Ko Nas Gusi???

maynard_keenan

Obećava
Poruka
52
Mozda Je politika u pitanju...pricam o parama iz tzv drzavnog budzeta koje se tako velikodusno trose na neke opet tzv projekte....za tasmajdanski park ce biti potroseno 1000000evra...EJ BRE!!!!....A to sto nam bendovi poput purplea, whitesnake, ili vec kojih sviraju po anti akusticnim halama i dvoranama....TO NEMA VEZE!!!...Bace nam kosku...EXIT...dovedu nam zvucna imena pa nam dupeta oderu cenama...sa opravdanjem da za tu cenu dobijam sirok spektar poznatih muzicara...NE INTERESUJE ME neki pajdoman koji smatra da ako uspe da digne gomilu drogiranih idiota, ima pravo sebe nazvati muzicarem...dosao sam da gledam slayer...i resto me ne zanima...a ako vec moram da dam pare za njih opravdajte ih time sto cu ih gledati u areni ili kalemegdanu...bez razmisljanja da li cu morati da se bijem sa idiotima zbog toga sto na majici imam pentagram...
Mozda nije politika....pogledajte nam omladinu...svi su utonuli u neku vrstu stereotipa...nose se patike bez djona, kpatke trenerke da pi se videle bele carape, uske i kratke jaknice a ispod njih roze ili sto zenstvenije dukserice ili bluzice, tarzanka je obavezna i opaki izgled...MA DAJ...pricam o splavovima i diskotekama koje su pune klinaca koji sa 100dinara u dzepu pokusavaju da se napiju...izgledaju sto opasnije da bi mozda nasli svoje mesto medju zenskim nogama...a opet sa druge strane pripadnice suprotnog pola se trude da se sto maje pokrije golotinja da se sto vise lici na cecu...i mi medju takvom vrstom mediokriteta trazimo mesto u drustvu...NE VERUJEM U USPEH...
A opet mozda je sistem kriv...upalim tv...imam sta i da vidim...gomile sisa i dupeta...gomile metroseksualaca....enormne kolicine kica i sunda...i?...treba da se stopim u sistem i postanem jedan od karaktera gore opsanih...zasto?...zato sto sam okruzen time...ZATO STO MI JE TO SERVIRANO...ali opet to nije jedini razlog...pogledajte tiraze tih minijatura...veliki su...PA?...sad ide ono najzanimljivije....pa na svaki prodati cd ide 20posto poreza...koi=ji opet ide u drzavni budzet...ili vec neciji dzep...matematika je jasna...para vrti gde burgija nece...i zasto bi se oni trudili da forsiraju neki rok li metal bend zbog 1000-2000 kopija...ne isplati se....
A TO STO NAM JE KULTURA NA NIKAD NIZEM NIVOU???....NARAVNO TO NEMA VEZE....
UPRKOS SVEMU tome ja cu i dalje biti jedan od onih narkomana i satanista ili kako nas vec zovu....i drago mi je zbog toga...zato sto znam da imam karakter...da znam da kzem NE...da kazem TO MI SE NE SVIDJA....sto ZNAM ko sam, i sta sam...i ma koliko se trudili da nas uguse uvek ce biti ljudi koji znaju sta je sistem, sta je nacionalna deformacija, sta znaci biti manjina...i nikad mi nece biti zao ili neprijatno sto se krecem u takkvom drustvu je znam...IMA NAS!!!...
 
Nazalost lik ali u pravu si dobrim delom. . . Ovo je sada vreme kojeg smo se zamalo otarasili krajem 2000-te. . . U svet u kome zivimo je sve gori i goi i cel ata prica koja je opste poznata. . . I sada sta treba uraditi ko zna. . . Sa time se i nebih pozabravio ali bih se pozabavio nekim drugim stvarima.
Sa koncertima. Malo starija populacija (ovde mislim na starije od proseka na ovom forumu) sto se tice muzike poznato je, i to jako dobro, vreme kada nismo imali prilike da vidimo nijedan jedini strani bend. A sada ipak postoji podosta bendova koji dolaze u bgd-NS da sviraju. Najpoznatiji, a mozda i jednini koji su bili su tad, dakle 97-02, KISS, GBH, Pro-Pain (dve godine za redom ako se nevaram 98 i 99), Red Alert, UK Subs, Motorhead i mozda jos neki slucajno izostavljeni bend mada sumnjam. Dakle ljudi to su vam svi poznati bendovi za tih 6 godina sto su dosli do nas! A sada pogledajte koliko poznatih i velikih bendova dolazi. . . I to se ne moze zanemariti i reci da nevalja. . . Pa samo lane su bili Last Resort, King Diamond, Blind Guardian, Conkney Reject, Sting, Eros, Billy Idol (koliko god mrzeo i bio protiv exit-a ipak moram da kazem da on ponekad dovede i dobre bendove, setimo se Slayer-a, Iggy Pop-a. . .), Sistersi. . . I ko sve ne, da i to sve u 06. . . A u 90-tim za tu deceniju ih nije bilo toliko. . . Tako da se moze reci da je na nasa vrata konacno usla i strana scena. . . Ono sto je zalosno je da mnogi domaci, dobri, bendovi vise ne rade i onoga sto je bilo pre 5-6 godina po pitanju toga danas nazalost vise nema. . . Neki se mozda secaju cuvenog Koncerta Godine u NS. . . Sve sto je valjalo te godine za ta dva dana u decembru bilo je u NS. . . To je bilo nesto, a danas od toga nema nista. . . A zasto nema. . . Mozda zbog publike kojoj je bilo tad skupo, a vala i sada skoro uvek, da da pare za ulaz, zbog publike koju je bilo bas briga da li neko svira ili ne. . . Jednom recju zbog nemara publike. . . I pp, ali se nadam da gresim, zbog istog razloga postoje sanse i da nas strana scena opet zaobidje, jer ko ce da svira pred tako malo ljudi. . . A jos bolje ko ce da dovede nekog da svira kada zna da ce ljude da mrzi da dignu dupe i odu na koncert i kojima ce biti suvise skupo da daju pare da pogledaju svoj omiljeni bend ili bend koji su nekad slusali. . .
 

Back
Top