Kada ste zadnji put plakali???

Majka:
ena28:
Majka:
U, bre, deco, mnogo cmizdrite. Ajde, kome treba kafa, neka digne dva prsta, da skuva mama.

...majko, majko, evo mENE...al' tuzna sam ti, bolna sam ti...mnogo... :( ...

Evo kavica, sa slagom da bude sladje. A sad, kazi mami ko te tuznom cini, da mu mamu maminu.

...ma znas ti, majko...a da znas da si me sad' i nasmejala...
 
ena28:
Majka:
ena28:
Majka:
U, bre, deco, mnogo cmizdrite. Ajde, kome treba kafa, neka digne dva prsta, da skuva mama.

...majko, majko, evo mENE...al' tuzna sam ti, bolna sam ti...mnogo... :( ...

Evo kavica, sa slagom da bude sladje. A sad, kazi mami ko te tuznom cini, da mu mamu maminu.

...ma znas ti, majko...a da znas da si me sad' i nasmejala...

Ma, znam, ali zakuvacemo mi njemu... :wink:
 
ena28:
Majka:
ena28:
...nama sansi, majko...ICEMAN, znas...

Ma, ako se dobro zakuva, svaki led se istopi...Kad ti kaze stara koka...Ti ledeni imaju anomaliju vode, ali postoje razne cake da im se promeni agregatno stanje, a onda se razlivaju po podu...Posle ti treba sundjer da ih sakupis. :wink:

...aj' mi kazi jednu caku...za pocetak...

Udari mu ceznju. Za pocetak. Pokazi mu kako izgledaju razlike u temperaturi.
 
PLACKA:
DANAS I SINOC.razbila sam se.kazu da ne valja da se place na bozic i badnje vece ali sta cu kad nisam mogla da se suzdrzim.
da li mislite da plac pomaze coveku?i zeni?
Pomaze, ako ti je lakshe posle toga...

..meni vec duze vreme,shto mi je teze, to mi se manje plache.. Nekako, ne mogu to da isteram suzama iz sebe.. Ili je to , kao shto reche Incognito, jednostavno gubljenje navike da se place, impuls da se nasmejesh u brk zivotu..

Nezgodna tema
:roll:
 
Ja, iako sam musko(!), cesto dodjem u situaciju da zaplacem, ali mi uvek nekako zasuze oci, tad se suzdrzim i... ali, skoro k'o da sam plakao... A sve zivo me tako rasplace - svejedno dal' je srecno ili tuzno... ili prosto jeste... ah, ta metafizika! U skladu sa tekstom --> :D :cry:
 

Back
Top