Sky net

Izgleda da je 5E doneo pometnje na ovaj forum.Na njemu stize brdo filmova i po koja igra ali naravno trebaju pass-ovi za rarove tako da nema mnogo vajde od toga.Cudime sto je zabranjeno ostavljati pasworde na ovom sajtu kada ih ima na drugima.Precice ljudi na druge forume......Uzgred od 10 filmova sto sam skinuo jedva sam nabavio pasworde za 4 filma.
 
Pasworde mozete razmenjivati preko pm-a niko vam ne brani a sto se tice toga da je 5e doneo pometnje na ovaj forum o tome necu komentarisati vec cu samo reci da svako ima svoje misljenje!
Sto se tice drugih foruma to je njihov problem
Iskreno se nadam da ovo nece uticati na rad foruma!
Pozdrav svima
 
Jos jednom pozdrav, zamolio bih ako bi neko hteo da okaci chanell listu gde ima kanala: astra, hotbird, Telecom 2d, Atlantic bird 2, 5E kao i naziv provajdera i pidove ovog provajdera kao i listu kanala i satelita na kome se to nalazi evolve provajder, jer sam na 3W ukljucio ptretrazivac i nisam naisao naziv ovog provajdera, nije valjda da se radi o nekom drugom satelitu a ja trazio na pogresnom? Mozeli mi iko pomoci!
Unpared hvala!!
 
DanijelVR:
na 3w ga neces naci sigurno vec na 5e a provajder se zove satgate
E to je vec nesto drugo, jer kao sto si prvi put naveo i upoznao me sa svetom satelitsog interneta napisao si alicesat i ja lepo to nadjem u spisku provajdera i eto radi ali samo sitni fajlovi pa sam hteo okusati i sa velikim fajlovima posto vidim da se dosta vas hvali da skidate filmove i igrice sa evolve gde nisam uspeo naci provajdera pod tim imenom. Jos jednom ti hvala danijele, ali samo ako nekom od vas na ovom forumu nebi bilo tesko iskopirati svoju channel listu iz progdvb gde se nalazi pomenuti satelit sa ovim evolve tj satgate provajderom radi lakseg namestanja satelitske !
Unapred svima hvala a svim curama zelim srecan osmi mart!!!
 
Najbolje je sa Siriusa 5E dolazi brdo filmova i po neka igra.Samo treba da ti bude signal preko 50 posto.I narvno trba negde da iskopas sifre za rarove tj. filmove.Divx se skine za odprilike za 40 minuta(citav).
 
Za Sirius 5E.
# SatGate
tuner=12322000,V,27670000,A
pids=402,404,777,820,822,1579,1598,3015,3021,3143,3149,3179,3184,8192

ubacis u skynet.ini
ako ti pucaju fjlovi izbacis neki od ovih pidova.ali pogledaj u skynetu koji fajlovi ti odgovaraju pa njihove pidove ostavi.
 
pritajeno_dobro:
Dali neko sljaka sa manna-ovim programom?? I sa kog satelita da skidam fajlove gde nece biti onih incomplete!!
Hvala

Ja koristim mannu 0.25 i skidam sa Astre 19,2(alicesat).Skidao sam fajlove od 600,700Mb(mpeg,igrice itd..)Kada skida sa http 99% fajlova je complete,dok sa sharea su uglavnom incomplete.Koristio sam i Skynet i Sky grabber ali mi je ipak manna najbolja.
 
blockhead:
Ja koristim mannu 0.25 i skidam sa Astre 19,2(alicesat).Skidao sam fajlove od 600,700Mb(mpeg,igrice itd..)Kada skida sa http 99% fajlova je complete,dok sa sharea su uglavnom incomplete.Koristio sam i Skynet i Sky grabber ali mi je ipak manna najbolja.
Ma i ja sam primetio da je manna dobra samo imam problem posle izvesnog vremena mi zablokira racunar i to iz cista mira! Neznam u cemu je problem, inace program je fenomenalan! Jel zna neko u cemu je problem i caka? Da nije u zahtevnosti programa tj. minimum procesor i memorija? jer pored instaliranog ovog programa nema nikakvog dodatnog objasnjenja sta zahteva ovaj program!
 

Back
Top