Iskrenost ili ne?

Pa treba reci,naravno nije svejedno........najbolje je da se ide redovno kod doktora,spasavas sebe.
ja sam citala o tipu negde u zapadnoj evropi ne znam tacno u kojoj drzavi,koje bolovao od side i tako je **** ribe okolo,a nije nista spominjao,vec je sirio bolest.Bas je zlocast neki decko u pitanju.......mora da je i njega neka tako zeznula,pa je nasao da se sveti celom svetu.
 
stephanie:
Ma bas je zlocesto...Ja svog decka stitim od epidemije i njemu nije problem da svaki put koristi Durex.A,krivicu bih svalila na muskarce koji nikako da se nauce da zastite sebe i druge,vec samo razmisljaju o tome sta im vise prija.



da te pitam onako usput - odakle ti ta bezazlena boljka ? - znaci on siroma´ uvek sa kondomom a ostali muskarci nikako da nauce da ga koriste cccccc....
 
...veliki broj seksualno aktivnih cura, a neshto veci postotak momaka za zzivota nosi neku polnu bolest a da toga nisu ni svesni - shto zbog neurednih poseta doktoru, shto zbog toga shto se iste (bolesti) nikako ne manifestuju dok nije kasno....
...drugim rechima... neznanje je blagoslov... :-D
...te kad vec znash, reci mu...
 
...e setila sam se josh jedne priche...
cura jedna, da ne imenujem... navuche kondilome... ode kod ginekologa, uredno ih ukloni i to.... ali ne kazze dechku... kako to obichno biva, dechko ih naravno nije imao, do jedne stresne situacije, kada mu se ospe cijeli ****... i on poshizi... ali kako su mushkarci, mnogo iskreniji no zzene, on njoj kazze... na shta ona odgovori "dusho, sa tobom cu preziveti sve, ako treba i umreti? kondilomi, pa shta?! lechicemo se zajedno...." posle toga ju je voleo do neba i nazad.... true story.
 

Back
Top