Heroes of Might and Magic V- PROBLEM !!!

Darko_89

Aktivan član
Poruka
1.025
Stigao sam do 5 misije u 4 kampanji u kojoj treba da ubijem Nikolaja, ali to ne mogu da uradim dok ne povratim dan, jer je non stop na mapi sumrak.Provalio sam da treba da se uradi nesto sa onim zmajevima, odnosno pobio sam ih sve gde mi je pokazano ali i dalje se nista ne dogadja!
Da li je neko presao ovu misiju da mi pomogne?
Hvala unapred! ;)
 
Darko_89:
Stigao sam do 5 misije u 4 kampanji u kojoj treba da ubijem Nikolaja, ali to ne mogu da uradim dok ne povratim dan, jer je non stop na mapi sumrak.Provalio sam da treba da se uradi nesto sa onim zmajevima, odnosno pobio sam ih sve gde mi je pokazano ali i dalje se nista ne dogadja!
Da li je neko presao ovu misiju da mi pomogne?
Hvala unapred! ;)

Presla sam odavno, nemam vise na kompu, aj daj jos malo detalja, dok se setim
 
pa da ne mozes ubiti nikolaja dok ne ubijes sve zmajece pogledaj da li si ih pobio sve 100%mislim da ih ima 6! meni se jedan bio zaturio jedva sam ga skonto a kad ih pobijes mislim da imas 5 ili 3 dana da nadjes nikolaja i da ga ubijes ili si izgubio misiju zeznuta misija ali ako znas sta trebs raditi mozes pobediti...
 
Nasao sam ih sve pa sam presao tu misiju!
Sad me zeza 4 misija u zadnjoj kampanji, ona kad treba da napadnem Izabelu!
Koliko god brzo da dodjem do nje u njen zamak ona ima najmanje stotinak paladina i tridesetak andjela koje je nemoguce pobiti sa trenutnom vojskom, a ako idem i osvajam okolne gradove taj njihov broj vremenom jako brzo raste!
Ima li neko neki savet za ovu misiju?
Ima li ko da je ovo presao?
 

Back
Top