VAGA

:lol: :lol:
Veoma smo pricljivi i druzeljubivi,ali ne volimo nepravdu i lazi .......... uhhhhh grozno.....
Volimo dosta da se druzimo,neki to smatraju flertovanjem ali mi Vage smo najsrecnije u zenskom drustvu,tada dolazi do punog izrazaja nas smisao za humor i druzenje.Volimo porodicu i sve sto ide sa njom,i ako zelis jednu musku vagu pored sebe moras da imas puno razumevanja za njen hobi ili posao,i jos jednom NE VEZUJ VAGU LANCIMA I BILO KAKVIM UCENAMA,dozvoli (uz tvoju pomoc)da ona sama odluci ili ce biti CAOOOOOOOOOO i nikad vise....
 
Cao Nina tvoja tema me je stvarno odusevila ,ja sam vaga i obozavam sto jesam 8) , jer smo mi umetnicki i ljubavni znak . Mene najvise grize savest ako mi devojka negovori koliko me voli ,jednostavno to volim da cujem kao i sve vage ...veza ce ti samo tako opstati ... Mislim da se vage najvise slazu sa rakovima jel su rakovi osecajni ali samo u varijanti da je devojka rak,a naravno slazu se i dve vage 8) [/b][/u]
 
IvaNSn:
Cao Nina tvoja tema me je stvarno odusevila ,ja sam vaga i obozavam sto jesam 8) , jer smo mi umetnicki i ljubavni znak . Mene najvise grize savest ako mi devojka negovori koliko me voli ,jednostavno to volim da cujem kao i sve vage ...veza ce ti samo tako opstati ... Mislim da se vage najvise slazu sa rakovima jel su rakovi osecajni ali samo u varijanti da je devojka rak,a naravno slazu se i dve vage 8) [/b][/u]


Pa i nisi u pravu, bivsa od mog sadasnjeg decka vage je bila rak a imali su samo svadje i peripetije i na kraju je puklo.... Ja sam bik/lav on vaga/skorpija i za sada bar zivimo medju zvezdama:)
 
Nina2:
IvaNSn:
Cao Nina tvoja tema me je stvarno odusevila ,ja sam vaga i obozavam sto jesam 8) , jer smo mi umetnicki i ljubavni znak . Mene najvise grize savest ako mi devojka negovori koliko me voli ,jednostavno to volim da cujem kao i sve vage ...veza ce ti samo tako opstati ... Mislim da se vage najvise slazu sa rakovima jel su rakovi osecajni ali samo u varijanti da je devojka rak,a naravno slazu se i dve vage 8) [/b][/u]


Pa i nisi u pravu, bivsa od mog sadasnjeg decka vage je bila rak a imali su samo svadje i peripetije i na kraju je puklo.... Ja sam bik/lav on vaga/skorpija i za sada bar zivimo medju zvezdama:)

HM.. Kakva slucajnost i moja devojka je rak i polako pocinjemo da se nepodnosimo ali od cele veze koja je trajala 2.5 god. 2 je bilo super tako da kako se uzme,ali sa prijateljima koji su rakovi dobro se slazem 8)
 
IvaNSn:
Nina2:
IvaNSn:
Cao Nina tvoja tema me je stvarno odusevila ,ja sam vaga i obozavam sto jesam 8) , jer smo mi umetnicki i ljubavni znak . Mene najvise grize savest ako mi devojka negovori koliko me voli ,jednostavno to volim da cujem kao i sve vage ...veza ce ti samo tako opstati ... Mislim da se vage najvise slazu sa rakovima jel su rakovi osecajni ali samo u varijanti da je devojka rak,a naravno slazu se i dve vage 8) [/b][/u]


Pa i nisi u pravu, bivsa od mog sadasnjeg decka vage je bila rak a imali su samo svadje i peripetije i na kraju je puklo.... Ja sam bik/lav on vaga/skorpija i za sada bar zivimo medju zvezdama:)

HM.. Kakva slucajnost i moja devojka je rak i polako pocinjemo da se nepodnosimo ali od cele veze koja je trajala 2.5 god. 2 je bilo super tako da kako se uzme,ali sa prijateljima koji su rakovi dobro se slazem 8)


Verujem, i sama se slazem sa rakovima sto se prijateljstva tice:)
Pozdrav!
 
Ciao i ja sam Vagica! :D
I obozavam rakove! Narocito jednog posebnog... Bili smo dobri drugovi... Bili smo u vezi... intimnoj... nekoliko meseci... I onda me je ostavio... Jos uvek ga obozavam... I ne samo obozavam nego iskreno sam ga zavolela. Povredio me je i sve sam mu oprostila, samo mi je jako tesko sto sam ga izgubila... Sad se vise i ne cujemo... A vage su previse osecajneeee... i jako tesko podnose kada nemaju pored sebe onog koga vole. I rakovi su osecajni... Zato se medjusobno slazemo...
Ali bolje sa rakovima biti prijatelj nego u vezi... Najiskrenije...
 
Evo ti jedan odgovor:

Ja sam inace VAGA a moj decko STRELAC, i slazemo se u potpunosti!
ako te totalno zavede vaga , neces moci mu odoliti...
srecno lutko!



STRELAC -- VAGA

Ponovo je rec o jednoj veoma interesantnoj kombinaciji, tako da se u astroloskim krugovima ova veza preporucuje sa velikim simpatijama. Uostalom, vazi pravilo da vecina astrologa ovu kombinaciju svrstava na top-listu. Naravno, tu listu sacinjavaju najuspesniji poslovni i saradnicki odnosi kao i najlepse prijateljske ili emotivne veze.

Pravilo je da kod Vas postoji uzajamno privlacenje vec prilikom prvog susreta i da jedno drugom veoma brzo upucujete izuzetne komplimente. Uostalom, oboje ste veoma otvoreni u izrazavanju svojih afiniteta, simpatija i emocija.

Nesto vise obecava kombinacija zena Vaga i muskarac Strelac, mada moze i obrnuta kombinacija -- zena Strelac i muskarac Vaga -- a da to ne predstavlja bitnu razliku. U svakom slucaju, jedna ljupka, zenstvena Vaga deluje veoma inspirativno na svog partnera i pri tome na razlicite nacine zadovoljava sve njegove potrebe za ljubavnim, zajednickim ili bracnim zivotom.Za uzvrat, Strelac uspeva da svojom muskom prirodom, a pre svega svojom zastitnickom ulogom stvori i obezbedi sve uslove koji su neophodni za harmonican odnos i za zajednicku srecu.

Naravno, ne treba zaboraviti da postoje i neki problemi koji otezavaju Vas odnos. Vaga u svom leprsavom raspolozenju lako zaboravlja na privrzenost i postovanje nekih zajednickih pravila ili dogovora. Pri tome, Vaga ne ume na najbolji nacin da kontrolise svoju potrebu za ucescem u razlicitim drustvenim i zabavnim dogadajima.

Sa druge strane, Strelac na sebi svojstven nacin ume da bude preterano impulsivan i da u naletu "niskih strasti" zaboravi na sve moguce kriterijume pristojnog ponasanja. Uostalom, Strelac sa velikom lakocom zaboravlja na stil, a cesto mu se zamera i to sto mu nedostaje diplomatska nota i taktizerska cud.

Ukoliko se u Strelcu probudi avantursiticki duh, onda ce Vaga utehu, razumevanje i paznju potraziti na nekoj drugoj strani. Na kraju, naglasavamo da je Vasa kombinacija izuzetno pozitivna i da kod Vas retko dolazi do pravog prekida.







LJUBAVNI PROFIL HOROSKOPSKIH ZNAKOVA
LIBRA - VAGA:
Osobe koje su rodjene u sazvezdju Vage poseduju veoma istancani ukus, rafinirani stil i smisao za estetskim izrazavanjem. Vage poklanjaju veliku paznju svom spoljasnjem izgledu i kulturi ponasanja, odnosno one pazljivo brinu o svom kompletanom nastupu, kao i o kvalitetu veze sa blizom okolinom. Naime, jedna Vaga ne samo da vodi racuna o svom spoljasnjem izgledu vec ona veruje - da spoljasnja elegancija i sarm reflektuju unutrasnju lepotu! U tom smislu, Vaga uvek tezi ka perfekciji ili ka potpunoj harmoniji koja dovodi u ravnotezu - unutrasnje zadovoljstvo i spoljasnju lepotu. Ponekad se stice utisak da su Vage suvise okupirane tim svojim spoljasnjim izgledom ili svojim unutrasnjim emotivnim ili materijalnim potrebama, tako da "zaboravljaju na ostatak sveta". U izvesnom smislu to zaista jeste tacno, jer Vaga insistira na visokim kriterijumima i na takav nacin pravi strogu selekciju pri izboru odgovarajuceg drustva, teme ili potencijalnog partnera sa kojim zeli da provede neke carobne i prijatne trenutke. Prvo pitanje na koje treba da odgovorite prilikom susreta sa Vagom glasi: da li zaista pripadate krugu odabranih i da li delujete dovoljno atraktivno, privlacno i sarmantno po "visoko utvrdjenim standardima"? Zatim, nemojte da zaboravite da lep fizicki izgled znaci i veliku povlasticu, ali istovremeno Vi morate da ispunite i neke druge zahteve ili kriterijume koji se nalaze na njhovoj rang listi. Od Vas se neminovno ocekuje da posedujete izrazenu romanticnu crtu, naglaseni zabavljacki karakter, neodoljivi sarm i besprekoran ukus. Zatim, Vaga uredno procenjuje Vase prakticne sposobnosti i narocito, Vase materijalne mogucnosti. Da li Vam je sada jasnije, zasto se kaze da Vage nisu nimalo skromne u svojim prohtevima? Osobine kao sto su: neodoljiva ljupkost, sarm, senzualnost, zavodljivost, koketnost, leprsavost, romanticnost i optimizam predstavljaju jedan od osnovnih razloga zbog cega se Vaga nalazi na "top listi favorita" odnosno, osobe u znaku Vage deluju veoma privlacno na suprotni pol, prati ih cuvena etiketa - da su veoma pozeljni ili rado vidjeni na razlicitim mestima, kao i u sarenolikom drustvu.
Postoji sjajna anegdota u vidu komentara koji na dobar nacin ilustruje njihov psiholoski profil i karakter, zatim njihov stil izrazavanja, cud i ponasanje. Covek opisuje prijatelju svoju ljubavnu partnerku: "Znas povremeno imam utisak da se ona (Vaga) zabalja ili da koketira na sebi svojstven nacin sa celim svetom. Trudi se da se dopadne svemu sto je zivo na ovoj planeti, sto hoda ili ima dve noge, najcesce u tome i uspeva, a kako - to ne znam"?!
Zaista jedna tipicna Vaga vrlo brzo ispunjavaju svoj telefonski imenik, tako da se ne treba cuditi sto se u njihovim imenicima nalazi ogroman broj imena. Naravno, vecinu tih imena upravo cine osobe suprotnog pola ili "potencijalni" udvaraci, obozaoci, simpatizeri i ostali "tajanstveni likovi".

NA KOJI NACIN SE TREBA UDVARATI OSOBI U ZNAKU VAGE:

Prvo pravilo je: morate imati mnogo stila, jer bez obzira sto na prvi pogled sve izgleda lako, budite sigurni da se stvari vrlo brzo komplikuju. Odnosno, vazno je da delujete veoma privlacno, vrlo zabavno, neodoljivo sarmantno, atraktivno i iskreno. Medjutim, nikako nemojte zaboratiti: da Vaga oko sebe ima veliku broj potencijalnih udavaraca i da Vam zbog toga njen pocetni signali ili zeleno svetlo, ne predstavljaju nikakvu garanciju za neku sledecu fazu. Uostalom, Vage su specificne i zbog toga sto vrlo aktivno i rado uzivaju u razlicitim vidovima udvaranja ili u ljubavnom zavodjenju, kao i u brojnim zabavama. Pri tome, morate voditi racuna o nekom nepisanom pravilu koje glasi: Vaga nikada ne cini onaj "pocetni korak", a to znaci da Vaga na indirektan nacin i veoma suptilno salje svoje impulse ili emotivne signale. Ona zaista beskrajno uziva u "ljubavnim igrama" i u tome da je neko zavodi ili da je osvaja i narocito, da je opcini svojim udvarackim manirima!


STA JE ONO STO VAS PARTNER ILI OSOBA KOJA VAM SE UDVARA MORA OBAVEZNO DA ZNA O VAMA VAGAMA:

Vage su veoma suptile i zahtevne, stoga osoba koja Vam se udvara mora dobro da poznaje i da oseca sve Vase unutrasnje potrebe. Odnosno, mora da oseca Vase emotivne potrebe kao i Vas senzibilitet, pri tome je narocito vazno da neguje Vas afinitet prema estetskom izrazavanju. Vage uzivaju u svemu sto je lepo i zbog toga svoju paznju i osecanja poklanjaju svima koji pothranjuju njihov unutrasnji duh i narocito, osobi koja ume da zajednicki zivot pretvori u realnu bajku ili u "carobnu ljubavnu pricu" - sa obaveznim hepi endom!
 
Zlatokosa:
Vec dugo sam sa jednim lavom a ja sam strelica. Ali, sad me opasno muva jedna vaga, obecava, izjavljuje mi da me ludo voli, da je zaljubljen i da me obozava. Da li vredi uopste pokusavati, mislim kakva je veza izmedju zene strelca i muskarca vage?


ova predhodna poruka je za tebe!!!
Srecno!
 
Hvala ti sto si se zaista potrudila da mi pomognes u resavanju ove moje dileme. Verujem da su vage divne (moj rodjeni brat je vaga i super, super se slazemo!) ali u ljubavi, pretpostavljam da su zene vage mnogo bolje od muskaraca vaga. Cini mi se da su muskarci vage zaista previ "vetropiri" koji se okrenu za svakom zenom, i pored kojih nikad neces biti na sigurnom niti sigurna da te ne varaju ili da se ne muvaju sa nekom drugom. Nemam poverenja u njih (sto se ljubavi tice) tako da zato nemam ni hrabrosti da pocinjem nesto sto bi se moglo tako zavrsiti.
Ipak, hvala ti na svim ovim iscrpnim informacijama, vi vage ste divne osobe i ja vas obozavam, mada nikad nisam probala ljubav jedne vage, ali ko zna sta zivot nosi!
 
Zana:
Ja volim muske vage. U zadnje vreme sve nesto na takve naletim. I svidjaju mi se.
Slazem se da vole da iskuliraju. I jako su sarmantni. Prvo te "navuku" na sebe, pa onda kuliraju i gledaju sta ces. Vole da su u centru paznje. A u principu su emotivni. Da ti nebi duzila, najbolje da odes na sajt www.astrolook.com pa tamo na ljubavni astroprofil, i tamo imas po znacima sve.
:arrow: "go play", Ma i aja sam ti vaga, najgore vrste, mnogo trazimo od drugih, jer po nepisanom pravilu, mi dajemo cak i previse, ponekad. Volimo lepe stvari, volimo male pokloncice, samo je vazna paznja, vrednost poklona, nije bitna! Cao, sale@djerdap.co.yu
 
Zlatokosa:
Hvala ti sto si se zaista potrudila da mi pomognes u resavanju ove moje dileme. Verujem da su vage divne (moj rodjeni brat je vaga i super, super se slazemo!) ali u ljubavi, pretpostavljam da su zene vage mnogo bolje od muskaraca vaga. Cini mi se da su muskarci vage zaista previ "vetropiri" koji se okrenu za svakom zenom, i pored kojih nikad neces biti na sigurnom niti sigurna da te ne varaju ili da se ne muvaju sa nekom drugom. Nemam poverenja u njih (sto se ljubavi tice) tako da zato nemam ni hrabrosti da pocinjem nesto sto bi se moglo tako zavrsiti.
Ipak, hvala ti na svim ovim iscrpnim informacijama, vi vage ste divne osobe i ja vas obozavam, mada nikad nisam probala ljubav jedne vage, ali ko zna sta zivot nosi!


Pa da ti kazem istinu, mozda si u pravu... Muske vage su malo vetropiri ali nisu teski "zenskarosi" ,to je samo sto volu da budu u centru paznje , nista drugo... Oni Volu sa velikim V...jako su osencajni, romanticari ako osete da je to ono PRAVO!!
ali samo oprezno, pusti vreme da cini svoje...
Mislim da bih se slazili jer je pojem kod vage da vole svoju slobodu a i strelcevi takodje...
oboje su osencajni i romanticari...
Dakle , nemoj da zuris...
 
Muške Vage zaista jeste teško shvatiti, prvo će te dobro izludeti pa ti tek onda reći da li te žele kraj sebe ili ne. Ukoliko odgovor bude pozitivan nikada nećeš biti sigurna da li je on zaista tvoj ili ga ljubi još 5 devojaka. Obožavaju flert, to im je duševna hrana. Poznajem Vagu muškaraca koga devojke non-stop jure, lep je, zgodan, fenomenalan .... On ima devojku (koju, kako on kaže, voli) ali ne može da odoli drugim lepim devojkama i naravno viđa se i sa njima.
Odlično poznajem sve takve Vage, čak znam i koji im je sledeći korak u nekom flertovanju. Verovali ili ne uopšte ih nije teško protumačiti ali dok učite sve o vašem muškarcu Vagi nipošto mu ne pokazujte veliku zainteresovanost, smanjite vatru skoro na mimimum. On obožava da ga mazite, to i učinite ali bez ljubavnih izjava (jer će pobeći brže nego što mislite). Uvek mu pričajte o vašim obožavateljima i ako ih nemate izmislite ih, poludeće, ignorisaće vas, želeće da vam napakosti tako što će vas vređati nekim izjavama (nikada psovkama). Sve će vas ovo naravno povrediti ali ne vrištite na njega već ga jednostavno pomilujte i recite mu da njih 1000 ne mogu da ga zamene . Spustiće se na zemlju i obožavaće vas. Naravno to će ga držati dva, tri dana i sve kreće ispočetka, izlasci, praviće vas ljubomornom.... Šta da vam kažem, naoružajte se osmehom, PAMEĆU, izgledom i zasenite ga. Neka primeti kako vas gledaju ostali muškarci ....
Trebaće vam jaki živci da sve ovo preživite, nikada nećete biti sigurni u njegovu vernost....
Šta da vam kažem - Vaga muškarac neka vam bude ljubavnik, neko kome nećete dati srce, a za životnog saputnika izaberite .... Devicu ili Lava!
 
Devicu ili Lava? Pa ja zaista neznam sta li je gore, vaga ili devica i lav iskreno receno. Devica sa svojom hladnocom i vecitom proracunoscu ili lav sa stavom 'ja pa ja'. Hvala, ali ne hvala. I devicu i lava preporucujem kao prijatelje. Uostalom, nikada nisam volela generalizacije pa je tako i ovaj moj stav samo moj, za nekog drugog je naravno prica druacija. Tako i za Dr. za vage vazi da svoja iskustva moze da napise ovde, ali deliti savete ko sa kim mislim da je sve to stvar individualnog izbora na kraju krajeva zar ne? Eto na primer ja imam jaaako prijatna iskustva sa vagom tako da mogu da se slozim sa nekim ko je ovde izneo da se vaga pokazuje u pravom svetlu tek kad se zaista zaljubi. Mozda tvoja vaga ipak nije bila dostigla taj nivo?
 
Kako vreme odmice ja sam sve vise sigurna da ne gresim kada kazem da su vege nesigurna investicija. Mozda jesu divni kao osobe koje zrace, kao drustvo vedri i raspolozeni, ali da su nestalni to stoji! Jedan cas ti obecavaju kule i gradove a onda ih zainteresuje druga i, eto! Ne javlja se dve nedelje! U pravu je onaj ko kaze da je LAV bolja investicija, bar sto se vernosti i odanosti tice, niko ne moze da mu parira!
 
Poštujem svačije stavove i svakom od nas neko odgovara, a neko ne. Vage mi apsolutno odgovaraju. I ja sam Vaga. Devica, Lav ili Vaga sasvim je svejedno koga ćete izabrati za životnog saputnika, jer ne birate ga zbog hor. znaka već zbog drugih kvaliteta (ili mana...). Što se tiče moje Vage vrlo dobro se slažemo, vatra je velika ali naravno i uništavamo jedno drugo.... Kako Vaga ume da "uništi" (i u dobrom i lošem smislu) jednu osobu to znaju samo oni koji su im se prepustili....
Za Ninu2: Devica i Lav su fenomenalni, a ako o njima znaš samo to što čitaš u horoskopu, onda ih uopšte ne poznaješ ili nisi upoznala pravog predstavnika fenomenalnog znaka Device ili Lava!
Za Zlatokosu: ja sam Vaga i veruj mi na reč da ukoliko tvoja Vaga bude u tebi prepoznala životnog saputnika NIKAD te neće ostaviti ali ne garantujem da neće imati izlete....
 
Zlatokosa, zaista želim da ti pomognem da osvojiš Vagu, znam da je to veliki i naporan posao. Meni je brzo uspelo zato što sam i ja Vaga, pa znam za sve zamke koje može da postavi. To što ti se ne javlja dve nedelje ne mora da znači da nije zainteresovan - pozovi ga ukoliko bude oduševljen tvojim pozivom znaćeš da si na pravom putu, da li je oduševljen to ćeš odmah primetiti jer će pričati i smejati se bez prestanka. Ako ga ne interesuješ neće se ni truditi da ti se dopadne, odgovaraće ti na pitanja vrlo kratko i smušeno, bez smeha. Veruj mi, ukoliko ga interesuješ dan će mu biti lepši samo zato što je tebe čuo! Telefon u ruke, okreni broj i vrlo brzo ćeš saznati da li da odustaneš, jer ako mu se do sad nisi svidela nema šanse ni da se to uopšte desi. Vaga se zaljubljuje čim upozna neku osobu, glavni utisak na nju ostavlja kako je ta osoba govorila i šta je pričala, ako si nešto pogrešno rekla, nešto što se ne sviđa Vaginom umu, potrudi se da zaboraviš na njega jer on SIGURNO ne misli na tebe!
 
U potpuuuuuunosti se slazem s dr.za vage.Sve je tacno.Ja sam vodolija-voljela sam vagu do besvesti cisto i iskreno ...ali on nevoli okove ljubavi i ....pobegao je mojoj drugarici u zagrljaj!
 
Dr. za Vage:
Poštujem svačije stavove i svakom od nas neko odgovara, a neko ne. Vage mi apsolutno odgovaraju. I ja sam Vaga. Devica, Lav ili Vaga sasvim je svejedno koga ćete izabrati za životnog saputnika, jer ne birate ga zbog hor. znaka već zbog drugih kvaliteta (ili mana...). Što se tiče moje Vage vrlo dobro se slažemo, vatra je velika ali naravno i uništavamo jedno drugo.... Kako Vaga ume da "uništi" (i u dobrom i lošem smislu) jednu osobu to znaju samo oni koji su im se prepustili....
Za Ninu2: Devica i Lav su fenomenalni, a ako o njima znaš samo to što čitaš u horoskopu, onda ih uopšte ne poznaješ ili nisi upoznala pravog predstavnika fenomenalnog znaka Device ili Lava!


Draga moja Dr. lavove znam isuvise dobro, isto tako i device, dakle ne po horoskopu, zato i mogu da iskazem svoje misljenje o njima. Pravi predstavnik lava je super kao drug, odlican prijatelj...ali uzasan kao decko ili nedaj boze muz. Za devicu vazi isto. I to nije samo moje misljenje onako uzgred budi receno.
 
Dr. za Vage:
Zlatokosa, zaista želim da ti pomognem da osvojiš Vagu, znam da je to veliki i naporan posao. Meni je brzo uspelo zato što sam i ja Vaga, pa znam za sve zamke koje može da postavi. To što ti se ne javlja dve nedelje ne mora da znači da nije zainteresovan - pozovi ga ukoliko bude oduševljen tvojim pozivom znaćeš da si na pravom putu, da li je oduševljen to ćeš odmah primetiti jer će pričati i smejati se bez prestanka. Ako ga ne interesuješ neće se ni truditi da ti se dopadne, odgovaraće ti na pitanja vrlo kratko i smušeno, bez smeha. Veruj mi, ukoliko ga interesuješ dan će mu biti lepši samo zato što je tebe čuo! Telefon u ruke, okreni broj i vrlo brzo ćeš saznati da li da odustaneš, jer ako mu se do sad nisi svidela nema šanse ni da se to uopšte desi. Vaga se zaljubljuje čim upozna neku osobu, glavni utisak na nju ostavlja kako je ta osoba govorila i šta je pričala, ako si nešto pogrešno rekla, nešto što se ne sviđa Vaginom umu, potrudi se da zaboraviš na njega jer on SIGURNO ne misli na tebe!

Veliki i naporan posao?? Onda sam ja stvarno srecnica posto sam u ocigledno rekordnom roku od samo par dana osvojila soju vagu i ne samo osvojila....vec totalno sludela (vrlo je uzajamno btw) Zajedno smo vec vise od pola godine skoro pa po 24h dnevno. Dakle, ne moras da budes vaga da bi osvojio vagu bez nekih posebnih problema i napora, moras samo da budes osoba koja odgovara njegovoj zeni iz snova;) Puno srece ostalima!
 

Back
Top