LOPUZE I LOSI MAJSTORI U ZAJECARU

Inertia mani da se ubacujes vise, lepo sam ti rekla da otvoris svoju firmu i da zaposlis LJUDE SA ZNANJEM-ako je pticiji mozak znanje-a da ti neces da placas Pdv drzavi i jos neke druge dazbine, lepo ti je kada si mortus pijan i napusen, pa te je strah da te ljudi vide takvog, HAHAHA naravno to je odgovor na tvoje pitanje ! A, da poceo si da radis kod najveceg prevaranta u Zajecaru- g-dina CIre u Stil Computers-u, bolje se zapitaj ko ti je gazda..... i zasto je najuren iz ZD-a!

TOLIKO....
 
Cacili_89 >

Vidi se da si jako kulturna i pametna devojka koja svakako nebi trebalo da izlazi sa narkomanima i alkoholicharima ali mozda neki drugi put.

A ja jednostavno vishe ne zelim da ispravljam neispravljive krive drine i pokusham da promenim mentalitet stanovnika grada ZAjechara. Bitno je da josh uvek ima, ma koliko to mali broj bio, ljudi koji dele mishljenje sa mnom. I da znam da su to kvalitetni, pametni, poshteni ljudi, bilo u svetu informatike, bilo gde.

A da su moji, a i textovi slichnih ljudi na ovom forumu potresli neke ljude to stoji chvrsto kao Keopsova piramida. Mada nisam imao nikakve loshe namere i niti sam ikoga imenovao, nego samo iznosio svoj zakljuchak i prichao svoju prichu. I mislim da uopshte nebi bilo problema i da niko nebi razmishljao, kada odlazi u kupovinu rachunara, automobila ili bilo chega, da nismo ovakvi ljudi kakvi smo dokazali da jesmo na ovom forumu i na mnogim drugim mestima i shto konstantno radimo iz dana u dan.

Od sada ce te moje postove moci prochitati samo na SVE U VEZI PC-a i textove prijatelja koji kao i ja zele samo da pomognu, shto je u ZAjecharu ochigledno isto neispravno. A ti Cacili_89 i tvoji prijatelji umesto tracha uz kafu, pa pobogu 21 je vek, tracharite na net-u!

Pozdrav svima i svratite na SVE U VEZI PC-a !
 
clan:
Pisite sva losa iskustva koja ste imali kod nekog automehanicara, autolimara, prodavca kompjutera, takozvanih majstora, mobil shopova prevaranata koji prodaju nove mobilne a ustvari su polovni a prodaju ih kao nove i ostale da znaju ljudi u Zajecaru gde da ne kupuju odnosno gde nikako da ne idu!
Evo ja da pocnem:
Nikad nemojte da idete kod baneta vlaskomalca auto mehanicara, bane koji se nalazi u ulici cara dusana broj 55 cini mi se to je negde na sredini ulice cara dusana pa se ide u neki kao sokak neasfaltirano. Ovako tip je u stanju da pomeri jednu zicku i odmah naplacuje makar i 20 dinara uzima a kada je dosao direktor pivare nista za njega i jos druge omalovazava zato sto npr nisu direktori. Inace prica je dugacka necu da pricam zasto je najgori da se ne sazna ko sam ali sve u svemu lose, lose iskustvo mamlaz ljudi!!!
Slobodan autolimar limar koji zivi od ciglane pravo pa levo ul. Spankih boraca 18, platis dobro a on sta?? Evo sta kada ostavis auto on ti ga vozi mozda i njegov mali vozi, aka i normalno ne prica da je vozio i to sto ti uradi napuni kitom pa posle nekog vremena ti vidi!!
Znaci vrlo, vrlo losa iskustva!
Od svih prevaranta najaci je PROHARD njega nemoze niko da konkurise.
 
Pa,ne znam koje prvi poceo da tracari po netu!!! Nego nema veze, necu da se svadjam vise, samo hocu da znas da nije lepo to sto neki ljudi pricaju svakakve nebuloze, sto lepo ne dodju kod tih PREVARANATA i ne kazu im to u lice, nego pisu kojekakve gluposti po netu! Mislim da to ne stvara bas neki ugled za nas grad, mislim neko ce da udje na forum i videce sta ste napisali i sta onda.... **** jeza u ledja!!! Bilo bi lepo da se ova tema izbrise... pozzz
p.s inertia da li onaj poziv na kafu jos vazi? :)
 
Jedni varuckaju, drugi kraduckaju...naravno koliko mogu. Kad novac vodi otvoreni su svi putevi.
Epilog te paranoje.
Svi su pobunjeni. Svi znaju sve, ali ustvari, niko nije ni malo pametan.
Dobri, milosrdni i posteni gradjani, pokazali su se mnogo lukaviji, suroviji i pokvareniji od
onih koji su predmet ove diskusije.
Ova tema zaista oslikava mentalitet male sredine.
PS
narocito diskusije u vezi racunara.
 
Mi se ne pljujemo ,samo hocemo da kaznimo onog sto je zasluzio.Nazalost, moje privatne poruke su jos uvek prazne.Ako ti volis da te neko zaJebava i gleda u oci samo izvoli.Ne volim kada neko pravi narod budalom.Narod je sve u stanju da ucini ,pa i da nekog jebenog prevaranta stavi iza resetki.KADA NAROD MISLI DA JE JAK I DA IMA MOC ,U STANJU JE DA UCINI SVASTA.UKOLIKO JE SLAB I MISLI DA NJEGOV GLAS NE VREDI NISTA,MOZE DOPUSTITI PREVARANTIMA DA GA JEBU U ZDRAV MOZAK.LJUDI ,NISTE GLUPI,PAMETNI STE .POTREBAN JE SAMO PODSTICAJ,DA ISPRAVIMO NEPRAVDU.
SVE NAJBOLJE!!!
 
Pazi shta si napisao: "Ako ti volis da te neko zaJebava i gleda u oci samo izvoli.Ne volim kada neko pravi narod budalom..."

To shto tebe neko, kako kazesh, zajebava i gleda u ochi... ochito je problem u tebi!
Shta si ti, mirotvorac?
Ma ko si ti pa da nekoga kaznjavash?
Shta si ti, zakon!?
Kad vidim te Shesheljevske stavove tipa mozak dijabola, prisere mi se...
To je prosto strashno koliko se Vi bavite tudjim zivotima. Tracharenje Vam je omiljena tema. Time hranite svoju dushu (a vidi se i kakva je).
Stani ispred ogledala, pa se zapitaj ko je pred tobom!
 
marko number1:
Pazi shta si napisao: "Ako ti volis da te neko zaJebava i gleda u oci samo izvoli.Ne volim kada neko pravi narod budalom..."

To shto tebe neko, kako kazesh, zajebava i gleda u ochi... ochito je problem u tebi!
Shta si ti, mirotvorac?
Ma ko si ti pa da nekoga kaznjavash?
Shta si ti, zakon!?
Kad vidim te Shesheljevske stavove tipa mozak dijabola, prisere mi se...
To je prosto strashno koliko se Vi bavite tudjim zivotima. Tracharenje Vam je omiljena tema. Time hranite svoju dushu (a vidi se i kakva je).
Stani ispred ogledala, pa se zapitaj ko je pred tobom!
de si mare ludace!
I ne moj da diras Seselja
 
Po meni je PROHARD vrh svih prevaranata u gradu...Ljudi ne da su da ne kazem STA...Elem, prosle godine mi je crkao procesor na staroj trojci, i lepo odnesem ja komp u hard (ZAJEB ZESCI) i oni tamo rch, chach, aham, da da da, eeeeeeee, batice crko ti je procesor, ok, ima li novi, nema batice, takvi se vise ne proizvode, hm hm hm, ozbiljnoooo, batice imas polovni da kupis, pentium III procesor za 40 evra..Hm hm hm, neka hvala, bitno da se zna sta ne valja, sklopite mi komp pa cu da vidim, batice, daj 10 evra, za sta, za ruke, koje ruke bre, otvarali smo komp i trazili smo u cemu je kvar, evo ti 10 evra seljaku i jedi goVna...I lepo odem ja u DNK, dobar dan, crko mi je procesor na mom pentiumu III, jel ima da se kupi mozda novi, naravno da ima, zasto ne bi bilo, hm hm hm, (CENA OD 100 EVRA MI SE VEC JAVLJA), i koliko, 40 evra drugar, MOLIM, KOLIKO, jel to novo sigurno, da, narucujemo iz PAKOMA direktno neotpakovano, zasto pitas jel nov SIGURNO, hm hm hm , paaaaa, onako...I tako ja od cele voznje, lepo u DNK rasprodam komp na delove i kupim solidnu gamer Pentium IV...DOVIDJENJA PRIJATNO ! ! ! :)
 
Prvo, nemoj da se raspitujes nego odi sam pa vidi, jer ljudi pricaju svasta. Ne znas dok sam ne vidis. DNK je sad kao neki pakom shop-Pakom je inace distributer kompjuterske opreme- i nisu labavi sa cenama. ZD je super, uvek izlaze u susret.Sto se tice proharda ne znam, ali sam cula da uvaljuju stare komponente. Moj savet ti je da ne ides u STIL COMPUTERS nikako-ni pod razno!!! Izbor je na tebi! Da ne zaboravim Gold teck nije bas neki prodavac jer sta ce ljudi pomisliti kad vide reklamu: "MI PRODAJEMO NOVE RACUNARE" ko ce jos da im poveruje, uglavnom sve su polovne komponente zato su i toliko jeftini. Iskreno idi u ZD i vidi, po meni su oni najbolji!
 

Back
Top