Zašto sud krije naručioce Zoranovog ubistva?

Рабин

Zainteresovan član
Poruka
153
''Večernje Novosti'' pišu:
VIDNO neispavan i umoran, Dejan Milenković Bagzi u petak je izjavio da je ubistvo premijera Zorana Đinđića povezano sa likvidacijom Ivana Stambolića, pokušajima ubistva Vuka Draškovića na Ibarskoj magistrali i u Budvi, i nekim velikim otmicama!

Kako je sve ovo međusobno povezano, Milenković nije razjasnio, jer to od njega nisu tražili ni troje sudija, ni specijalni tužilac Jovan Prijić, ni punomoćnici Ružice Đinđić i Milana Veruovića - koji su ga juče jedini ispitivali.

Zašto niko ne postavlja pitanja koja se sama nameću i ukazuju na stvarne inspiratore i naručioce ubistva Dr Zorana Đinđića?
Da li je to slučajno?
 
Рабин:
''Večernje Novosti'' pišu:
VIDNO neispavan i umoran, Dejan Milenković Bagzi u petak je izjavio da je ubistvo premijera Zorana Đinđića povezano sa likvidacijom Ivana Stambolića, pokušajima ubistva Vuka Draškovića na Ibarskoj magistrali i u Budvi, i nekim velikim otmicama!

Kako je sve ovo međusobno povezano, Milenković nije razjasnio, jer to od njega nisu tražili ni troje sudija, ni specijalni tužilac Jovan Prijić, ni punomoćnici Ružice Đinđić i Milana Veruovića - koji su ga juče jedini ispitivali.

Zašto niko ne postavlja pitanja koja se sama nameću i ukazuju na stvarne inspiratore i naručioce ubistva Dr Zorana Đinđića?
Da li je to slučajno?
Koliko sam ja obavestena :wink: ubistvo Ivana Stambolica i pokusaj ubistva Vuka Draskovica se pripisuje bracnom paru Milosevic (sada pokojnom Slobodanu) pa nesto ne vidim logike da je ovo pomenuto u kontekstu narucioca Djindjicevog ubistva, jer onda ispada da je Milosevic iz Haga naredio Legiji da ubije Djinjdjica :confused:
Jadni Bagzi, ni sam ne zna sta ga je snaslo, bolje bi bilo da je odrobijao, ovo mu dodje gore od robije!
 
*BILJA*:
Koliko sam ja obavestena :wink: ubistvo Ivana Stambolica i pokusaj ubistva Vuka Draskovica se pripisuje bracnom paru Milosevic (sada pokojnom Slobodanu) pa nesto ne vidim logike da je ovo pomenuto u kontekstu narucioca Djindjicevog ubistva, jer onda ispada da je Milosevic iz Haga naredio Legiji da ubije Djinjdjica :confused:
Jadni Bagzi, ni sam ne zna sta ga je snaslo, bolje bi bilo da je odrobijao, ovo mu dodje gore od robije!

Jadni Bagzić,srpski sin,kao da je nešto loše uradio.... :evil:

Ne zaboravi onu tvoju da se svako zlo vraća naručiocu..
 
*BILJA*:
Znaci, pokojni Milosevic :confused:
Наравно, не покојни. (мада, што кажу, све је могуће). Него је, колико се сећам, у време Ђинђићевог убиства Милошевић био жив. Али заправо, ваљда је јасно шта сам хтела да кажем. Зар морам да експлицитније напишем: Да су, између осталих, за убиство Ђинђића одговорни и тзв. "остаци претходног режима", Милошевићевог. Што значи, на неки начин, и он сам.
 
Kira Neris:
Milošević je pokojan tek nekoliko meseci,plavušo moja draga... 8-)
Pa, da te pita plavusa tvoja draga :wink: sto bi onda sud krio tu cinjenicu?
Ne cini li ti se logicnim, da bi to na sva zvona obznanio, ili je mozda neko drugi u pitanju?
Ne bi sud stitio Milosevica ni mrtvog, naprotiv, bilo bi lako svaliti na njega, mrtva usta ne govore, ali, govore ziva. Mi cemo izgleda saznati (i vec znamo) KO je ubio Djindjica, ali narucioca ubistva, tesko!
Bar ne u dogledno vreme, jer se, po svojoj prilici ne sme SADA znati. Ovo mi se cini najlogicnijim objasnjem, zasto se ne govori KO je narucio ubistvo.
 
Norma Kampl:
Наравно, не покојни. (мада, што кажу, све је могуће). Него је, колико се сећам, у време Ђинђићевог убиства Милошевић био жив. Али заправо, ваљда је јасно шта сам хтела да кажем. Зар морам да експлицитније напишем: Да су, између осталих, за убиство Ђинђића одговорни и тзв. "остаци претходног режима", Милошевићевог. Што значи, на неки начин, и он сам.
Da, vuci ce se ti "ostaci" jos godinama, bar tako nam govore i u to nas uveravaju kad god se desi kakav skandal ili ubistvo. Izgleda da se za mog zivota ti "ostaci" nece izgubiti :shock:
 
*BILJA*:
Pa, da te pita plavusa tvoja draga :wink: sto bi onda sud krio tu cinjenicu?
Ne cini li ti se logicnim, da bi to na sva zvona obznanio, ili je mozda neko drugi u pitanju?
Ne bi sud stitio Milosevica ni mrtvog, naprotiv, bilo bi lako svaliti na njega, mrtva usta ne govore, ali, govore ziva. Mi cemo izgleda saznati (i vec znamo) KO je ubio Djindjica, ali narucioca ubistva, tesko!
Bar ne u dogledno vreme, jer se, po svojoj prilici ne sme SADA znati. Ovo mi se cini najlogicnijim objasnjem, zasto se ne govori KO je narucio ubistvo.

Znaš,neko je to morao dobro da plati,a Milošević je imao na slobodi sinčića i milu ženicu koji su još među živima...
 
*BILJA*:
Da, vuci ce se ti "ostaci" jos godinama, bar tako nam govore i u to nas uveravaju kad god se desi kakav skandal ili ubistvo. Izgleda da se za mog zivota ti "ostaci" nece izgubiti :shock:

Па, да видиш, ја мислим да ће се, на жалост, још дуго вући. Истински. А како и не би, кад се заправо још увек итекако "вуку" и остаци оног још "претходнијег" режима, комуњарског?
 
Леле, како инспиративно делује овај Багзи ??? Како само буди машту ?!
Поменуо је све могуће релевантне људе - па сад ајмо у комбинаторику - коме како одговара. Једино кога је заборавио да помене је Тито, и то му замерам (није смео да крије неке чињенице :D :D ).

Титови комунисти, озлојеђени што више не могу да привире у парламент, једног дана договоре се са остатком Социјалсита (оних од после 5. октобра) да се нађу кафани Липов Лад. Пролазио ту председник Коштуница, види нека гужва, познати ликови, уђе, "Добар дан" -"Добар дан", седне с њима.
У неко доба, тек, на врата улази громада од човека :"Каква је то жувка без Свпских вадикала". Седне и он. Пошто су, овог последњег пратили Бебини, одмах јаве шефу како се сумњиви ликови скупљају у Липовом Ладу. Беба одмах пошаље Чеду лично да испита ствар. Чеду мрзело да иде сам, зовне Човића, седну у ауто па на лице места. И тако даље ...
a170.gif
 
*BILJA*:
Pa, da te pita plavusa tvoja draga :wink: sto bi onda sud krio tu cinjenicu?
Ne cini li ti se logicnim, da bi to na sva zvona obznanio, ili je mozda neko drugi u pitanju?
Ne bi sud stitio Milosevica ni mrtvog, naprotiv, bilo bi lako svaliti na njega, mrtva usta ne govore, ali, govore ziva. Mi cemo izgleda saznati (i vec znamo) KO je ubio Djindjica, ali narucioca ubistva, tesko!
Bar ne u dogledno vreme, jer se, po svojoj prilici ne sme SADA znati. Ovo mi se cini najlogicnijim objasnjem, zasto se ne govori KO je narucio ubistvo.

Ово болдовано је право питање. Извршиоци су извршиоци и ништа више - АЛИ ОРГАНИЗАТОР И ИНСПИРАТОР, е то је прекривено велом тајности, вероватно би сви колективно попадали у несвест, заиста не могу да доконам разлог због кога крију ГЛАВНУ СТВАР ???
 

Back
Top