Monitor Sony 20''

da 20'' crt vredi 150-200 e Jesi li ti normalan ???
LG 19" TFT 8 ms 235 e ( nov ) ! ! ! ko bi ti za takvu krntiju kao sto imash ti dao 150 e ?
kazem ti po mom misljenju: ako bi kupovao CRT monitor od 20" za 150 e onda bi bolje dao josh onih 85 e i kupio 19" TFT ! ! !
 
Nigel:
jel moze neko okvirno da mi kaze koliko vredi samsung syncmaster 957mb , 19"
Umesto odgovora na tvoje pitanje - 17" TFT Belinea 1705 S1 NOV sa 3 god. garancije u prodavnici - 13.600,00 din. Inače Belinea monitori su proglašeni za best buy u zapadnoj evropi.
Krajnje je nezahvalno davati procene za CRT monitore čija se tehnologija napušta, a proizvodnja već stala. Ako hoćeš da ga prodaš, čini to odmah jer uskoro će poplava tih stvrari sa zapada po nekim ultra malim cenama, jer to je sada na žalost samo otpad.
 
Dvostruki:
Krajnje je nezahvalno davati procene za CRT monitore čija se tehnologija napušta, a proizvodnja već stala. Ako hoćeš da ga prodaš, čini to odmah jer uskoro će poplava tih stvrari sa zapada po nekim ultra malim cenama, jer to je sada na žalost samo otpad.

Takve su price bile i za IDE hdd, i moje omiljeno SD RAM. Nije da odobravam ili nesto, ali SD RAM vec godinama ima istu cenu a dodjose DDR,DDR2.Dok nekome treba bice i prodaje( za nekog djubre, za nekog blago).
Pa pogledaj samo sta se sve prodaje :).
 
U pravu ste u potpunosti, umesto da je SDRAM dzabe, pa da ja naslazem pune slotove megabajtova a ono skuplji od DDR-a. Isto je i sa AGP-om, ili ih ne mozes naci ili su paprene,...
Mada ovo je drugacije od monitora, SD-u i AGP-u cenu drzi to sto ljudi nemaju para da kupe novo a hoce sa starim da prate nove programe (citaj igrice) i eto ti nekom preduzetnom gasterbajteru prilike da zaradjuje na sirotinji :-)
 

Back
Top