za doktorku...

bananica

Zainteresovan član
Poruka
118
pitala sam te ranije oko rupture LCA,znam da to nije tvoja specijalnost nego da te pitam nesto vezano za to,mozda ces i znati.operisali su me prosle nedelje,znaci radili su mi ligamentoplastiku,doktor mi je rekao da je sve super proslo,vratila sam se kuci nego ima jedan mali problem,a mene stvarno mrzi da zovem dr za svaku sitnicu pa da pitam tebe.prije operacije cu mi dali neku anesteziju da mi se oduzme samo desna noga,dali su mi je u kicmu,prepone i guzu(oni to tako zovu :) ) osjecaj mi se naravno povratio isto vece ali ja sam tek sinoc otkrila da na jednom manjem dijelu ispod koljena i dalje nemam osjecaja,ne bas potpuno ali skoro potpuno.ne znam da li je to mozda zbog zavoja ili sto se ne krecem ili...vjerovatno brinem zbog gluposti ali ako znas nesto o tome,molim te mi reci,a ako ne-izgleda da cu opet da gnjavim mog doktora. :roll:
 
Moguce je da ti je zbog zavoja malo utrnulo to mesto,pa zato nemas osecaj na dodir.Nije to nista strasno,cim se taj deo oslobodi pritiska i pocnes da se kreces krv ce da bolje protice i bice sve ok.
Nemas razloga za brigu.
Pozdrav!
 

Back
Top