Petnica dobila svoju prvu pravu probnu prezentaciju

unknown-player:
Zasto sve sto je vezano za petnicu mora da bude vezano i za istrazivacku stanicu ? Mi , mestani Petnice , radimo sajt o svom mestu , i sve sto je vezano za njega . Bice tu nesto i o istrazivackoj , ali moci ce da se o tome komentarise na forumu .

HAHAHAHA MESHTANI PETNICE??????!!!!!!!!!
Vi imate rachunar-dokle ide ova nauka iz opanaka na rachunar
Ma shalim se samo radite vi u petnici na rachunaru a ostavite VALJEVO VALJEVCIMA
 
LePiaf_dnb:
HAHAHAHA MESHTANI PETNICE??????!!!!!!!!!
Vi imate rachunar-dokle ide ova nauka iz opanaka na rachunar
Ma shalim se samo radite vi u petnici na rachunaru a ostavite VALJEVO VALJEVCIMA

Kakve veze ima sto oni imaju racunar? Neka prave sajtove i treba da prave, ja sam za to skroz! A to o opancima i gunjevima .... ne plasim se ja Petnicara (to je uvek bio posten narod)! Ja se plasim ovih nasih, urbanih geaka sto prosipaju sadrzaje kaca od kupusa u oluke, sto bacaju smece kroz prozor zgrade, sto bacaju papire i kese po travi ... E to treba goniti!
 
Ja ne podnosim dosljake i mnoge ljude,kad bih znao ko je Wilkolak...mislim da ..istog momenta kako bih ga pogledao tako bih i otisao,ne volim ljude u VA..------>>josh ako je black-death metalac :roll:..
ali to sam ja......
<<<volim nesto drygo,ne....nema to nikakve veze sa petnicom..ti ljudi su chudni9Pet. centra) i mene sto je interesovalo sam i pitao...a ne vidim da sam ih uvredio nechim.Voleo bih da znam chime,ako jesam.
 
LePiaf_dnb:
HAHAHAHA MESHTANI PETNICE??????!!!!!!!!!
Vi imate rachunar-dokle ide ova nauka iz opanaka na rachunar
Ma shalim se samo radite vi u petnici na rachunaru a ostavite VALJEVO VALJEVCIMA


Cekaj , a sta je Valjevo bez Valjevaca ? Da li bi imalo nesto o Valjevu na internetu ? Ko bi o tome pisao ? Ti da znas nesto o Valjevu , ti bi pisao , a posto ne znas nista , onda komentarises druge teme na negativan nacin . Odakle su tvoji preci , iz kog sela tacnije ?! Ako imas nesto protiv Petnice , onda ti nije mesto u ovoj temi . Pun mi je k**** takvih ljudi sto pricaju svakakve gluposti , a u stvari nista ne znaju !
 

Back
Top