Nespretna, nesigurna partnerka

Nedodirljiva88:
Pas koji laje ne ujeda!!!!!!Ne padamo svi na iste fore..............a za tobom sigurno ne bih "patila" jer ja mrzim takve "pune sebe" osobe!!!!Haloooo,Zemlja je dole...............nebo ti je previsoko!!!!

Svašta, svaki pas koji me ujeo prethodno je lajao... drugo, naravno da ne padate sve na iste fore... svaka devojka ima svoj input, ali se kladim da je moja u roku od 15 min do 2 sata... makar bila i holivudska diva... 8-)
 
Zmaj_Svevlad:
Ponekad me pali kad je devojka početnica, pa se malo izgubi u čitavoj situaciji, odnosno, više razmišlja o tome šta radi, a manje o svom zadovoljstvu. Njena neopuštenost je stimulativna jer ona daje sve od sebe da zadovolji MENE, tako da sam ja u neku ruku njen gospodar tog trenutka, što u mom slučaju predstavlja idealnu poziciju. Takve devojke se boje nekog neumesnog komentara s moje strane, a ja, pošto prepoznajem njihov strah, obavezno ih bacim u pakao s nekom podrugljivom porukom. Kada ih uvredim, one, onako gole i bespomoćne često zaplaču bez komentara, a ja ih onda tešim izvinjavajući se. Potom ih onako uplakane dobro izhebem, a one, pošto su preživele svoj strah, a pri tom su i utešene, prepuste se mojoj potpunoj komandi i dobro svrše, kao nikada do tada. To je zbog njihovog psihološkog profila. Najdraže su mi one devojke koje se prave da su "*****" u krevetu, a kad izvadim motku, onda se izgube i počnu da glume ono što su videle na nekom ***** filmu. Međutim, laž je vidljiva na licu, a ja to jedva čekam i onda ih slamam u pola seksualnog čina, te u potpunosti preuzimam kontrolu. Sjajno i vrlo slasno... 8-)


To je istina...al ti si ipak Sv***...onjk..ojnk... :shock: :roll:
 
Zmaj_Svevlad:
Svašta, svaki pas koji me ujeo prethodno je lajao... drugo, naravno da ne padate sve na iste fore... svaka devojka ima svoj input, ali se kladim da je moja u roku od 15 min do 2 sata... makar bila i holivudska diva... 8-)


Eeeee...braco, varas se...spusti malo loptu...ubedjena sam, da te "prave dive" nebi ni primetile u masi.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Holivudsku divu bi ti dobio, u to ne sumnjam...one su ionako izj*****... :lol: :lol:
 
alya:
Eeeee...braco, varas se...spusti malo loptu...ubedjena sam, da te "prave dive" nebi ni primetile u masi.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Holivudsku divu bi ti dobio, u to ne sumnjam...one su ionako izj*****... :lol: :lol:

A koje su to "prave dive" i po čemu se one razlikuju od "holivudskih diva"? Misliš na neke nabeđene "glumice" iz nekog alternativnog pozorišta... kćerkice sitnih intelektualaca... tzv. "hiper-urbane ribe"... ehhehe, takve su upravo moj svakodnevni plen... npr. večeras ću džarati po ko zna koji put jednu "skromnu umetnicu"... :lol:
 
Dobro, istina je da je danas vrlo malo muškaraca koji se ponašaju klasično muški, posebno zato što nailaze na feministička koplja, koja su samo trend. Nailazimo na šikaniranja i prozivke tipa "muške svinje", "mačo-seljaci" i šta ti ja znam, a sve nam to upućuju bipolni frikovi, halpederi, urbani punk-mutanti sa probušenom kožom. Nesrećnici, koji u biti imaju poluprazan seks, pa se uz to i drogiraju, ne shvaćajući dubinu svoje malograđanštine i skoru propast. Nastavak tobožnje ženske "emancipacije" iz 20-ih godina prošlog veka i seksualne revolucije 60-ih, ako se nastave, vode muško-ženske odnose u sunovrat. Naime, muškarci prestaju da budu ono što jesu po prirodi, kao i žene. Nije li to groteskno?
 
Zmaj_Svevlad:
Dobro, istina je da je danas vrlo malo muškaraca koji se ponašaju klasično muški, posebno zato što nailaze na feministička koplja, koja su samo trend. Nailazimo na šikaniranja i prozivke tipa "muške svinje", "mačo-seljaci" i šta ti ja znam, a sve nam to upućuju bipolni frikovi, halpederi, urbani punk-mutanti sa probušenom kožom. Nesrećnici, koji u biti imaju poluprazan seks, pa se uz to i drogiraju, ne shvaćajući dubinu svoje malograđanštine i skoru propast. Nastavak tobožnje ženske "emancipacije" iz 20-ih godina prošlog veka i seksualne revolucije 60-ih, ako se nastave, vode muško-ženske odnose u sunovrat. Naime, muškarci prestaju da budu ono što jesu po prirodi, kao i žene. Nije li to groteskno?
Gomila gluposti, muskarci umeju da budu SVINJE
 
Tankian:
ne svevlad je inace mnogo pametan lik.....ako svemocni svevlad zapocne bilo kakvu revoluciju ja sam medju prvima koji ce ga pratiti.....svemocni svevlade obrati nam se,zapovedaj nam jer mi smo uz tebe

U redu, u redu, narode moj... shvatam da ste shvatili da sam shvatio ono što niko do sada nije shvatio, niti će da shvati... ali ja shvatam vas i vi shvatate mene, dragi moj narode "System-a of Down", kako sam uzgred nazvao svoj pokret, koji će da okrene svet naopako, odnosno da ga vrati na pravo mesto... od sada, ko god stane uz mene biće blagosloven mojom moćnom rečju: BOROROBO! Time će postati moćniji dvostruko nego što je bio... želje će početi da mu se ispunjavaju iz dana u dan... za oko tri meseca više neće biti ono što je bio pre, nego će postati polubožanstvo, spremno da se bori za Velikosvetsku Revoluciju nazvanu još Krvava Zora Mladog Srca, koju vodim JA - SVEVLAD ZMAJ, SIN CRVENOG VUKA! ...

BOROROBO - Moć je sa nama!
 
ŠiŠkaaa:
ne može neka njega da izyebe može da se zaljubi, a to je opasnije!
Svevladane pitaš li se ti ponekaD da li su sve bile "nesigurne(nevine)", žensko je to?

Ne, nikada se nisam pitao da li je neka "nesigurna", pošto se "nesigurnost" ne može odglumiti tako kao što ti misliš... ne znam kako da ti objasnim, ali mislim da shvataš... to je stvar iskustva... pa čak da je neka to i uradila (ne znam zašto), šta me briga, nemam ja ništa sa tim... ja sam se ispraznio, bila ona uplašena ili glumica...
 

Back
Top