Nova Godina

ns11:
Pita mene moj dragi koji inače živu podalje i ljubav nam mahom ovako netovski cveta - gde ću za Novu godinu.

Budem fina pa ga ne pošaljem u p m. Kažem - kući sama

I sad se pitam ko od nas dvoje nije normalan

I o kojoj ja tu ljubavi pričam i koga ja tu lažem


E kakva slucajnost i ja cu biti kod kuce... Sam.

Mogli bi nesto da iskombinujemo. A narocito su mi simpaticne devojke iz Zemuna ;)
 
Ne znam šta ću za Novu... Evo me na faksu i manta mi se u glavi, nisam sigurna da ću biti u stanju da se vratim qći, uopšte... Ionako moram da ekam one mrcine, jooooj joj.
E baš sam ostala bez teksta. Ovako, ove Acine teme su, realno, sasvim dobre da se čovek sit ispriča sam sa sobom. Mada, nije zanimljivo kada niko ne odgovara. Bolj je čet, ali ovde nisam sigurna da mi je pametno da palim jaFu. Gnja. Evo ga asistent. Odo'...
 
@ns11
Nije to nishta tragichno...mnogi ljudi misle da bi se lepshe proveli sa prijateljima nego sa voljenom osobom... Ne kazhem da se slazhem,ali sama sam se nekako uvek trudila to da shvatim,tako da...nisam iznenadjena.

Peta je uz TV za NG.
 
Peta W.:
@ns11
Nije to nishta tragichno...mnogi ljudi misle da bi se lepshe proveli sa prijateljima nego sa voljenom osobom... Ne kazhem da se slazhem,ali sama sam se nekako uvek trudila to da shvatim,tako da...nisam iznenadjena.

Peta je uz TV za NG.


Stvarno ces biti kuci? :) OndaK da pravimo On line zurku...:)
 

Back
Top