Digitv u Srbiji

Oni su najjeftiniji u celoj evropi a daju dobre kanale pa neverujem da ce pored Total tv-a kao konkurencije da bude cena visoka mislim da ce ova cena od 390 din biti bar 6 meseci za osnovni paket
al ipak videcemo kad sve to krene
 
duleNS:
moze i ovako

virus na pomenutoj adresi
Koji je ovo fazon blokirati link???
Vratio sam se na ovaj forum da vidim da li ima kakvih novosti u vezi digi tv-a i vidim da je link prema sajtu na kojem sam pronašao najviše informacija blokiran uz izgovor virus na pomenutoj adresi, kakav virus, kome prodajete te fore, o čemu se radi smeta Vam konkurencija... Pa platite reklamu šta provaljujete neke fore narodu kao da smo sisali vesla!!!
Ja ću link ponovo objaviti i objavljivaću ga svakog dana ako primetim da ga je DanijelVR ponovo blokiro, a ako nisam u pravu da se radi o namernoj sabotaži, molim Vas objasnite.

http://digitv.antenashop.com

P.S.
Ljudi više ne primaju porudžbine za digi
 
Nije nikakva sabotaza i ja sam potpuno neutralan sto se tice digitv-a i totaltv-a
a ti @marija12 slobodno postavi adrese ali bez spamova i virusa
Sve adrese koje u sebi sadrze spamove i viruse bice blokirane
Jos jednom cu proveriti pomenutu adresu ako bude u redu odblokiracu je!
 
Za miljana odgovor:
Onoliko koliko sam se ja raspitao (a dosta sam upoznat) Pink neće sigurno biti u sastavu Digi tv-a, jer je ušo u sastav Total tv-a.
Za DanielVR:
OK, možda sam malo prenaglio, ali isto tako sam i sasvim siguran da iza pomenutog linka nema nikakvih virusa. Proveo sam par sati na tom sajtu i nisam dobio ni kijavicu :D , a kasnije sam i bio u istoj firmi i nisam stekao utisak da se radi o nekim virusima i spamovima!!!
Ja samo pokušavam da se odlučim između novo-pristiglog Digi tv-a i već starog Total tv-a, a znao sam da će se ulaskom Digija u Srbiju desiti značajne promene u ceni i kvalitetu ponude. Što se i dešava, ali još uvek ima ljudi koji po prvi put čuju za taj pojam pa je red uputiti ih u to o čemu se diskutuje ovde.
 
Nema problema vazno da smo razresili situaciju kao sto si i sam rekao ulaskom novog operatera na nasem trzistu znacajno se promenila situacija
Sto ih je vise bice bolje za korisnike!
Digitv ili Totaltv pitanje je sad a sami korisnici ce odluciti
Jos jednom pozdrav
 
nije mi jasno zasto lazete ljude da je ugovor na 1 godinu,kada lepo pise u ugovoru da se korisnik obavezuje na 24 meseca,i sto ne dajete kao total tv spisak kanala,kojih ima u paketu,jer niko ne bi uzeo digi tv shit...
 

Back
Top