" ALATKA "

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
despot stefan:
kad bih rekao da je nebitno slagao bih,i verovatno da bi 95% muske populacije volelo da ima alatku od nekih 20cm pa navise.a sto se tice toga da ako bivsi od moje devojke ima veci ****, oko toga se uopste ne zamaram.covek mora da ima pozitivno misljenje o sebi i da zna koliko vredi a ne malo malo pa da preispituje da li je bolji od tamo nekog.bar ja tako mislim. :roll: :shock:
Svaka ti je na mestu:) Mnogi muškarci bi trebali razmišljati kao i ti?
 
Tuzni_patak:
Grešiš dečko.
To samo deca koja i onako žele sve i svašta , više da bi probala nego da bi stvarno bez pujpik ne važi stvarno izabrala...

Zeznuto bi bilo raditi sa preko 20cm nešto u čemu uživam, iovako se žale da moraju da budu mnogo dobro pripremljene , a neke i nikad da bi prijalo a ne bolelo.
Dužina je više za megalomane, one sa gladnim očima....

A nije ni ona moćna da se preko mere rasteže i skuplja....
Kako ti možeš znati da li dečko greši? Ti možeš govoriti u svoje ime, i izneti svoj stav. Koliko vidim ti se bojiš da tvoje devojke neće "boleti od dužine tvoga m...ka i da nisu fizički spremne" da tebe i tvoje potrebe prate. Biću vulgarna i reći ću ti da se ona stvar ženska ne može podpetiti ni u sedamdesetoj:). Često imaš potrebu da zameniš teze. Mi pričamo priču o "patrljku".
 
hahahah.. vjecita bolest vecine muskaraca, da ne kazem neznalica.. kolika mu je alatka..

Po meni alatka nema veze sa onim sto znas vec ako znas da upotrijebis alatku, ona nije vazno kolika je vec umijes li da je koristis i da li ti sluzi..

Alatka je samo dio onog sto treba da znas, a ne samo da je koristis kao klip i nekom SUS motoru...

S toga...
 
Shta mislite shta ima ovaj chovek,alatku ili problem?
 

Prilozi

  • 12b4ccdc4d720bef0fc89c4817d944b1Dugonja.jpg
    12b4ccdc4d720bef0fc89c4817d944b1Dugonja.jpg
    10,2 KB · Pregleda: 15
vaga55:
U jednom neformalnom ženskom razgovoru jedna poznanica reče : " Upoznala sam dve kategorije muškaraca. Jedni imaju " patrljak ", a drugi su imali dobru " alatku ". Od čega zavisi da li će neko imati "patrljak" a neko dobru "alatku"?


MA ljudi se samo foliraju i gadjaju nekim cm, te 20 te 25... :shock:

Ja ne volim to foliranje mislm, stvarno.... :roll:
 
crazy_malenaaa:
Mislim da je devojkama gore...Meni se jako svideo jedan tip,ali....sto je malo,malo je...

koliko je bilo to malo?

i da, pitanje za devojke ovde prisutne,ima li neka mera koliko je dovoljno?
a sta ako vam neki muskarac izgleda kao savrsen po svim pokazateljima a ima patrljak?
na kraju krajeva znam da je seks mnogo bitan ali ne i najbitniji,posle nekog vremena u braku interesovanje za seks opada abitno je da sa supruznikom mozete normalno da popricate. :!: :wink:
 
despot stefan:
koliko je bilo to malo?

i da, pitanje za devojke ovde prisutne,ima li neka mera koliko je dovoljno?
a sta ako vam neki muskarac izgleda kao savrsen po svim pokazateljima a ima patrljak?
na kraju krajeva znam da je seks mnogo bitan ali ne i najbitniji,posle nekog vremena u braku interesovanje za seks opada abitno je da sa supruznikom mozete normalno da popricate. :!: :wink:
1. Zeli, ali je svesna da se retko nalazi u prirodi 30 >

2. Zeli i iskreno se nada da ce naci nekog od 25 > 30

3. Bila bi zadovoljna i misli da je prosek 20 > 25

4. Nece biti sretna i ostavice ga prvom prilikom 15 > 20

5. Zaboravlja da je pricala na forumu kako su joj bitne dusa i smisao za humor i bezi glavom bez obzira < 15....
 
GZ:
hahahah.. vjecita bolest vecine muskaraca, da ne kazem neznalica.. kolika mu je alatka..

Po meni alatka nema veze sa onim sto znas vec ako znas da upotrijebis alatku, ona nije vazno kolika je vec umijes li da je koristis i da li ti sluzi..

Alatka je samo dio onog sto treba da znas, a ne samo da je koristis kao klip i nekom SUS motoru...

S toga...
Nedovrsena misao:)?
 
Danas mi je kolega ispričao jedan dogadjaj dok je trenirao košarku: " Svaki put kada bi se tuširali, jedan moj drugar bi držao ruku na polnom organu dok se tuširao. Jednoga dana sam slučajno primetio da mu se polni organ jedva vidi. Ceo život je živeo sa tim kompleksom ". Priroga se poigrala sa nekim ljudima baš surovo:(?
 
despot stefan:
koliko je bilo to malo?

i da, pitanje za devojke ovde prisutne,ima li neka mera koliko je dovoljno?
a sta ako vam neki muskarac izgleda kao savrsen po svim pokazateljima a ima patrljak?
na kraju krajeva znam da je seks mnogo bitan ali ne i najbitniji,posle nekog vremena u braku interesovanje za seks opada abitno je da sa supruznikom mozete normalno da popricate. :!: :wink:
Krovolok je postavio pravu temu, a ova može biti kao prilog:)
 
despot stefan:
medicina je dosta napredovala tako da moze operacijom da se produzi,naravno ko ima novca za to.ali mislim da ne moze da se poveca debljina tj. obim sto je u sustini i vaznije.a muskarci sa patrljkom,kako ti to kazes,vremenom steknu strah od odbijanja od strane devojaka i prestanu i da pokusavaju.kada pogledas sve te probleme prema nekome zivot i priroda umeju da budu veoma okrutni. :neutral:
Da, medicina je napredovala...produžuju, smanjuju...nego ima li neko iskustva da li je posle hiruške intervencije alatka za upotrebu?
 
Izgleda da niko nije odgovorio na pitanje: šta je patrljak i kako živeti sa tim osećanjem inferirnosti. Još teže pitanje je, kako muškarac doživljava kada mu je ona alatka kao ratluk:(?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top