izborni debakl spo

Они су дебакл доживели још крајем севедесетих, на изборима 2000. су пукли, а у скупштину их је увео Веља Илић 2003 иначе никада не би ушли у скупштину што се сада показало.
СПО је пуко још 1997.
 
*BILJA*:
Meni je iskreno zao.
Prva ljubav zaborava nema:(

Биљо:)

Није ме жао ни једне партије, ни СПО ни СПС, али из свог окружења знам дивне људе који су били у обе партије и које је партија издала.

Штета за људе.
 
Ако се Вучина макне, оде у пензију, можда им и крене ...ал, не, ипак је боље да су ту где су.
Незајажљиви су кад су паре у питању !
 
Po cemu nije fer? Po vama komunistima?

Fer je ovo sto se desilo SPO-u upravo zato jer je ta stranka promenila sve moguce politicke price, i od nekada ekstremne desno i srpsko orijentisane stranke dosli su da postanu liberalna partija. E pa glupo bi bilo da narod ne kazni ovu prevrtljivost ove stranke.
 
Imao je onaj spot, gde je hvatao na setu ljudi zbog devedesetih...da se malo zamisliš.
Onda vidiš da je bio, jeste i biće velika 0 kao koalicioni partner, jer uvek pravi probleme. Neka sedne i napiše neku novu lepu knjigu. Za to ima štofa. Za SPO je završeno poglavlje, čak i na priču o monarhizmu neće preći 5%
 
Ma ljudima se **** da na tron dovedu coveka koji nije hteo cestito da za ovih svojih 57 godina koliko ima nauci sopstveni jezik. Zamisli da ja hocu da postanem kralj Italije a boli me **** da naucim italijanski. Zar to nije sramota?
 
filatelista:
Imao je onaj spot, gde je hvatao na setu ljudi zbog devedesetih...da se malo zamisliš.
Onda vidiš da je bio, jeste i biće velika 0 kao koalicioni partner, jer uvek pravi probleme. Neka sedne i napiše neku novu lepu knjigu. Za to ima štofa. Za SPO je završeno poglavlje, čak i na priču o monarhizmu neće preći 5%
Свака ти је на месту.
 
*BILJA*:
Meni je iskreno zao.
Prva ljubav zaborava nema:(

moram opet da te citiram :D

da,prva ljubav je.... prva ljubav
i secas se samo lepih stvari ;)

stara neiskvarena vremena...yebes politiku,to je za ''ovce'' :lol:
0309konjica5fm.jpg

ja sam treci s desna :lol:
1267vodenitop3pq.jpg


posle ovoga..vise nisi mogao sa clanskom knjizicom, preko reda u bus :lol:
ili ''zasto su komunisti postali socijalisti''
 
odgovor0:
da li vam je zao?
meni jeste, ipak su mnogo uradili za zemlju i mislim da i pored mnogih gresaka ovo nisu zasluzili

bezveze je što je bačeno 130.000 glasova. bolje da su išli na izbore u koaliciji sa nekim. recimo g17, kao što se pričalo.

sada bi vuk i gospođa trebalo da se sklone, pa možda imaju šanse da pređu cenzus na nekim narednim izborima...
 

Back
Top