Sillent Hill 2

Morfeus

Početnik
Poruka
12
Da li neko, ko ima ovu igricu, ima na njoj ispravan OPTIONS?Zanima me da li je greska u samoj igrici ili je nisam dobro instalirao!Cudno je i sto ima dva crack fajla.Ako neko zna kako se ispravno instalira neka mi javi!
 
Ako je sifra u onoj sobi za ludake, ispisana krvlju, nema ti pomoci nego da provalis sta to necitko znaci. Sto je teze podesavanje, necitkija su slova, a na hard su uvek druga :(
 
najverovatnije da imas hp operativni sistem pa zato nece. ja sam igrao sh2 na win98 bez problema dokje moj ortak igrao na hp bez optionsa , nista mu nije pisalo. za sifru moras da procitas sta pise zato sto se menjaju sifre od kompa do kompa. ja preso na hard i easy , potrudi se i uspeces :D
 
Nevezano za pitanje, koji deo Silent Hill-a vam je najbolji (citaj najstrasniji)? Po meni to je drugi, mada treci deo je mnogo savrseniji.
Dali je neko igrao cetvrti nastavak (Silent Hill: The Room)?
 
Trenutno ga igram, presao prva dva nivoa(od, cini mi se 10).Igra je super mada nije toliko strasna, bar meni.A mozda sam i ja oguglao od silnih horora.Uglavnom, preporucujem igru(ako nista bar ima super grafiku, super zagonetke(uklopljene kroz poruke), super pricu, samo malo losiji zvuk, nesto kasni za slikom, bar meni).Naterace me da odigram i prva 3 dela.Ako neko hoce da cuje pricu rado cu da je ispricam ovde. :)
 

Back
Top