Simptoni trudnoce

To je jako individualno. Mozes osecati mucninu ujutru, ili uvece, a i ne moras, moze ti biti jako hladno ili jako toplo; cesto ti se piski, imas istancano culo mirisa, nervozna si... svasta bas moze da bude. Ako nisi sigurna preporucujem ti da uradis test trudnoce, bila je skoro tema na ZK.
 
Pre nedelju dana sam prvi put spavala sa deckom.Danas mi je29 dan ciklusa.Boli me stomak,imam sekret i bubuljice po licu i ledjima,sto je normalno kad treba da dobijem.Uglavnom dobijem oko 30. dana ciklusa,desava se i 2-3 dana kasnije.Smatram da je to normalno za mojih 15.god.Samo proveravam!Hvala!
 
Uf bre ...malo si pozurila al ajd sad sta je tu je... Osim sto si se seksala , jesi li koristila zastitu, jesi se informisala o plodnim i neplodnim danima , jesi naucila kako da se zastitis os trudnoce i bolestina.
Sex je divan samo kad je bezbedan. Ako ces se posle dobrog sexa svaki put stresirati i drhtati jesi li trudna ili ne ili da li si nesto navukla ili ne , bolje nemoj ni da se sexsas.

A sad posto si seksualno aktivna , moras kod ginekologa ..To radi svaka zrela zena. Ako si bila zrela za sex onda si i za to.
 
Jaooo, devojcice! Ok, sada sta je - tu je, ali ubuduce knjigu - internet u ruke i dobro procesljaj literaturu na ovu temu (ili pricaj sa nekim starijim).Necu da te plasim, ali kad se odlucujes na ovakav korak, moras pre svega da zastitis svoje zdravlje (samim tim i partnerovo) i da znas na koji nacin.Inace ima u prodavnicama Lily da se jeftino kupi "baby rapid test" za rano otkrivanje trudnoce, znaci vec nekih 10-ak dana nakon odnosa.Ako te i dalje muce sumnje kupi ga i proveri.I ubuduce stvarno pazi jer trudnoca nije jedina losa stvar (u tvom slucaju) koja moze da ti se desi, postoje mnoooogo gore...Cuvaj se!
 
mince:
Pitam cisto da znam.Smatra da sam dovoljno obavestena o svemu tome.Redovno koristimo kondome,ne bi trebalo biti problema

Па, кад си довољно обавештена, шта уопште питаш???

Божеее.....за 5 година ће и моја ћерка имати 15! Ако буде оваква овца намлатићу је све пред фрајером од 18!
 
Meni to dolazi na dnevni red za 12 g, al cu do tad da uradim sve da dodje na dnevni red za 15 do 20 godina..Uz to cu da ukljucim seksualno vaspitanje od 10 godine..Ili 12- te kad dodje prva meca... Vazno je na vrerme ih edukovati.Ne mozemo spreciti sam cin , al ih bar ne moramo leciti....
 
markoca:
Ma,koristili smo kurtone,neki roland,mislim.On ima 18

jel ove

rolandws8.jpg
 
Hellen:
Па, кад си довољно обавештена, шта уопште питаш???

Божеее.....за 5 година ће и моја ћерка имати 15! Ако буде оваква овца намлатићу је све пред фрајером од 18!

Sad bih ti nesto rekao... :wink:
 

Back
Top