LOPUZE I LOSI MAJSTORI U ZAJECARU

clan

Primećen član
Poruka
514
Pisite sva losa iskustva koja ste imali kod nekog automehanicara, autolimara, prodavca kompjutera, takozvanih majstora, mobil shopova prevaranata koji prodaju nove mobilne a ustvari su polovni a prodaju ih kao nove i ostale da znaju ljudi u Zajecaru gde da ne kupuju odnosno gde nikako da ne idu!
Evo ja da pocnem:
Nikad nemojte da idete kod baneta vlaskomalca auto mehanicara, bane koji se nalazi u ulici cara dusana broj 55 cini mi se to je negde na sredini ulice cara dusana pa se ide u neki kao sokak neasfaltirano. Ovako tip je u stanju da pomeri jednu zicku i odmah naplacuje makar i 20 dinara uzima a kada je dosao direktor pivare nista za njega i jos druge omalovazava zato sto npr nisu direktori. Inace prica je dugacka necu da pricam zasto je najgori da se ne sazna ko sam ali sve u svemu lose, lose iskustvo mamlaz ljudi!!!
Slobodan autolimar limar koji zivi od ciglane pravo pa levo ul. Spankih boraca 18, platis dobro a on sta?? Evo sta kada ostavis auto on ti ga vozi mozda i njegov mali vozi, aka i normalno ne prica da je vozio i to sto ti uradi napuni kitom pa posle nekog vremena ti vidi!!
Znaci vrlo, vrlo losa iskustva!
 
A sto se tice kompjutera, nikako nemojte da ih kupujete u ZD computers-u. Meni su tamo jos pre tri-cetiri godine prodali polovni komp kao novi (svim komponentama u kucistu je davno istekao garantni rok, imale su cak i nalepnicu) i onda su me drali sto se stalno kvario, silne pare sam im dala!

A pre par meseci su mi u DNK computers-u ukrali jednu od dve RAM memorije i stavili drugu neispravnu kad sam ga odnela na neku sitnu popravku.

Tak da se zna!
Od sad sve popravljam sama i bolji sam majstor od svih njih zajedno!
 
Lilithea:
A sto se tice kompjutera, nikako nemojte da ih kupujete u ZD computers-u. Meni su tamo jos pre tri-cetiri godine prodali polovni komp kao novi (svim komponentama u kucistu je davno istekao garantni rok, imale su cak i nalepnicu) i onda su me drali sto se stalno kvario, silne pare sam im dala!

A pre par meseci su mi u DNK computers-u ukrali jednu od dve RAM memorije i stavili drugu neispravnu kad sam ga odnela na neku sitnu popravku.

Tak da se zna!
Od sad sve popravljam sama i bolji sam majstor od svih njih zajedno!


Sledeci put ako imas neki problem sa kompom pozovi mene.
DNK prodaje neke polovne komponente kao nove.
Recimo odes kod njih odneses neku staru komponentu i uz doplatu uzmes bolju i novu a posle oni tu tvoju staru komponentu uvale nekome u kuciste i prodaju kao novu.
Ili kao sto se tebi desilo,odneses komp na servis oni ti zameme neku komponentu.
Znaci DNK nikako!!!!!!
TAURUS isto nikako,tip je svetski prevarant.
Kad bolje razmislim,mislim da u ZA nema ni jedan Ok prodavac komjutera sto znaci,ako se ne razumes svako ce da te zavrne.
 
Ih pa ko se danas ne razume u kompjutere, ja sam ih do sada sastavio neznam ni sam koliko, ali dobro nije rec o tome, slazem se da toga itekako ima da polovno prodaju kao novo! Takodje u taurusu taj bugarin kada je poceo da radi nije znao totalno nista, verujem da ni sada nema pojma tamo ne idem ali cujem da puno ljudi zavrnuo sa ketridzima!
Takodje i onaj tobosarevic sto je puk'o sa mobilnima kao i onaj flash mobil valjda se tako zvao takodje je puko prodavali su polovne telefone kao nove mislim da je za to svako znao... meni je tobosar kupio telefon za 50e kasnije ga je prodavao kao nov za 150e...
 
ovako da Vam svima postovana gospodo odgovorim na Vase nevidjeno glupe primedbe i zamerke....

Pod jedan Clan.
Ti ako si takav majstor pa da se sam zezas oko automobila i ides kod nekog drugog da ti to popravi, veruj mi da nece da ti radi badava. Svako ce da ti naplati svaku milisekundu koju je proveo pored tvog automobila jer covek od toga zivi. Sto se tice sklapanja kompjutera tu si tek uvati boga za mu***da. Danas kad je sve napravljeno na Next next next ti si nasao da se siris i da pricas o racunarima, gde si bio kad je bio aktuelan spektrum amiga, comodore i tome sl. verujem da nisi ni imao racunar.

Pod dva. Lilithea.
Ovu glupost sto si odvalila za ZD Computers i DNK Computers, to je takva jedna glupost notorna. Ja ne znam kako vi ljudi zivite, verovatno kad odes da kupis hleb pitas da ti nije uvalila polovnu veknu. Da ti proda neko polovne delove ne bi imala garanciju a koliko znam garantni rok kod ove dve navedene firme je godinu dana za konfiguraciju i 3 godina za monitor. Aj sad malo razmisli ovako, ako tebi neko proda nesto polovno nebitno sta auto ili ne znam sta, da li bi ti dao garanciju na tako nesto. Sta da nece mozda svoje pare da izvadi da ti plati to sto se pokvarilo. NEMA PROBLEMA. Ajmo dalje, ova prica sa RAM memorijom i tvojim znanjem i majstorisanjem. Pod jedan, da je stavio neko polovnu i neispravnu memoriju ili da ti je skinuo pa ne znam koliko da si corava primetila bi da li ti racunar radi drugaciju u odnosu na ono kako je radio pre toga. A da je bila neispravna memorija verovatno ne bi ni uspela da upalis kompjuter.
A da imas jos jednu vrlo bitnu stvar, obe firme se vrlo visoko kotiraju u IT Svetu i partneri su sa najvecim IT kompanijama u regionu, (parterstva sa PAKOM, DESK, CT, PIN, HP ne padaju sa neba).

Toliko od mene, mislim da sam u ne bas tako kratkim crtama uspeo da objasnim vase probleme s obzirom da takvi majstori i takvi ljudi i ne zasluzuju da budu kupci i musterije, jer pod jedan, zajednicko vam je da stvari popravljate sami pa zato i padate u takve situacije, pod dva uvek vam je neko drugi kriv i pod tri pa kad vec nemate poverenja u Zajecarske firme zasto lepo ne sednete u auto ili na bus pa do Nisa ili Beograda, mnogo ce Vas sve jeftinije kostati nego da se mlatite. Zar nisam u pravu.

Puno pozdrava za Clan i Lillithea-u
a sad molim moderatora da ovu i slicne teme obrise sa ovakvih foruma jer ovakvi ljudi ne zasluzuju da uopste komentarisu druge ljude....

TOLIKO....! :twisted:
 
Ajde decko spusti se na zemlju! To je pod jedan!
Dalje sto se tice kompjutera nemoj da lupas kada neznas, ja sam u to vreme imao amstrad-a cpc 464!
Dalje taj tip vlaskomalac (manje vise ono za naplatu) ali dok se ulizivao u dupe direktoru objasnio sam mu da *********** i da treba da idem na put on posto je bio zauzet uvlacenjem u guzicu tamo nekom tipu meni je reko da je to u redu! Sutra ujutru u garazi imao sam sta da vidim bara ispod auta!
E da i to nije tacno, trenutno moj automehanicar uopste nije takav dzukac da mi naplacuje svaku milisekundu, decko je sasvim okej i posten, sto znaci ne gleda samo kako da uzme pare! I tu si pogresio!
I jos jednom malo bolje obrati paznju ko se "siri" o kompjuterima, net-business se sam nudi da popravi kompjuter. Ako nisi zagledao a ocigledno da nisi, ja se ne nudim nikome nista da popravim vec kazem da danas svako zna da sklopi racunar, instalira softver itd...
To je odgovor na Tvoje nevidjeno glupe primedbe i zamerke...
 
prilicno sam ja prizemljen, nego mi je krivo da se prozivaju ljudi.
a to sto ti covek nije popravio auto je samo tvoj i njegov problem, sto se tice dobrih majstora jedini dobar i posten majstor sto se tice automobila je majstor stavra (ako pricamo o zajecaru) i majstor maki (ako pricamo o knjazevcu). Druga je prica o ovlascenim servisima i tome sl. tamo vec ubijaju sa cenama.
E da i kad sam napisao nevidjeno glupe primedbe i zamerke, nije se odnosilo na tebe. hteo sam da odgovorim lilithea jer je ona pocela pricu o kompjuterima i losim majstorima.

Tebi puno pozdrava, jos mi samo napisi da se zoves goran....
pa se cujemo...
pozdrav
 
Ne mogu a da se ne umesam .Ja sam iz knjazevca a ti si pomenuo da jedini dobar i posten majstor sto se tice automobila majstor maki. Ja radim auto mehaniku i limariju na dva auta do sad koim je radio maki rekazu pocepala su gume pa sam ja morao da svojom metodom radim ponovo reglazu a radio sam jedno auto koje je sletelo sa puta zato sto mu taj majstor nije stegao sponu. Naj veca greska tog servisa je ta sto stalno menja radike i zaposljava majstore bez iskustva samo sa zavrsenom skolom. Ja sto se tice mene nikad ne bi imao poverenja u takve majstore.

Toliko o tome da se zna...!
 
gagacc:
ovako da Vam svima postovana gospodo odgovorim na Vase nevidjeno glupe primedbe i zamerke....


Pod dva. Lilithea.
Ovu glupost sto si odvalila za ZD Computers i DNK Computers, to je takva jedna glupost notorna. Ja ne znam kako vi ljudi zivite, verovatno kad odes da kupis hleb pitas da ti nije uvalila polovnu veknu. Da ti proda neko polovne delove ne bi imala garanciju a koliko znam garantni rok kod ove dve navedene firme je godinu dana za konfiguraciju i 3 godina za monitor. Aj sad malo razmisli ovako, ako tebi neko proda nesto polovno nebitno sta auto ili ne znam sta, da li bi ti dao garanciju na tako nesto. Sta da nece mozda svoje pare da izvadi da ti plati to sto se pokvarilo. NEMA PROBLEMA. Ajmo dalje, ova prica sa RAM memorijom i tvojim znanjem i majstorisanjem. Pod jedan, da je stavio neko polovnu i neispravnu memoriju ili da ti je skinuo pa ne znam koliko da si corava primetila bi da li ti racunar radi drugaciju u odnosu na ono kako je radio pre toga. A da je bila neispravna memorija verovatno ne bi ni uspela da upalis kompjuter.
A da imas jos jednu vrlo bitnu stvar, obe firme se vrlo visoko kotiraju u IT Svetu i partneri su sa najvecim IT kompanijama u regionu, (parterstva sa PAKOM, DESK, CT, PIN, HP ne padaju sa neba).

Toliko od mene, mislim da sam u ne bas tako kratkim crtama uspeo da objasnim vase probleme s obzirom da takvi majstori i takvi ljudi i ne zasluzuju da budu kupci i musterije, jer pod jedan, zajednicko vam je da stvari popravljate sami pa zato i padate u takve situacije, pod dva uvek vam je neko drugi kriv i pod tri pa kad vec nemate poverenja u Zajecarske firme zasto lepo ne sednete u auto ili na bus pa do Nisa ili Beograda, mnogo ce Vas sve jeftinije kostati nego da se mlatite. Zar nisam u pravu.

Puno pozdrava za Clan i Lillithea-u
a sad molim moderatora da ovu i slicne teme obrise sa ovakvih foruma jer ovakvi ljudi ne zasluzuju da uopste komentarisu druge ljude....

TOLIKO....! :twisted:

Zaista nisam mislila da komentarisem ove tvoje gluposti, ali ne mogu da se suzdrzim.
Moram najpre i ja tebe da zamolim da ne odvaljujes ovakve kolosalne gluposti, a narocito da i ti mene ne komentarises kad me vec ne poznajes niti znas celu situaciju (a, ko zna... mozda i znas o cemu se radi pa si se i prepoznao u prici, te si se toliko potresao zbog onoga sto sam rekla. a?)
Kao prvo, ja nisam kupovala RAM od njih nego su mi popravljali nesto sasvim drugo. A komp mi nije radio cim sam ga donela kuci i ukljucila sto nikako ne moze da bude slucajnost. Posle toga ga namerno nisam odnela tim "strucnjacima" vec sam pozvala nekog drugog "znalca" koji je petljao par dana po njemu i nista nije uspeo da nadje. Namerno necu da kazem koja je to druga firma jer ovde se i ne radi o njima.

Onda mi je pukao film i rekla sam doticnom decku da vise ne dolazi, sama cu videti sta cu s kompom, a onda sam ga otvorila i skidala deo po deo (sto se nisam odmah setila) i videla da je stavljena potpuno druga memorija a ne ona koja je bila. Niko drugi nije mogao da zameni memorije, jer od kad je stavljena, komp je prvi put napustio kucu kad sam ga odnela na popravku u DNK i do tada je savrseno radio.. A dok je taj decko popravljao, nisam se ni makla od njega ni na minut, tako da on sigurno nista od delova nije mogao da skida.

A kad vec pricamo o garanciji, taj tvoj cuveni visokokotirani DNK mi nije dao garanciju ni za onaj deo sto je promenio kad je popravljao. Nisu mi dali cak ni fiskalni racun, sto se ako se dobro secam zove utaja poreza i kaznjivo je zakonom! Nisam ni ocekivala da ce, niti sam mu trazila.

ZD kompjuters mi nikad nije dao nikakvu pismenu garanciju. Znas ono u stilu, ma znam da si kupila od nas, nema problema ako se nesto pokvari, tu smo...

Zato molim te nemoj da solis pamet drugima kad nemas ni pojima o cemu se radi. A sto se tice toga kod koga cu odsad nesto da popravljam, nemoj za to decko uopste da brines. Ono sto ne znam sama da popravim, sigurno ne donosim vise u DNK i ZD. A ti ako si jedan od njihovih radnika samo nastavi tako. Zajecar je mali grad, videces kad ti jednog dana niko vise ne dodje u radnju. A doci ce jednom i taj dan. Nemoj da brines, Istina je mocna stvar!
 
Zaista nisam ocekivao da cu naici na ovakav topic.Ideja je zanimljiva.Jedini je problem sto mali broj ljudi procita ove stranice,a da im je to od ikakvog znacaja.
Slazem se sto se tice zd computers-a.Ni neprijatelju ne bih preporucio da nesto kupuje u toj firmi.Na losem su glasu vec vise od 5 godina.Zamislite,kupuju polovne delove ili ih meljaju uz doplatu za nove.Sta mislite zbog cega.Da bi mozda svojim rodjacima obezbedili jeftine kompjutere koje ce im pokloniti :) .Ma dajte ,bez komentara.Steta je sto se u ovakvoj zemlji takva vrsta prevare ne kazljava na pravi nacin.
 
Sto se tice racunara nije za verovati bas nikome...mene je Bipin vrteo s flesovanjem ploce 2 meseca...kakav je to lazov i prevarant,svi ostali ne mogu ni vodu da mu nose...Ali dajte malo i ostele delatnosti...sta je sa automobilima i majstorima...ili s bojlerima...ili sa biciklama...eh,steta sto su nam izbrisali tu staru temu...
 

Back
Top