KONACNO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
MASTERMIND:
slusaj bre indijancu
jel bilo tu pedofilije ili nije??

ako je bilo i p od pedofilije,zasto nisi zvao muriju,zasto nisi grizo bree,zasto nisi uradio bilo sta,jeli bre?!
a ako NIJE bilo pedofilije i ako se ovde radi o tome sto tvoje dete nije imalo wc sat vremena ili sto nije imalo sav komfor na koje je naviklo,pa KOGA ZABOLE ZA TO ,deca zive u kolektivnim izbeglickim centrima u 5 puta gorim uslovima 24 sata dnevno,veci deo svog zivota!!!!
i ti si se sad nasao da smaras ovde sa ovim,sisetino jedna dosadna i bezobrazna
a zasto se ti nerviras???
i cemu vredjanje, da te nije mozda licno pogodilo??? jel tvoje dete u izbeglickom centru??? vidis moje dete je bilo tamo i ja se za njega borim i za svu onu decu ciji roditelji nisu bili tamo, a tebe mi je stvarno zao, zaista... :cry:
 
more najebem ti se mame najstrashnije

kakav imbecil ne mogu da verujem

zasto se smejes insektu?
zar nisi potresen zbog jadnog deteta,ono...shok i sve to
kapiram da ako se ti smejes....pa treba svima ovo da nam bude smeshno :idea:
 
nije mi jasno kako dozvoljavaju da sa takvim recnikom uopste budes na forumu, a kamoli da radis u klubu sa decom VIVA dance-u. Ponavljam, to sto ti radis tamo, potvrdjuje nivo infrastrukture tog kluba i mog zakljucka u vezi citave price. Meni ne pada na pamet da ovde pravim konverzacijski rat izmedju nas dvojice. Ova tema ima drugu poentu, a ti popi bensedin, i sve svoje frustracije sa posla odnosno iz tvog kluba, prenesi "gazdarici"
Lep pozdrav... :wink:
 
ja_ti:
ODGOVORICU TI CRVENIM SLOVIMA, DA TI BUDE JASNIJE!!!!
SVE STO SAM REKAO, DRAGO DETE, SU VRLO PROVERENE INFORMACIJE, KOJE SU SVIMA DOSTUPNE, PA TE PONOVO MOLIM, ILI SE INFORMISI, ILI ZAOBIDJI TEMU......
HVALA
shvatam tvoj bes.
nisam dete, i znam o čemu pričam.
ponadala sam se da je bilo pratećeg materijala, jer je to normalno.
A ne verujem da ga nije bilo u kom god obliku!!!!
svakako stojim iza toga da ste jeftino prošli.
i na snimku se šator lepo vidi.ne moram da imam tačne mere da bi znala koliki je ;)
na pogrešnom si mestu.
ovde samo iritiraš.
pozz.
čiko:lol:
 
PONOVO CU CRVENIM SLOVIMA, AKO DOPUSTAS :roll:
pajamaca:
shvatam tvoj bes.
nisam dete, i znam o čemu pričam. [[COLOR=Red]COLOR=DimGray]ZA MENE SI SIGURNO DETE, I NE ZNAS O CEMU PRICAS, DEMONTOVAO SAM TE CINJENIACAMA, A TO SU POTVRDJENE INFORMACIJE.....[/COLOR][/COLOR]ponadala sam se da je bilo pratećeg materijala, jer je to normalno.
A ne verujem da ga nije bilo u kom god obliku!!!![COLOR=Red] OH, BOZE....NIJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR]svakako stojim iza toga da ste jeftino prošli.[COLOR=Red] TO PRICAJ KAD TI BUDES GOSTOVALA, ODNOSNO KAD SE TEBI TAKO NESTO DESI, OK?![/COLOR]i na snimku se šator lepo vidi.ne moram da imam tačne mere da bi znala koliki je ;)
na pogrešnom si mestu.
ovde samo iritiraš.
pozz.
čiko:lol:
POZDRAV....
P.S.razumem ja vas......vi niste bili tamo i ne mozete da shvatite tezinu situacije....
jedino zapanjuje cinjenica da je to moglo vama da se desi, a vama je svejedno......to je moglo svakom da se desi....ja vam ne zelim da to dozivite, ali izgleda da je to jedini nacin da razumete o cemu se ovde radi... :|
 
kazu da se zlocinac uvek vraca na mesto zlocina, kad eto tebe opet na mojoj temi... :lol:
da nije savest??? :shock: .......ma nemoguce, ti to nemas...
pricacemo kad dobijes dete, ovako nema nikakvog smisla :|
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top