Normalna teretana u Valjevu...

ja sam chuo,ajmo svi u Mister BIG....isao sam pre dok se nalazio u narcizu,bio sam dete bash..radio sam noge,..
>>>zanimljivo tad nisu imali bicikl!!<<<<.osim BIga,i Selaka...ne znam stvarno...da nije to kod parnjache-Sindjel;icjeva Hajduk veljkova??>..izvini..--mozda je to ta iz Narcisa..
 
Nije sigurno. Teretana u narcisu je odavno zatvorena, kod Selaka su gejaci do jaja a sprave su im kao sa otpada. Dok odrađuješ vežbe, deset seljaka stoji pored tebe i čeka na red. Najjače mi je to što glume neki nivo a ustvari su ljoberi do bola. U MrBigu nikada nisam bio ali sam čuo da je gužva. Za tu kod parnjače stvarno nisam čuo. Nema pošten čovek gde da vežba... Tuga moj Mannibals...
 
Teretana se nalazi u prolazu kod fabrike Gradac,pre mosta sa leve strane, na 1. spratu,prostor je od 300 kvadrata...Teretana je fantasticno opremljena i sigurno je najbolja u gradu,pocela je sa radom od pre mesec dana,clanarina je 1000 din mesecno...Ja idem tamo svakodnevno i stvarno sam odusevljena...
 
ne kapiram kako to da dodjes ovde i pokusas da se informises kada su informacije od pre dve god.Pa gde su ti gradjani Valjeva ima li zivih.Cula sam da je teretana cl i planiram da je posetim uskoro.Bila sam u Mr.Big i zadrzala pozitivno misljenje mada uvek ono ali...jos pozitivnije kada sam bila u Top Formu u Kolubari e to se zove zenska teretana,sve cisto...:confused::confused::):)
 
ne kapiram kako to da dodjes ovde i pokusas da se informises kada su informacije od pre dve god.Pa gde su ti gradjani Valjeva ima li zivih.Cula sam da je teretana cl i planiram da je posetim uskoro.Bila sam u Mr.Big i zadrzala pozitivno misljenje mada uvek ono ali...jos pozitivnije kada sam bila u Top Formu u Kolubari e to se zove zenska teretana,sve cisto...:confused::confused::):)


I ja sam cula da je Top Forma extra..... :)
 
Daj bre Nemanja reci ljudima koja je najbolja teretana.... Ova mala na Sabackom, u koju skoknemo ponekad Shomi i ja je vrh vrhova: Nove sprave(nigde ni izguljene), Nema nikad guzve, a i brate mozes vise puta da dodjes u toku dana, da nastavis da vezbas (zbog jela i odmora) i niko ti nece reci ni rec...

A po meni je u teretani je najvaznija sugurnost, gde mozes da se opustis i uzivas u vezbama, a ne da gledam kad ce tegovi da mi spadnu sa bendza il da mi pukne sajla...

Znaci ova teretana is the best!!!
 

Back
Top