Free WoW Server Srbija! -Uskoro i TBC

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dokaz? Pa pocnite igrati i videcete ;)
Evo ja imam Troll Rogua lvl 53, XP rate je isti kao kod blizzarda (i trudimo se da server bude sto vise nalik originalu), kripovi su svuda, ima preko 5000 kvestova (jos uvek ima nekih koji ne rade, ali cim se takvi otkriju, prijave se GMu i u roku od 24 chasa se popravi), 90% magija i talenata radi (takodje se sve popravlja cim se naidje na problem), sad trazimo jos mase da mozemo ici u Instance (juce smo probali nas chetvorica Molten Core, i poklali su nas ko zeceve (dva lvl 60 shamana, lvl 53 rogue i dva warriora lvl 45), a i zbog problema sto je vecina igraca na strani Horde pa ne mozemo praviti neke extra fajtove, latency je sa kablovskim internetom oko 60ms, sa obicnim modemom 200ms, ima krsha itema, rade dueli, jahanja, ptice, prelasci na ostrva, aukcije...malo je toga sto jos nije "onako kako treba".

Evo za "nevernike" jedan screenshot od juce
WoWScrnShot_012807_005044.jpg


Kao sto vidite na slici, GM servera takodje uz svaki update servera daje za download i pakovanje AddOnova za ugodnije igranje . A i ko bi bio lud da igra do lvl 60 ako server ne valja? ;)

BTW: prodajem lika lvl 52 human rogue za 700din, pa ako neko hoce... :-?
 
jao pa treba nam patch od od 100 i neshto MB....ja sam pre original igrao.....ali ako je ovo pirated..onda mzoe,posto imam pirated........samo necu ako treba da skidam patch ceo dan....
upravo je instaliram....ako mi ne bude radila...poludecu..nesto sam se mnogo napalio...e je li kako da se snadjemo za patch,jer necu da ga skidam nedelju dana.....i jos nesto....koliko vas ima na serveru.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top