Parfemi

Enfroz2891.:
Pero legendo,izvini ne razumem se u parfimeriju al samo da te pozdravim:
DOBRO NAM DOSAHAO PONOVO!
Najgora ulizitza....

Silent Bob:
Istrazivanja kazu da zene najvise vole miris muskog znoja...
Shta, jel ovaj momak nevidljiv mozda, deset vas ce da citira neku glupost a niko njemu da odgovori?
Smrde sa parfemima.

Hmm.. ali bobi mislim da je tema da i mushkarac sam sebi mirishe dobro, ne samo zeni.
Ne volim parfeme, oni mi deluju kao shminka, samo za nos.
Brate okupam se i ako sam chist chist sam ako nisam e jbg, grejem vodu u bojler. Chista koza i sapun, ne parfem preko zaznojenog tela, ili jos gore, chistog, kao da ce biti tako bolje.
Kao da ne mozes da podneses sebe i da eto moras da mirises na nesto sto nisi ti.
Plus ne podnosim jake mirise, napadne, narochito one sa buvljaka one shto ispushaju freon u ozon i prave rupe za jaje na oko od nas.
Rib rib butj butj, ne shpritz shpritz trlj trlj
sapun vs kozmetika
higijena vs nazalna varka
soapbar.jpg
vs
212_M.JPG
 
Breaking:
Ne volim parfeme, oni mi deluju kao shminka, samo za nos.
Brate okupam se i ako sam chist chist sam ako nisam e jbg, grejem vodu u bojler. Chista koza i sapun, ne parfem preko zaznojenog tela, ili jos gore, chistog, kao da ce biti tako bolje.


Brate ali postoji nesto sto se zove DEZODORANS!

Koji sluzi prvo zbog higijene, a tek posle zbog estetike.
 
A parfemi....

DIskretan parfem na muskarcu je uvek macho! Kao sto ja volim da mi je riba naparfemisana, tako ja volim da budem.
 
Aleksej_BASO:
Brate ali postoji nesto sto se zove DEZODORANS!

Koji sluzi prvo zbog higijene, a tek posle zbog estetike.
Verujem da je obrnuto, tebi je vise stalo da se ne znojis kako ne bi ispao bolestan i chudan u drustvu drugih ljudi, da si sam ne bi ti mnogo mario da li se znojis ili ne, osim ako nemas neki strah od sopstvenog znoja ili averziju.
A cim je nesto uradjeno zbog drugih ljudi , to je estetika prema njima i podilazenje njima.
Ja ti ne kazem da ne koristis, i ja koristim, samo ti kazem da radimo mnoge stvari da bi bili cakaniji drugima iz glupavih razloga i da to pokusamo da opravdamo sebi na nelogican ljudski nacin. Zelis recimo farke nove izblajhane zato sto ih zeljko nosi na tv, ili si video od svog drugara zeljka, i ti umesto da ih kupis imajuci u vidu da zelis tim farkama da pokazes pripadnost i normalnost ti kazes sebi 'ne, ne, ja to radim zbog sebe samo, svidjaju mi se'
svidja ti se ono sto ces dobiti time, normalnost i prihvacenost.
Znoj znaci da tvoja koza dise, da si ziv, kada se ne bi znojio ne bi imao problema sa znojenjem, imao bi veci, ti bi bio mrtav.
To ne znaci da znoj treba da lije sa tebe i bude ti car, car treba da bude sapun.
Petar_Pan:
Mislis sapun i parfem vs samo sapun... :wink:
Nije tema o higijeni... Higijena je elementarna stvar, nediskutabilna... Tema su parfemimi... :wink:
Pa dobro, samo sam ubacio svoj input, rekoh da higijena negira masovniju upotrebu parfema i francuskih antismrdova.
 
Breaking:
Verujem da je obrnuto, tebi je vise stalo da se ne znojis kako ne bi ispao bolestan i chudan u drustvu drugih ljudi, da si sam ne bi ti mnogo mario da li se znojis ili ne, osim ako nemas neki strah od sopstvenog znoja ili averziju.
A cim je nesto uradjeno zbog drugih ljudi , to je estetika prema njima i podilazenje njima.
Ja ti ne kazem da ne koristis, i ja koristim, samo ti kazem da radimo mnoge stvari da bi bili cakaniji drugima iz glupavih razloga i da to pokusamo da opravdamo sebi na nelogican ljudski nacin. Zelis recimo farke nove izblajhane zato sto ih zeljko nosi na tv, ili si video od svog drugara zeljka, i ti umesto da ih kupis imajuci u vidu da zelis tim farkama da pokazes pripadnost i normalnost ti kazes sebi 'ne, ne, ja to radim zbog sebe samo, svidjaju mi se'
svidja ti se ono sto ces dobiti time, normalnost i prihvacenost.
Znoj znaci da tvoja koza dise, da si ziv, kada se ne bi znojio ne bi imao problema sa znojenjem, imao bi veci, ti bi bio mrtav.
To ne znaci da znoj treba da lije sa tebe i bude ti car, car treba da bude sapun.

Pa dobro, samo sam ubacio svoj input, rekoh da higijena negira masovniju upotrebu parfema i francuskih antismrdova.

Gresis decace...

Sada cu da te naucim.

Dezodorans sluzi da kada se oznijis neutralise "miris" znoja, time sto UBIJA BAKTERIJE koje se stvaraju na tolpom i vlaznom mestu. Znaci nije luksiz vec potreba. Parfem koji je pri tome dodat dezodoransu je tu radi estetike. I nije na odmet.

Prema tome, dzaba ti svo tusiranje ako ne stavis dezodorans odmah posle toga. Za lapo sata ti mozes odmah opet na tusiranje ako si se samo malo oznojao.

Cak i da sam na pustom ostrvu, sam, zalio bih za dezodoransom. ;-)

Muskarci koji misle kao ti grese... Znam kako to ume da bude leti u busu!!! :-?
 
Aleksej_BASO:
Gresis decace...
Sada cu da te naucim.
Dezodorans sluzi da kada se oznijis neutralise "miris" znoja, time sto UBIJA BAKTERIJE koje se stvaraju na tolpom i vlaznom mestu. Znaci nije luksiz vec potreba. Parfem koji je pri tome dodat dezodoransu je tu radi estetike. I nije na odmet.
Prema tome, dzaba ti svo tusiranje ako ne stavis dezodorans odmah posle toga. Za lapo sata ti mozes odmah opet na tusiranje ako si se samo malo oznojao.
Cak i da sam na pustom ostrvu, sam, zalio bih za dezodoransom. ;-)
Muskarci koji misle kao ti grese... Znam kako to ume da bude leti u busu!!! :-?
Kao prvo, haha, nisam dechak. I ako pokusavas nekoga da naucis necemu, ne pocinjes govorom sa visine.
Kao drugo, nisam ti ja kriv sto si fenser, momche, koji se plasi svog znoja ili onoga sto ce drugi reci o tome.
Kao trece, i ja imam wikipediu :D nije to tvoje vlasnistvo.
Nije to 'svo' tusiranje, vec periodicno tusiranje kako bi higijena bila odrzavana, nista preterano vec normalno.
Brate, znoj nije zao, da li to razumes?
Meni smetaju dezodoransi antiperspiranti parfemi, mirisi, sve to, moj nos ne moze to da podnese. Ali to je moja stvar.
Ako ti je toliko stalo da ubijas bakterije, posveti svoje bakteroubilachko vreme pranju zuba ili nekom mestu gde te bakterije zaista mogu da naprave sranja, ne kozi tela koju mozes odrzavati relativno lako, ali dobro, kao sto ja ne volim da se mirishljavim, neko to obozava i ne moze da podnese da ne mirise na nesto drugo, nesto lepo. Eto neko se i boji znoja, ne gadi, vec mu je nenormalna.
Ne znam sta je to nenormalno u znojenju. Kontrola znojenja ima svoje mesto, kako si napisao u busu recimo, kako ne bi smetao drugim ljudima, ali posvetiti svoje navike potrebama pripadanja i prihvatanju od strane drugih ljudi meni je smesno, i to ako ces raditi onako pet minuta posle tusha, da ne daj boze ne mirises na Djordjicu Armanija... daj bre, toliko dugo koristis te preparate da si zaboravio kako ti mirises....
Opet kazem da je meni najbolji miris onaj cistog tela, sad, kakve mirise vole drugi, to je njihova stvar. I sta ako se malo oznojis? Hoces li umreti?
Kakvi su to muskarci kao ja? Bas me zanima....
I ispravi me molim te, ali ovaj put budi na mom nivou, nemoj da me nazivas dechakom ili pokushavash spustiti.
Mada mislim da tu nema sta da se ispravlja, ovo su moje preference nosa, ono su tvoje....
Ipak, ponashaj se sa poshtovanjem, koje i ja tebi pruzam u ovom dijalogu, inache ches snositi reperkusije.
 
ebi ga batke, tebe samo zzemske interesentne :lol:

mmm, najbolji je pvirodan miris muzzjaka, al bude i mlogo odjebivo isto, sve zavisi od jedinca. Nesem higijeniccar, kak i genetiku. A joss kad se najdem u teranju da poklopi....
 
Breaking:
Kao prvo, haha, nisam dechak. I ako pokusavas nekoga da naucis necemu, ne pocinjes govorom sa visine.
Kao drugo, nisam ti ja kriv sto si fenser, momche, koji se plasi svog znoja ili onoga sto ce drugi reci o tome.
Kao trece, i ja imam wikipediu :D nije to tvoje vlasnistvo.
Nije to 'svo' tusiranje, vec periodicno tusiranje kako bi higijena bila odrzavana, nista preterano vec normalno.
Brate, znoj nije zao, da li to razumes?
Meni smetaju dezodoransi antiperspiranti parfemi, mirisi, sve to, moj nos ne moze to da podnese. Ali to je moja stvar.
Ako ti je toliko stalo da ubijas bakterije, posveti svoje bakteroubilachko vreme pranju zuba ili nekom mestu gde te bakterije zaista mogu da naprave sranja, ne kozi tela koju mozes odrzavati relativno lako, ali dobro, kao sto ja ne volim da se mirishljavim, neko to obozava i ne moze da podnese da ne mirise na nesto drugo, nesto lepo. Eto neko se i boji znoja, ne gadi, vec mu je nenormalna.
Ne znam sta je to nenormalno u znojenju. Kontrola znojenja ima svoje mesto, kako si napisao u busu recimo, kako ne bi smetao drugim ljudima, ali posvetiti svoje navike potrebama pripadanja i prihvatanju od strane drugih ljudi meni je smesno, i to ako ces raditi onako pet minuta posle tusha, da ne daj boze ne mirises na Djordjicu Armanija... daj bre, toliko dugo koristis te preparate da si zaboravio kako ti mirises....
Opet kazem da je meni najbolji miris onaj cistog tela, sad, kakve mirise vole drugi, to je njihova stvar. I sta ako se malo oznojis? Hoces li umreti?
Kakvi su to muskarci kao ja? Bas me zanima....
I ispravi me molim te, ali ovaj put budi na mom nivou, nemoj da me nazivas dechakom ili pokushavash spustiti.
Mada mislim da tu nema sta da se ispravlja, ovo su moje preference nosa, ono su tvoje....
Ipak, ponashaj se sa poshtovanjem, koje i ja tebi pruzam u ovom dijalogu, inache ches snositi reperkusije.

A sta si onda devojcica? :lol:

Nisam ja fenser negoi brinem o licnoj higijeni. Ali uzivo a ne preko wikipedie.


Kakve cu snositi sta to vec pise?? Ja sam tebi sve rekao normalno, ne pokusavam da te spustim, to ti radis sam sebi, time sto pises.

Uzdravlje i samo se ti znoj brate ;)
 
Aleksej_BASO:
A sta si onda devojcica? :lol:

Nisam ja fenser negoi brinem o licnoj higijeni. Ali uzivo a ne preko wikipedie.


Kakve cu snositi sta to vec pise?? Ja sam tebi sve rekao normalno, ne pokusavam da te spustim, to ti radis sam sebi, time sto pises.

Uzdravlje i samo se ti znoj brate ;)
Ne, ti si sasvim fin, ja se izvinjavam, ponekada znam da otkacim na reci 'ucicu te' i 'decace', oprosti mi, neka se tvoje telo nikada vise ne oznoji, moj prosti prijatelju.
Uzdravlje momche shto brines o lichnoj higijeni uzivo, valjda to snimas, sta li , pa prenosis svima da vide...
ko zna, mozda se sretnemo u busu i prepoznam tvoj balzam za negu kose, pitacu te za par nefensi, higijenskih saveta....
na kraju dana, pitam se ko od nas dvoje (jer je jedno devojcica kako kazes, a ja ne koristim mirisljave kupkice i brijem nogice, pitam se ko je onda vise nalik curi) bolje mirise.
Ali hej, to je pitanje za tudje noseve.
Petre, slobodno preskoci i ovaj post, od tvojih ociju se znojim uzivo...
 
Eee hvala na lepim zeljama! :)

PA ja mirisim na Niveu dezodorans uvece, ne koristim balzam za kosu i ne brijem noge! ;)

Pa evo pitanje za zene je da li vise vole dezodorans ili bez njega...
 
Jel uzivo mirises na niveu nocu? :lol:
ma ja bi sve mirisljave momke strpao u rudnik da mi rade, sreca pa nemam moc da ucinim to, za dejvija, za bredija, za alekseja... :lol:
mada bi bilo lakse naci naparfemisanog rudara u rudniku koji se obrusio, mislim uzivo, ali moze i da bude opasno, da se ne pomesaju gasovi sa parfemom ili aleksejevom niveicom, da ne zagine masa zbog uzive higijene koju uziva. :shock:
 
Petar_Pan:
O Kll, Enfroz.. hvala na pozdravima ali ne nameravam da se zadrzavam... samo da pokupim info... i odoh ponovo... Da omirisem forum... :lol:
Ako hoćeš pravi savet, pošalji mi svoju sliku na private i rećiću ti!
Zašto, zato što lice i veličina tela govore kakav parfem da koristiš.
NPR: Zamisli samo ovaj detalj, tip grubih crta lica, krupan, pa čak i ružnjikav stavi preko svega toga i parfem koji je jak i vrlo opor, nema šta da ublaži. Takav tip,površno opisan, mora da nosi nešto sladunjaviji parfem kako bi ublažio grubost.
 
Breaking:
Jel uzivo mirises na niveu nocu? :lol:
ma ja bi sve mirisljave momke strpao u rudnik da mi rade, sreca pa nemam moc da ucinim to, za dejvija, za bredija, za alekseja... :lol:
mada bi bilo lakse naci naparfemisanog rudara u rudniku koji se obrusio, mislim uzivo, ali moze i da bude opasno, da se ne pomesaju gasovi sa parfemom ili aleksejevom niveicom, da ne zagine masa zbog uzive higijene koju uziva. :shock:


Nema frke ja i onako radim po ceo dan u radionici na odrzavanju gradjevinskih masina.

Pa kada dodjem kuci istusiram se u stavim dezodorans. ;)
 
dzordzV76:
Ako hoćeš pravi savet, pošalji mi svoju sliku na private i rećiću ti!
Zašto, zato što lice i veličina tela govore kakav parfem da koristiš.
NPR: Zamisli samo ovaj detalj, tip grubih crta lica, krupan, pa čak i ružnjikav stavi preko svega toga i parfem koji je jak i vrlo opor, nema šta da ublaži. Takav tip,površno opisan, mora da nosi nešto sladunjaviji parfem kako bi ublažio grubost.
E prijatelju... bilo je dosta mojih slika po forumu... jedna i sad skoro... takodje i napisana i visina i kilaza... a tipovima ne saljem slike... Ionako se vise uzdam u zenski sud povodom tih pitanje...jer mislim da su one nekako merodavnije i sve ostalo po tom pitanju...
 

Back
Top