Ne secam se kad smo poslednji put

bu2005:
spavali!!

U dugoj sam vezi (4 god) i u poslednje vreme nemam uopste zelju da spavam s devojkom, niti da provodim vreme sa njom..Njoj to smeta ali misli da je to faza i da ce to proci, a ja nesto ne mislim tako...

Da li je vreme da se raskine??
Ako nemas zelju... onda ne treba da budes sa njom... Mada ti je 4 god prevelika investicija da to bacis sve odjednom... mozda stvarno zbog prolaznog hira...
Odmori neko vreme pa razmisli o svemu...
Al ako ne ide glupo je da se silujes i da radis ono sto ne zelis....
 
bu2005:
spavali!!

U dugoj sam vezi (4 god) i u poslednje vreme nemam uopste zelju da spavam s devojkom, niti da provodim vreme sa njom..Njoj to smeta ali misli da je to faza i da ce to proci, a ja nesto ne mislim tako...

Da li je vreme da se raskine??


Za pocetak se razdvojte.... Pa posle...

Ali ja sam u toj situaciji raskinuo, a bio sam. I ni jednog trenutka nisam razmisljao da ili ne bio sam siguran.

A ti bas nisi...
 
secjash li se kada smo se zadnji put poljubili
i milovali nezhno da nam drhte usne
ja ne bih bio ljubomoran da te vidim s drugim,
pusti me da plachem, ja sam unishten i umoran

Trenje.. trenje....
to je sve shto nam je ostalo od ljubavi.



... btw. shta raskinesh i onda opet nadjesh novu s kojom cjesh se smoriti posle nekog vremena i tako stalno. ono malo probaj biti kreativnija osoba. pa tek onda lomi preko kolena. shta ja znam.
 
pa da se ne vidite neko vreme npr.pa posle ako je prava ljubav bice sve ok.ovo iz iskustva veruj mi!mi smo posle tri godine raskinuli,nismo se videli ni culi 3 meseca.pa sada smo u braku 6 godina ako ce te to utesiti ili ces da pobegnes glavom bez obzira.biraj na tebi je.
 
maja79:
pa da se ne vidite neko vreme npr.pa posle ako je prava ljubav bice sve ok.ovo iz iskustva veruj mi!mi smo posle tri godine raskinuli,nismo se videli ni culi 3 meseca.pa sada smo u braku 6 godina ako ce te to utesiti ili ces da pobegnes glavom bez obzira.biraj na tebi je.


Pravi savet!

O obavezno je pitaj da li voli da sha-pi u lavabo, pa ako voli trazi drugu!!! :P:P:P:
 
maja79:
pa da se ne vidite neko vreme npr.pa posle ako je prava ljubav bice sve ok.ovo iz iskustva veruj mi!mi smo posle tri godine raskinuli,nismo se videli ni culi 3 meseca.pa sada smo u braku 6 godina ako ce te to utesiti ili ces da pobegnes glavom bez obzira.biraj na tebi je.

Nije losa ideja...Mozda i probam!

mada meni je uvek zao da tako nesto predlozim jer mislim da bi ona uvenula od tuge..

Zato se trudim da budem mnogo losh kako bi ona sama pokrenula to pitanje...
Tako sam to do sada radio.
Ali opet mi je i tu zao, jer glumim, a ona se kida zato sto sam postao losh a sve je do tada bilo ok...I dok je gledam kako se kida meni opet zao i ponovo postajem dobar i tako nikad da raskinem....
 
bu2005:
Nije losa ideja...Mozda i probam!

mada meni je uvek zao da tako nesto predlozim jer mislim da bi ona uvenula od tuge..

Zato se trudim da budem mnogo losh kako bi ona sama pokrenula to pitanje...
Tako sam to do sada radio.
Ali opet mi je i tu zao, jer glumim, a ona se kida zato sto sam postao losh a sve je do tada bilo ok...I dok je gledam kako se kida meni opet zao i ponovo postajem dobar i tako nikad da raskinem....

Na sta lici ova izjava???? Strasno!
Ajde zivota ti, procitaj ovo sto si napisao jos jednom! Ako ti je bas toliko zao, budi ljubazan pa raskini sa devojkom, kako bi mogla na miru da oprosti sebi svoj trenutak slabosti kada se zaljubila u tebe i da nadje muskarca koji ce je voleti a ne zaliti!
 
Keeper:
secjash li se kada smo se zadnji put poljubili
i milovali nezhno da nam drhte usne
ja ne bih bio ljubomoran da te vidim s drugim,
pusti me da plachem, ja sam unishten i umoran

Trenje.. trenje....
to je sve shto nam je ostalo od ljubavi.



... btw. shta raskinesh i onda opet nadjesh novu s kojom cjesh se smoriti posle nekog vremena i tako stalno. ono malo probaj biti kreativnija osoba. pa tek onda lomi preko kolena. shta ja znam.
...koliko je to pouchna pesma....
...kako bi... potencija je chudna stvar....
 
bu2005:
spavali!!

U dugoj sam vezi (4 god) i u poslednje vreme nemam uopste zelju da spavam s devojkom, niti da provodim vreme sa njom..Njoj to smeta ali misli da je to faza i da ce to proci, a ja nesto ne mislim tako...

Da li je vreme da se raskine??


Vreme je .... ispunjavate dva osnovna uslova za raskid: nemate želju da se sexate i da provodite vreme jedno sa drugim .... šta treće preostaje???
 

Back
Top