Pomoc?Realni aikido, tradicionalni japanski??

Aleksej_BASO:
Ne kaze se, ni u aikidu, nego aikidou ;)

Motka! :lol: Hihi, ma smesnoo je! Da si bar rekao STAP!

Slazem se da je pravilnije " U AIKIDOU" ali to nije u duhu srpskog jezika. Tako kazu lektori. Po njima: kaze se u aikidu i mnogi Beogradjani tako praktikuju u izgovoru.
Ja to ne prihvatam. I uvek cu govoriti u aikidou.
Po tom pravilu bi bilo u karatu, sto je bas krnjavo, zar ne?

Pazi nismo se posvadjali.
 
giska_sa:
Slazem se da je pravilnije " U AIKIDOU" ali to nije u duhu srpskog jezika. Tako kazu lektori. Po njima: kaze se u aikidu i mnogi Beogradjani tako praktikuju u izgovoru.
Ja to ne prihvatam. I uvek cu govoriti u aikidou.
Po tom pravilu bi bilo u karatu, sto je bas krnjavo, zar ne?

Pazi nismo se posvadjali.

Evo ja se slazem daje jezik ziva stvar a pravopis stvar dogovora, i da npr. umesto Vukovog Knjiga-Knjizi, moze dase kaze i Knjigi, nezvuci nemoguce, ali i u duhu hrvatskog jezika je kais okolotrbusni pantalodrzac, pa ipak se takvim stvarima smeju i sami hrvati ,pa sto se ja nebi smejao" Karati , bicikli , auti ." Osim toga Moj srbski Lektor je jaci od tvog lektora. I visljiji je :lol: , pa nemas ni ti razloga damu neverujes! :D
 
Ti si se, Aleksej, dosta o aikidou napricao ovde na krstarici.
Mnogo, da ne kazem ruznih, stvari smo culi od tebe a kad si skont'o da si zaje.o stvar ti onda ne vidis potrebu da pricas o aikidou.
Pokazao si nam svima kakav si aikidoka i sta te trener tvoj naucio. (Da vredjas zene, da pretis pistoljem, da provociras i ko zna sta jos sto ovde nisi ispoljio).
Pozdrav za SAF.
 
Ako mi je trener nije mi tata. Nije me ona vaspitao. Ne znam odakle ti to...

A koliko ja postujem zene neka kazu devojke sa Krstarice koje su me licno upoznale ;)

Nazalost morao sam na nesto da odgovorim i da nesto napisem. I ono sto sam pisao AIKIDOU vredi procitati, nema puno ali je zaista vredno, a uglavnom sam pisao o NASOJ AIKIDO FEDERACIJI, ne treba da mesas ta dva pojma. OK?

Sta da radim.. nama je Srbima Utoka svetinja.. To ti je kao tradicija... Mislm znas zsato se nedeljom ne radi? pa cisti se i podmazuje pucaljka :) !

Ako i jesam prvi po provociranju po vredjanju su me nadmasili ostali, pa smo tu na istom. ;)
 
giska_sa:
Da sam na tvom mestu zapitao bih se da li su te pretnje vatrenim oruzjem moralno ispravne.
Jedan mudar covek me je naucio jednu vrlo korisnu stvar koju cu ti preneti a ti ako hoces usvoji je.
"NIKADA NEMOJ RECI ONO STO NECES UCINITI"

Nemoj Giso da ga izazivas, posle treba stvarno da me upuca. Viddis da sam se ucutao jer sam se uplasio :lol:
Veliki pozdrav za tebe :grin:
 
giska_sa:
Da sam na tvom mestu zapitao bih se da li su te pretnje vatrenim oruzjem moralno ispravne.
Jedan mudar covek me je naucio jednu vrlo korisnu stvar koju cu ti preneti a ti ako hoces usvoji je.
"NIKADA NEMOJ RECI ONO STO NECES UCINITI"


Ala ste se se uhvatili za utoku....

Nisam nikada ni rekao ono stonecu uciniti.

Ja sam rekao, "ko hoce da se kaci, da nabavi veci kalibar :lol:"

A sto neki jedva cekaju da se zakace sa nekim.... Pa neka izadju na ulicu ima tamo huligana ;) pa navlite braco.


Ko ozbiljno shvati ono sto sam ja napiso, ima ozbiljnih problema.
 

Back
Top