Trazim Crnkinju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Brate bre, pa ja se ponadao neka africhka mamesita mi ostavila kissitj ili fotkitzu crnih butki kad ono... ron jeremy...
&!^%$*!%%$!

A nisam nasao nikakve korisne informacije na linku shto mi ostavi, osim da crnkinje mirisu drugachije i da neki crnci prichaju dobro srpski, meni treba crno doope!
Beyonce, maloletna Rihanna, Keva od Jay-z-ja.. i don't care, i need some africa, i need some africa now!
 
Pa africke valjda, na podforumu sam afrika.
*scrathches head* *looks vacantly* :roll:

Hmm.. ali meleskinje mogu isto proci, egzoticno je videti zelene oci na crnkinji, ne uvek lepo ali je zanimljivo.
Ipak mislim da im braon oci mnogo lepse stoje, i sluze bolje u atmosferskim i geografskim uslovima kao sto su kod nas.
Negde sam cuo da plave oci islandjanima omogucavaju bolji vid pored sveg onog leda.

Ipak, najbolje je ono, africhka zena, braon, braon oke, debeli nos, pune usne
 
uuu brate fala, najzad nesto konkretno, aj cu vidim dal ima nesto lokalno od crnih hot mamma.....
Kako da izgleda... hmm.. pa ko kelis, mislim reperka...
'wont trick me twice'.. mada i rihana ima onaj melez koji trazim u crnkinji, tesko je odluciti.
Ili recimo kao Halle Berry u 'Bullworth-u' sa Warren Beatty-jem... opasna crnkinja platjena ubitza koja poznaje sve gangsta homie-je po kraju, kako me neko ne bi uzijem kada odem iz stana da kupim mlektze za svoju chokoladitzu...
 
9.gif
4.gif
2.gif
3.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top