muz slabic

zavisi kako ko gleda........ja ne bih to podnela,volim snazne muskarce.Nikada nisam ni obracala paznju na tipove koji deluju slabasno,ne mislim da su oni losi,ruzni,manje vredni od ovih snaznih,snaga nije neki vazan adut,ali mene su uvek privlacili muskarci koji su jaki i u fizickom i u psihickom pogledu.....e sad uvek se zajebem sto nadjem nekog tako snaznog,a da ima kratak fitilj.
 
banegad:
da li je sramota da muz bude fizicki slabiji od zene


Sramota?

Zar u vezi treba da bude bitno kako to izgleda u ocima drugih ako je Vama u toj vezi dobro ?
Sve dok sopstveni zivot gledate kroz prizmu tudjih osecanja necete imati ono sto zelite, a
mislim da ako su dvoje dobrovoljno u nekoj relaciji ne postoji sramota ni u cemu.
 
banegad:
da li je sramota da muz bude fizicki slabiji od zene
Ne da nije sramota vec je i pozheljno! Onda mozhe$ sve fizichke poslove prebaciti na zhenu, a ti da nastavi$ da ne kuva$ i ne pere$. Ako npr. zhivi$ u soliteru i ne radi lift (a kupili ste novi frizhider ili name$taj) onda tvoja zhena i malo jacha kom$inica obave posao dok im ti recimo kuva$ kafu
 
mene_trazis:
ha ha ha ha bas si me nasmejao

jel jesam a?...kako bi se smejalo kad bi ti reko da dobirh 70% ljudi nema mozga...shto zhena shto mushkaraca...pod ovim nema mozga mislim na nikad u zhivotu nishta sem shta jesti prezhiveti yebati zaraditi nisu pomislili...ok mozhda ne 70 al 50 definitivno...
 
pa ti si josh i dobro proshao... kod nas ako je 70% dobro je.... zakonom je zabranjeno kinder jaje.... neki tenkre je pojeo igrachq..... mis.... nije samo shto su se ogranichili na 'jesti', nego shto ne znaju vishe ni shta jedu.....
 

Back
Top