Isao bi u lov isljucivo sa lukom i strelama , i nozem, al .....

Captain Jack Sparrow:
Kad sam hteo da kupim luk rekose mi da to moze tek kad dobijem dozvolu :shock: od pandura .... Pa sada jel mi za to treba dozvola isto kao za pistolj , ili moram da budem clan nekog lovackog udruzenja za lov sa hladnim oruzjem ili sta ...? ako neko ima informaciju molim da mi je da !
Hvala u napred ;-)


Koliko ja znam, fizičko lice ne može dobiti dozvolu za držanje oružja sa tetivom (lukovi, samostreli, itd....) Ono što možeš da uradiš je da se javiš nekom streličarskom klubu, pa da oni oružje registruju na sebe....Jes` glupo, al šta ćeš :(

A što se tiče lova...mslim da kod nas lov lukom i strelom nije ni dozvoljen! :(

Najlakše je da okreneš SUP, pa da ti oni sve u tančine objasne ;)
 
Captain Jack Sparrow:
Kad sam hteo da kupim luk rekose mi da to moze tek kad dobijem dozvolu :shock: od pandura .... Pa sada jel mi za to treba dozvola isto kao za pistolj , ili moram da budem clan nekog lovackog udruzenja za lov sa hladnim oruzjem ili sta ...? ako neko ima informaciju molim da mi je da !
Hvala u napred ;-)

ako bi tako hteo da kasapish zhivotinje, onda ti ne treba nikad dati dozvolu. daj bozhe da ispu*ish za nju....
 
Captain Jack Sparrow:
Kad sam hteo da kupim luk rekose mi da to moze tek kad dobijem dozvolu :shock: od pandura .... Pa sada jel mi za to treba dozvola isto kao za pistolj , ili moram da budem clan nekog lovackog udruzenja za lov sa hladnim oruzjem ili sta ...? ako neko ima informaciju molim da mi je da !
Hvala u napred ;-)

prijatelju ako ti ne daju dozvolu ja cu ti poslati i luk i strelu .... jeste rucni rad ali bije ko luda !!!!!

:) pozzzz ..
 
chypawa_18:
ako bi tako hteo da kasapish zhivotinje, onda ti ne treba nikad dati dozvolu. daj bozhe da ispu*ish za nju....

:o :o :o
a sto si ti takva ... decko oce da puca metu a ne u zivotinje ... a u ostalom sta i ako puca u zivotinje ?? ... to je od Boga ostalo da covek lovi da bi preziveo ... otkud ti znas da on ne lovi da bi preziveo ??? nemoj odma sa tako jakim recima ... ovde se javi ako oces da pomognes a ako ti je do pusenja ... ti idi na forumu vezanim za to !!!!! :-) :-) :-)

pozzzzz ....
 

Back
Top