Nine reasons why 2006 wasn't a lost year for Linux

Lepa lista, s tim da bi ja jos dodao :
1. Da je cela nemacka administracija (Opstine, poste i td ...) takodje presla na Suse.
2. Ubacivanje Nvidi-e u igru sto je veoma doprinelo da se Open GL razleti pod linuxom!
3. Zatim je firma id Software objavila da ce Quake 4 izaci i za linux i takodje je navedeno da ce ova firma nastaviti da pravi igre za Linux OS, cak se suska da ce neke verzije igara izaci samo za ovu platformu !!! Znaci bez Windoze i Astala Viste !!! Mozda ovo i nije toliko znacajno za sada ali ce postati ako i druge firme koje prave igre nastave ovim stopama!
....
 
da i to da je moj ortak napravio Kuvalo za kafu koje radi pod linuxom .... a sve to kao odgovor na provokaciju koja mu je upucena na jednoj zurci .....
Neki lik ga je posle svadje provocirao i rekao mu je "pa dobro a moze li taj tvoj linux da kuva kafu .... ??? "
Naravno posle par nedelja odgovor je bio da moze .....
Eto linux moze sve .......
 
heheheheeh.. kuva, pere, pusi, rupe busi, i radi naravno ono za sta je predvidjen..

Sory for offtopic.. ali jednostavno sam morao da napisem samo zbog ove kafe...


ne bih zelio nikoga da uvrjedim, ali citajuci mali milion komentara na temu Windows vs Linux, dodje mi nezgodno poredjenje...

Nekako se gay populacija uvijek zali da je diskriminisana a samim tim se i reklamira... Gotovo identicno rade i oni koji popularizuju Linux, s tim da te stvari u stvari i ne rade stvarni i dobri poznavaoci ovog odlicnog operativnog sistema..

Jos jednom se izvinjavam na offtopic i na eventualnoj uvredi ako se neko tako osjeca..
 

Back
Top