Hrvati vs. Srbi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kyo:
mnogo
isto koliko i žrtava Slobodana Miloševića i njegove politike (da ne ubrojim ŠeŠelja, Mladića i Karađića)

gle da se razumijemo
ne opravsavam ni jedan zločin
i osobno sam za to da počinioce treba odvest pred sud i osudit
a ne vikad i naricat da su heroji
jasno?
mi smo Gotovinu poslali
šta Vi čekate?
vi imate dvojicu! mladića i karađića

pa neka svi lijepo odu u Haag i nek se brane ako se osjećaju nevini


jedva čekam taj dan dok svi ratni zločinci i ratni profiteri budu iza rešetaka bez obzira kojoj naciji pripadali

tad će biti lijepo živjeti na cijelom Balkanu

Ko je bre poslao Gotovinu? Koliko ja znam niste ga vi uhapsili nego su ga uhvatili u nekoj drugoj zemlji gde ste ga vi sakrili. A ako Mladic ode u Hag procice kao Seselj koji je dobrovoljno otisao i vec 3 godine ceka "pocetak" sudjenja, ma nema sanse sine sanjaj samo.
 
Zašto se natežete s njim. Ja sam mu postavio gomilu pitanja, dao mu linkove ka forumima u Hrvatskoj koji jednostavno banuju svakoga ko je iz Srbije već nakon prvog javljanja. Dao sam mu i linkove ka sajtovima prognanih Srba iz Krajine, ka sajtovima koji govore o ratnim zločinima Hrvata nad Srbima...
I šta se desilo?
Pa jednostavno ih je "iskulirao" i nije ništa odgovorio, već je nastavio sa svojom demagogijom o "oslobađanju" okupiranih teritorija, o srpskim zločinima i sl...
Ne vredi, jednostavno pogledajte bilo koji dnevnik HTV i tamo ćete videti kako oni razmišljaju i šta su im glavne teme...
 
ово је мој задњи пост у вези њега или га..треба га "одлепити" а ако воли друштво паметрних људи нек' прича пред огледалом :)
 
DraGo70:
Zašto se natežete s njim. Ja sam mu postavio gomilu pitanja, dao mu linkove ka forumima u Hrvatskoj koji jednostavno banuju svakoga ko je iz Srbije već nakon prvog javljanja. Dao sam mu i linkove ka sajtovima prognanih Srba iz Krajine, ka sajtovima koji govore o ratnim zločinima Hrvata nad Srbima...
I šta se desilo?
Pa jednostavno ih je "iskulirao" i nije ništa odgovorio, već je nastavio sa svojom demagogijom o "oslobađanju" okupiranih teritorija, o srpskim zločinima i sl...
Ne vredi, jednostavno pogledajte bilo koji dnevnik HTV i tamo ćete videti kako oni razmišljaju i šta su im glavne teme...
Искрено, особа Куо, тешко да је Хрват - много слабо говори "тај" језик.
Поприлично сам уверен да је то неки стари форумаш, који хоће да направи
мало забаве ... :wink:
 
Lacibg:
Искрено, особа Куо, тешко да је Хрват - много слабо говори "тај" језик.
Поприлично сам уверен да је то неки стари форумаш, који хоће да направи
мало забаве ... :wink:

da forumaš koji je prvi svoj post objavio prije par dana
a do tad samo čitao vaše komentar i čekao na odobrenje za članstvo... :sad:
 
kyo:
Srbi u Saboru imaju predstavnika
kad ćemo vidjeti barem jednog u Srpskom Parlamentu??

Мислим овај пост је смешан... Па колико је Срба у Хрватској а колико Хрвата у Србији! Прва цифра је знатно умањена након етничког чишћења али довољна да Срби имају представника у хрватској скупштини. Друга цифра је мизерна. Наша држава је морала да снизи цензус за мањинске партије да би ушле у скупштину и то су једва успели Мађари и Бошњаци уз свесрдну помоћ српских странака. Што се тиче Хрвата у Србији њихов број је мизеран да би добили место у скупштини!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top