Secret garden.

Ovako je to bilo na današnji dan, pre 25 godina. [emoji38]
12be881734d7ab42ef358d810d98e754.jpg
 
Iskreno, ja taj pubertet jos ne osetim, onako da smeta. Jesam nekada mama smarac, nekada blamiram,... Ali to je to :lol:
Bili smo prošle nedelje na slavi, kod druga iz razreda... I baš smo svi konstatovali kako su nam deca dobra. Kod nas se u 8. razredu i pomalo pilo, i pusilo iza skole, i tuce neke... A oni nista. Odu u bioskop, na picu ili kineze, na bazen, klizanje,... Prosetaju po centru ili keju... Bas su mice :)
 
Iskreno, ja taj pubertet jos ne osetim, onako da smeta. Jesam nekada mama smarac, nekada blamiram,... Ali to je to :lol:
Bili smo prošle nedelje na slavi, kod druga iz razreda... I baš smo svi konstatovali kako su nam deca dobra. Kod nas se u 8. razredu i pomalo pilo, i pusilo iza skole, i tuce neke... A oni nista. Odu u bioskop, na picu ili kineze, na bazen, klizanje,... Prosetaju po centru ili keju... Bas su mice :)
Moj je peti razred pa već primećujem razlike. Sve češće je nervozan, obreca se, natmuren je. A uvek je bio veselo dete. Počele brige da ga stižu. :D
I moram da pazim kako mu se obraćam u prisustvu drugova. Jednom sam u rekla "pile" pa me je opomenuo.

A što se tiče razlike između dece, baš sam pisala o tome na D&P. Na 11.rođendanu kod klinca naših kumova su bili drugovi iz razreda i urnisali su kafić, njih ukupno 9-10. Moj klinac je tri nedelje kasnije slavio 11.rođendan i bio mu je ceo razred, bili su kao mečići. Trapavi, dobri i slatki. :heart:
 
Moj je peti razred pa već primećujem razlike. Sve češće je nervozan, obreca se, natmuren je. A uvek je bio veselo dete. Počele brige da ga stižu. :D
I moram da pazim kako mu se obraćam u prisustvu drugova. Jednom sam u rekla "pile" pa me je opomenuo.

A što se tiče razlike između dece, baš sam pisala o tome na D&P. Na 11.rođendanu kod klinca naših kumova su bili drugovi iz razreda i urnisali su kafić, njih ukupno 9-10. Moj klinac je tri nedelje kasnije slavio 11.rođendan i bio mu je ceo razred, bili su kao mečići. Trapavi, dobri i slatki. :heart:

:heart:

Moj pre neko veče došao sa treninga pod utiskom... U svlačionici su bili neki mnogo mlađi dečaci, agresivni i psuju... On nije mogao da se nacudi kako su "klinci" :lol: nevaspitani.
 
pa kako je to lepo kad imaš malo dete da ga gnjaviš grliš voliš kupuješ vodiš na izlete
Pogledajte prilog 459855

sad je poraslo a jedino su ove zeke ostale iste i podsećaju me na to kad je bila pravi slatkiš
Pogledajte prilog 459856

sad je odurni tinejdžer svojeglav inadžija i neposlušna za sve pare

Preslatke ste. :heart:
Citam sa uzivanjem sta Bogi i Alisa pisu i pitam se kakav ce moj biti. Za sada je prava dobrica. :)
 
pa kako je to lepo kad imaš malo dete da ga gnjaviš grliš voliš kupuješ vodiš na izlete
Pogledajte prilog 459855

sad je poraslo a jedino su ove zeke ostale iste i podsećaju me na to kad je bila pravi slatkiš
Pogledajte prilog 459856

sad je odurni tinejdžer svojeglav inadžija i neposlušna za sve pare

Dve najlepse slike koje sam video za ovih skoro 5 godina koliko sam ovde. I lep tekst. Skroz sam se raznezio. Postao sam kao neka... strina.
Ne moze mi reputacija.
 
Jao ljudi hvala vam svima na repkama i komentarima.
Sad ste i vi mene raznežili dodatno:heart2:

- - - - - - - - - -

Moj je peti razred pa već primećujem razlike. Sve češće je nervozan, obreca se, natmuren je. A uvek je bio veselo dete. Počele brige da ga stižu. :D
I moram da pazim kako mu se obraćam u prisustvu drugova. Jednom sam u rekla "pile" pa me je opomenuo.

A što se tiče razlike između dece, baš sam pisala o tome na D&P. Na 11.rođendanu kod klinca naših kumova su bili drugovi iz razreda i urnisali su kafić, njih ukupno 9-10. Moj klinac je tri nedelje kasnije slavio 11.rođendan i bio mu je ceo razred, bili su kao mečići. Trapavi, dobri i slatki. :heart:


Baš tako. Za samo par godina toliko se transformišu i promene i izgled i ponašanje da ne možeš da veruješ više da je to zbog čega kipiš od besa tvoje detence :lol:

ima dana kad je sve kul.
ima dana kad naiđu sivi oblaci
onda ni sa kim ne ume da razgovara lepo.

- - - - - - - - - -

Dve najlepse slike koje sam video za ovih skoro 5 godina koliko sam ovde. I lep tekst. Skroz sam se raznezio. Postao sam kao neka... strina.
Ne moze mi reputacija.

Hvala ti ni mene neće reputacije ovih dana:lol:

- - - - - - - - - -

:heart: kakva divna fotografija,za sva vremena.sad mi zao sto sam potrosila repku na onu macku:lol:


Hahaha Smoki :zag:
 

Back
Top