IZLASCI u Kraljevu

Gde najviše volite da izlazite ???

  • Faraon

  • Rene

  • M

  • gradske baste

  • neka druga mesta


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Takvog nema...govori neko ko dugo nije bio tu...Prihvatljiv je UP mada ne znam sta se tamo trenutno desava...Ako volite narodnjake snacicete se u ovom gradu olako...ali mislim da je to prihvatljivo nekad-nekad,a ovde je takva ponuda konstantna...Da nam nije banja (a i njih cisto zato sto su banje)ne bi imao covek gde "stranca" da odvede,a da ne pokunji glavu:sto zbog izgleda lokala,muzike,usluge...Poludim kad cekam konobara pola sata (u najboljem slucaju),dobijem ono sto nisam narucila i gde nisam narucila (citaj pantalonama,prim.aut.)...Jeste malo traumaticno zar ne? :roll:
 
KAFANA "KOD MIRE" U JUG BOGDANOVOJ PREKO PUTA "SUPER MARIO-a" JE NAJBOLJA KAFANA U GRADU>>TAMO MOZETE DA UZMETE MIKROFON I SAMI NA PEVATE!!!!(SAMO KAD SE ORKESTAR MALO NAPIJE::))))
 
4 giorgo:
Pa zavisi brate koje si godiste i koliko "vremena" imas u dzepu sa trosenje kada izadjes.
Ukoliko vremena imas na pretek preporucujem ti Status.
A ukoliko spadas medju onu vecinu koja nema vremena na pretek preporucujem ti da krenes Omladinskom i sam odaberes lokal koji ti se svidja,a ima lep izbor.
Pocev od Urbana,Miraza,Pasaza i Exita pa sve do Fokusa.
Ima zaista dosta mesta,baste da ne pominjem.
Na tebi je da odlucish. :lol:
 
Zanimljivo....
Nikada nisam izasla na pomenuta mesta...
Svracala sam par puta, ali nikada sa nekim zadrzavanjem i srecna sam zbog toga....

Uzivala sam tokom leta, jer preko dana mozes da setas pored Ibra, hladis se u parku....
Uvece gluvaris sa ekipom po centru, pokupis sve potrebne na cesmama, prosetas do parkica, pod obalom, igras se na igralistu, ili ako ste u punoj snazi odete na ratarsko da gledate zvezde u tisini...

Kada dodje zima, onda idem u Jazz club ili u L4 na Absinth ili kod Micketa u Kiss na staru dobru kaficu sa 0,5 kg slaga d:

Evo, sve vam je stvar ukusa :o))))
 
Mogu da pomenem genijalni splav Atos, sa genijalnom atmosferom, muzikom i najgenijalnijim konobarima.
Istina, leto je bilo prekratko za njega, ali, Boze moj, predstoji nam jos jedna sezona smrzavanja na njemu (u sopstvenoj reziji, naravno). Ovih dana ocekujemo da se zatvori... Sad but true.
 
Hej, Majesty, da li je moguce da se nas dve znamo? Mislim, ako te nisam pomesala sa nekim, pricala sam sa tvojom Anicom o rodjendanu, bilo je super, kako mi ona rece (mislim, ako je bilo Borgira, pretpostavljam da je bilo dobro).

E, jeste, Keckov splav :) tamo je ekstra!
 
Jeste znamo se....
Nesto se bas nismo njushile, ali iskreno ne vidim razlog za to...
No dobro, te stvari cemo ostaviti iza.

Kecko stvarno pusta dobru muziku...
A, ako opet budem imala toliko snage napravicu jos jednu zurku tamo, pa tada obavezno svrati...

@ bie
nemam pojma, mozda me i ne zanima.........pre ce biti da je sigurno ;-)

Moram da napomenem i L4. Bas je fino i opusteno mesto. Na foru Up-a i tako to, ali nema puno ljudi. I sluze Absinth.
I Jazz jos uvek nije zatvoren....tako da moze i tamo da se visi..
Stvarno tuga kada ga budu zatvorili :-(
 

Back
Top