OVAN

Da se malo rashladite. "Moje parče Dunava"

LWF7SHc.jpg

31dtFPx.jpg

ZJRymn9.jpg

UsudcN1.jpg

mag6msL.jpg
A ovako je bilo zimus :zima:

hI1DOv4.jpg

YOmbRHh.jpg
 
A ovan/devica,oce biti para
ne znam ljudi dragi:(
to može samo iz natala da se vidi
ko što rekoh - period Lava je generalno dobar za sve nas Vatrene
doduše tebi kvadratira Asc ovaj tranzitni Saturn ako ti je podznak pri kraju Strelca
to može da donese odlaganja, blokove, težak rad da bi se postigli rezultati
ali ti u isto vreme trigonira Sunce pa ćeš na kraju postići što si planirala
 
Poslednja izmena:
Znam samo dva ovna. Jedan je ovan-vaga i uopšte nema karakteristike ovna. Drugi je ovan-nešto, ali nema uopšte tu seksualnu energiju pa računam da ne znam uopšte ovnove.

Sada sam ovo napisala i tužna sam malo zato što ne znam nijednog ovna, ja sam kao onda ona crna ovca, ali pošto ovde treba da kažem mišljenje o ovnovima, ja ću reći samo:

Ovnovi su najbolji znak ikada

(To je zato što sam ja u znaku ovan, pa onda mora da bude najbolji znak.).

EDIT: rekli su mi da se ponašam gore od lavova haha

- - - - - - - - - -

Mislim da je Filip Kapisoda bio ovan. Ubio Kseniju iz ljubomore.

Uuuuuu, da, da, posesivnost na nivou. Mislim da su ovnovi, bikovi i škorpije najposesivniji znakovi ikada.

- - - - - - - - - -

Jedna devojka u znaku blizanca bi volela da na originalan nacin zaprosi svog tzv.decka rodjenog u znaku ovna...Ona postaje vrrrrlo nestrpljiva ali ne i mladja!
Imate neki interesantan predlog?


Ali ej, brate, žena muškarca da zaprosi. Nema veze što je tema pre 12 godina, šta.

Žene rođene u znaku Ovna.Za muškarce zaljubljene u žene iz znaka Ovna,teško je reći da li više zaslužuju čestitke ili-sažaljenje.Kada je Bajron pisao ‚‚U životu muškarca ljubav je samo deo života;u životu žene je čitav život‚‚,očigledno je zaboravio na žene iz znaka Ovna.One su toliko zaokupljene svetom oko sebe,a dobrim delom i same sobom,da ljubav za njih ne ‚‚stiže‚‚ da bude ni početak ni kraj života.Ona je u stanju da živi bez muškarca lakše od bilo koje druge žene.Ipak,kada se za nekog zainteresuje,to će mu stviti do znanja,na način koji ne ostavlja nimalo mesta za sumnju.Njena ljubav je,kada se osvoji,iskrena i ‚‚večna‚‚.Ali,uvek očekuje da dobije isto toliko koliko i sama pruža.

Mnogo mi je onako milo dok ovo čitam, ne znam zaista zašto. Smejem se. <3
--------------------

E, ovako, Šarl Bodler je bio ovan i to je jedini pesnik za kog mogu reći da ga volim.
 
Poslednja izmena:

Back
Top