OGLEDALO

nije_lako

Elita
Poruka
21.493
...i vi mislite da ste ostali nasamo :wink: ,...i onda, nakon izvesnog vremena vaseg "druzenja", shvatate da vas krisom NEKO posmatra i umire od smeha. Da li vam se desavalo i kako ste reagovali?
 
moj bivsi decko je izvodio ratnicki ples (nemoguce za opisati ali je izgledao kao hibrid medveda i gliste na dopu) u WC u sred Budve a zaboravio je da zatvori vrata.
kakva radost medju gostima!!

mozda da skoknes do Budve i da vidis da li se i dalje krije u onoj WC solji? :lol: :lol:
 
nije_lako:
...i vi mislite da ste ostali nasamo :wink: ,...i onda, nakon izvesnog vremena vaseg "druzenja", shvatate da vas krisom NEKO posmatra i umire od smeha. Da li vam se desavalo i kako ste reagovali?

Dogodilo se pre dve goine u Kosutnjaku...Ja i moj decko u kolima...i malo smo se "zaigrali"...kad posle nekog vremena gomila pandura stoji oko auta sa uperenim pistoljima... :oops: Valjda su mislili da je u toku neko silovanje ili tako nesto...Ali nisu se smejali, vec su bili, mozda cak, i preterano ozbiljni...U svakom slucaju na brzaka smo se spermili i otisli kada smo nekako objasnili da niko nikoga ne siluje...O tada, vise nikada nista slicno nismo uradili...
 

Back
Top