DMX vs. Busta Rhymes

E sad u *****.. MIslim porediti Bustu i DMX-a dva lika koji rade totalno drugacijim stilovima.. Busta je nekad radio jebeno dobro i sad zna da odradi jake stvari, mada ona gostovanja sa marajom i ta sranja me razocaravaju.. Pa DMX koji ima jak flow, ima veoma jakih txtova, znaci sam koncept txtova pise jebeno dobro.. Busta je jebeno jak na lajv nastupima, chak me u to i ortak uverio, prepricao mi je njegov nastup ja sam se odusevio.. TAko da ne znam.. Oboica su zasluzili neki poen za prethodni rad sto su radili, i koncept same lirike, tako da ne znam kome bi dao poen.. Nego svakom pola :)
 
DMX, bez sumnje.. Covek ima tri extra albuma
It's Dark and Hell Is Hot
Flesh of My Flesh, Blood of My Blood
...And Then There Was X

Doduse poslednja ostvarenja su dosta losija od gore pomenutih, al opet... Busta je pravio previse komercijalnih albuma... Verovatno mu je zato produkcija vrhunska, pogotovo na Big Bang-u..
 
E sad u *****.. MIslim porediti Bustu i DMX-a dva lika koji rade totalno drugacijim stilovima.. Busta je nekad radio jebeno dobro i sad zna da odradi jake stvari, mada ona gostovanja sa marajom i ta sranja me razocaravaju.. Pa DMX koji ima jak flow, ima veoma jakih txtova, znaci sam koncept txtova pise jebeno dobro.. Busta je jebeno jak na lajv nastupima, chak me u to i ortak uverio, prepricao mi je njegov nastup ja sam se odusevio.. TAko da ne znam.. Oboica su zasluzili neki poen za prethodni rad sto su radili, i koncept same lirike, tako da ne znam kome bi dao poen.. Nego svakom pola

Ма јебено су јебени.
 
Sta mislite koji je po vama bolji

Ajs Nigrutin

20060326162125ajsnigrutlk4.jpg
 
E sad u *****.. MIslim porediti Bustu i DMX-a dva lika koji rade totalno drugacijim stilovima.. Busta je nekad radio jebeno dobro i sad zna da odradi jake stvari, mada ona gostovanja sa marajom i ta sranja me razocaravaju.. Pa DMX koji ima jak flow, ima veoma jakih txtova, znaci sam koncept txtova pise jebeno dobro.. Busta je jebeno jak na lajv nastupima, chak me u to i ortak uverio, prepricao mi je njegov nastup ja sam se odusevio.. TAko da ne znam.. Oboica su zasluzili neki poen za prethodni rad sto su radili, i koncept same lirike, tako da ne znam kome bi dao poen.. Nego svakom pola :)

definitivno....loshe poredjenje....
 

Back
Top