je slao PPove jedno vreme... ali nisam izolovan slucaj... a ni on nije feget... Jos par forumasa su mi slali PPove... ali to je bilo reklamiranje nekih drugih foruma...
Pa da, tako se krece.. reklamranje "NEKIH" drigih foruma, pa onda ti pokaze malo golisavih slika, pa te pozove na pice, onda u neku mracnu ulicu ili hotel i ... ETO GA !
A sve to od jednog jedinog bezazleenog "pisamca" elektronskim putem.!
 

Back
Top